Visszajelzés Majmok szentélyének napja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Végre egy kis izgalom és kihívás és mérlegelés. Nekem nagyon tetszik, bár nem bánnám, ha a maradék 1-1 oszlop pályánként elérhető lenne, például akkor, mikor a teljes 8x2 totemoszlop kész van. Ez lehetne a bónusz a telhetetlen gazdáknak...vagy a gyorsaknak. Még nem választottam pályákat, majd este, mert persze megint millió a dolgom, úgyis este 9 körül érik le az gyorsított egymagvú tök a kalózos röpik miatt az utolsó 4 fáklyához, utána majd rendezkedek, kipakolok fákat és talán ólakat, Holnap meg hajrá. A röpi nem tűnik soknak, a növény letermelhető, a pajta tele, semmi gond nem lehet.
     
    bocsika67, genka53, Gio és 12 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Még egy jó event és szerintem nagyon megérős minden szempontból!
    Fákkal várom a kezdést!
    Piros kosárból megvettem az összes növényt A-tól Z-ig!
    Köszi a számolást, és mindent!
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    genka53, Gio, Beus85 és 25 más kedveli ezt.
  3. ginger.

    ginger. Fórumprofi

    Nem vagyok olyan régi motoros és sok minden még nincs kiváltva, ezért kihagyom. :(Túl sok aranybanán kéne hozzá.
    Azért Mindenkinek sok sikert kívánok.
     
  4. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    A 3. pálya 3 as szintnél kér egyszer framngipánit es egyszer frangipani virágot Mi a kettő között a különbség?
    Koszi
     
    Swordfish, bocsika67 és -katalinjani- kedveli ezt.
  5. CsavardiSára

    CsavardiSára Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Sajnos ez nekem se a "végig tudom vinni" eventek közé tartozik. Nagyon sokat küzdöttem az elmúlt hetekben, hónapokban. De hát az aranybanán igény sok:) Így nagyjából a 4. pályáig tudok eljutni, azt pedig már nem tudom végigvinni. Ott a langszat, vagy az egymagvútök megállít, mert egyikhez 132 AB kell még, a másikhoz 145 AB. De hát sebaj, akkor addig csinálom a gazdaköriket, meg fejlesztgetem a BAHAMÁM. De ha véletlenül van valakinek valami jó ötlete, hogyan lehet ezt áthidalni ezt a problémát, várom:) Köszi!
     
  6. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    A +25 %-s bónusz a kincses szigetre is hatással van?
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A frangipánivirág a frangipánifa termése.
    frangipánifa.png


    A frangipáni pedig az eventnövény neve.

    Eventnövény
    Frangipáni

    (az eventnövény neve hasonlít egy bahás fatermésre)
    [​IMG]
     
    genka53, marcsi152, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A felhő bónuszára vonatkozik a kérdésed?
    Ha igen, akkor a szigeti területekre vonatkozik a felhős bónusz 2 óra terjedelemben az aktiválást követően.

    Majmok szentélyének napja felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 22:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • 7500 BTP
      • 1 db Szépséges láda
      • 25% BTP bónusz a trópusi területeken Hatóidő: 02:00 óra
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyezhetők rá. (Tiki zenész, Hula táncos, Érezd a ritmust)
     
    bocsika67, genka53, hóóvirág és 6 más kedveli ezt.
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Event ismerteto elolvasva es ertelmezve ;) A hozza valok a pajtaban vannak ;)
    Felho kell nekem mert gyujto vagyok es kulon szuper, hogy a baha minden teruletere hat a 25% Tp bonusz :inlove:
    Koszi a szamolasokat es tablazatokat 8)
    Sok sikert mindenkinek es sok felropit! ;)
     
    bocsika67, Fuhur, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori,

    Kicsit mas a tervem, de nagyon hasonlo szamok jottek ki:
    1. palya ezust-gyemant
    2.palya arany-gyemant
    3.palya arany-gyemant
    4.palya ezust-gyemant
    5.palya ezust-gyemant
    6.palya ezust-arany
    7.palya arany-gyemant
    8.palya ezust-gyemant

    Ehhez kell 21,800 eventgaz, 400 diadem, 450 zsineg.

