Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Ezt az eventet én most kihagyom, nincs felhő :( Annyi kitehető van már a raktárban de nincs hova tenni :(
    Sok sikert az eventezőknek ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.20
    Döbi65, Kuzdern, Éva0315 és 15 más kedveli ezt.
  2. Bade92

    Bade92 Utánpótlás-írogató

    Én kicsi szintű vagyok még nagyon (94), de ezt én is kihagyom. Nem igazán dobogtatja meg a szívemet benne semmi. Inkább időzök a gazdakörrel én is.
     
    Döbi65, Kuzdern, milanzs és 9 más kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Én szeretem ezt az oszlopos építősdit :);), igaz felhő nincs, de engem ez nem zavar, a kitehetők is elférnek a raktárban, úgyhogy elkezdem majd :);). A gazdaköri feladatok is megvárnak, van belőlük bőven :);).

    Aki elkezdi annak sok sikert, aki nem eventezik, annak kellemes és hasznos farmos elfoglaltságot!:);)
     
    Lillapilla73, Gio, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  4. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Nézz ki az ablakon...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.20
    tutitanya, Döbi65, Asócska és 15 más kedveli ezt.
  5. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Köszönöm a részletes event ismertetőt, a gazdatársaknak a kiszámolást, növény + felreppenő alapján. fogom csinálni az eventet ,sikeres játékot kívánok mindenkinek.,
     
    Kuzdern, -W-595-, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Hát, olyan rettenetesen megérősnek nem mondanám az eventet, de amúgy én szeretem ezt az oszlopos mechanikát, így azt hiszem megcsinálom. A pajtámban van minden, a nyeremények alapján fogok dönteni. Az első szinten pl. van két oszlop, ami szupitápot ad, ott azokat fogom megcsinálni. A többit még nem tudom.
     
    barbi021951, ursa11, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  7. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki

    A felhősort én is nagyon hiányolom ,ha már ennyi növény kell lehetne akkor felhősor is. :(
     
    Kuzdern, Éva0315, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  8. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Részemről felejtős ez az event. Egyre gyérebbek az ajándékok,és egyre többet kell értük kapálni,persze aki csinálja annak jó kapálás.
     
    ambrusne, Döbi65, Akela és 9 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ami a dekorokat illet, sajnos 12 órásak, így tényleg nem túl acélosak. De általában véve az új dekorokat régi, rosszabb dekorok helyett lehet kitenni. Nyilván, akik mindenhol Pocok légyfogókat és hasonlókat tartanak kint, azokra ez nem vonatkozik...
    Ugyanakkor jogos kívánság lenne, hogy az eventnyeremény dekorok legalább múlják felül a napi ingyenes ajándékként küldhető dekort, főleg, ha kirakásra és nem felhőre szánják. Apropó, felhő: akinek hiánya van nem tematikus felhőre való 1x2-es dekorokból, most szerezhet kettőt...
    És egy költői kérdés a végére: pusztán attól jobb lenne az event, ha az utolsó dekor helyett egy felhőt kapnánk, amire az első 3 dekort feltehetjük, és ad 12 óránként +35% TP-bónuszt 2 órára?
     
  10. .barbi1.

    .barbi1. Junior szaki

    Engem is ez a dekor motivál a +35 % és a kedvencekhez tehetjük. 224-es szinten vagyok, minden plusz tp-ot meg kell ragadni, ha meg is dolgozunk érte, köszönöm.
     
    Ribiszke, Kuzdern, eviii_mee és 7 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma. Én részemről stabil igen a válasz.o_ONagyon nem mindegy hogy a nyereményt használom vagy nem.:music:
    Repülő mókustól elkezdve nagyon sok olyan szorzós dekor van amit nem tudok használni hely miatt. o_O:music:
    Lehet hogy valahová kiraknám elöször ,aztán fel kellene szedni majd ott maradna a menűben.:music:o_O
    A felhő elfér akármilyen is.:music:
    Kitehetőkből is vannak a menűben jóval erősebbek is.:music:Ha másik 3 dekort nézem.o_O
    Amit az event ad egyébként annyiban kb bene lenne amível lehozom.:music:
    De részemről jó így ,o_O szeretnék már túl lenni a gazdakörökön, nem árt 1 kis event szünet.:)
     
    barbi021951, ursa11, Döbi65 és 13 más kedveli ezt.
  12. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Bizony ahogy mondod és rengeteg felesleges sárga, narancssárga ól is!!
     
    missuzy_53, Kuzdern, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  13. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!

    A növény jó, de a felröppenő nekem 1345-rejött ki. Hasonló az én variációm is, azt hiszem, hogy a tiedet fogom választani. :)
     
    barbi021951, Kuzdern, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ezt a játékot szerettem.Hiányolom én is a felhőt,ennyi munkáért , a kitehetők sokasága miatt is.Várom, hogy meggondolják magukat a játék készitői a kedvünkért. Most nem fogom kategorizálni az egyes beadandókat, majd menet közben,hogy ne kelljen mindig a kigyüjtésre is koncentrálni!Menni fog az simán a játék megkezdésével.Jó munkát aki belekezd.
     
    barbi021951, soresne, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  15. judy95

    judy95 Haladó

    Majd elviszi az ólgőzös, jó lesz majd az akkor!

    Erre az eventre még alszom egyet, valószínűleg elkezdem. Sok sikert mindenkinek aki belevág!
     
    barbi021951, Kuzdern, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  16. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Szia, lenne egy kérdésem, hogy a dekor ami + 35 %-ot ad, az minden területre hat, vagy csak arra amelyikre kirakom?
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia klaramagyar!

    upload_2020-5-12_16-5-38.png

    Mindenre és mindenhol érvényesül a hatása.
     
    barbi021951, maszilva, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Megcsinálom az eventet, bár jobban örültem volna, ha felhőre tehettük volna a megnyerhető dekorokat, de ezek szerint a fejlesztők valamiért elzárkóztak előle.
    Mivel a Pimasz totem minden játékelemre kihat, ráadásul minden területen érvényesül a hatása, 2 órán át + 35% mértékben, amitől jobb, mint a Házi sárkány. Az utóbbinak ugyan 10 óra az érésideje, de én reggel csinálom mindig a "nagy" aratást, amikor a dekor érésgyorsítók is bejátszanak, így a Pimasz totem stabilan kétszer aratható naponta!
    Egy az egybe egy jó tojást helyettesít. És ez nem kerül pénzbe! Naná, hogy kell nekem! ;)
    Választásom:
    fel. X az Y-ból TIKFA OBSZIDIÁN ALABÁSTROM AGYAG JADE
    1. 2 ⇨ 5XX
    2. 1 ⇨ 3X
    3. 3 ⇨ 5XXX
    4. 2 ⇨ 4XX
    5. 1 ⇨ 1X
    6. 1 ⇨ 3X
    7. 3 ⇨ 5XXX
    8. 2 ⇨ 3XX

    Ehhez szükséges event kellékek a pajtából igényelt dolgokon kívül:

    Eventkellékek Frangepáni 21.900 db
    Diadém 1.450 db

    :DSikeres eventezést kívánok mindenkinek aki belevág! :D