    Nagysagrendileg szerintem ehhez kell tervezni aki belekezd. Az event nagyon hosszu, ehhez kepest a felropi szukseglet nagyon keves, ne lepodjon meg senki ha holnap nem a megszokott szamu felropi jon eventkezdesre, hanem inkabb csak 30-40 db.
     
    genka53, _Cygnus_, Gio és 24 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Egész kis eventet dobtak össze nekünk

     
    bocsika67, genka53, _Cygnus_ és 17 más kedveli ezt.
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Első olvasatra nem volt minden világos, de a hozzászólások elolvasása után, most úgy érzem, hogy értem, hogy mi a feladat. Köszönet Nektek, a kérdezőknek, a válaszolóknak, hogy segítettek ebben,
    Tetszik az, hogy 8 órás az e.növény, napi 3 aratás és nem kell szaladgálni a géphez. A tervem az, hogy két területen termelem a növényt, a Zuhatagon hagyok állatokat, fákat a röpi miatt. A teljesítésnél szinte mindenütt a gyémánt a nyerő, míg az arany és az ezüst az váltakozik. Még majd átnézem újra, de első nekifutásra erre a következtetésre jutottam! A felhője jó, mert az a % az jó! :)
    Élvezetes, jó játékot kívánok Nektek!:)
     
    bocsika67, Fuhur, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
  13. katicabogar43

    katicabogar43 Aktív író

    Az acai bogyó fatermés, ha jól tudom, nagyon köszönöm a táblázatot!
     
    rozo52 kedveli ezt.
  14. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Az 52 hozzászólásból másoltam a táblázatot, ott 50 papirusz szerepel 30 helyett. Pechemre pont ezt vetettem össze a tieddel, ezért gondoltam hogy nem jó az összesítésed. Bocs. De legalább számomra is kiderült, hogy a 30 a jó. Szerencsére nekem van bőven.
     
    Swordfish, rozo52 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  15. feketejaguár02

    feketejaguár02 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Sajnos én is úgy vagyok, hogy vonzana az event (főleg a totemszintek nyereményei, pl. oroszlán, jak), sőt még értem is így átbogarászva, de már az 1. pályán nem egy beadandó van, amit sajnos még nem tudtam kiváltani... Mindenesetre sok sikert azoknak akik nekifognak!
     
    bocsika67 és Swordfish kedveli ezt.
  16. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    A gyengébbek kedvéért mint például én is -- csinált vagy csínál valaki olyan összesítöt ami nem az eventnövényre és a felröppenőre vonatkozik értem pl az egész8 oszlopra olyan összesítöt amit kér a növényekből a fákból , az állatokból , és egyebekből őszesen és akkor a raktárba könnyen lehetne ellenőrizni hogy mi kellene még . Én ezt nagyon hiányolom de szeretném ha valaki csínálna . Hálám örökké üldözni fogja KÖSZI KÖSZI
     
    Swordfish és Fifike170 kedveli ezt.
  17. vihence

    vihence Haladó

    Szia Tyúkanyó!
    2. oldal, 52 hsz.
     
    Swordfish kedveli ezt.
  18. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A 7.pályán az 5.részben hula-tanár van hula-táncos helyett írva.
    (Persze így sem rossz, a tanár tanítja a hula-táncotxD)
     
    Swordfish, marcsi152 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusz! Szervusztok!
    Az én olvasatomban ha totemoszlopot választottál akkor azt tudod végig beadogatni. A 6. pályád ebbe nem fér bele.
    Ha a talpazatba az ezüst oszlopot teszed be akkor csak az ezüstöket lehet beadni és így tovább. Nem jól olvastam az ismertetőt?
     
    Swordfish, Melan, Marika312 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem. 8 pálya van, mindegyiken két darab, egyenként 5 szintes oszlopot kell felépítened. Minden pályán kiválaszthatod, melyik legyen az a kettő a háromból, és annak az 5-5 szintjét kell összeraknod. De a következő pályán nem kell ugyanazt a kettőt választanod, mint az előzőn.
     
    bocsika67, Fuhur, hóóvirág és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.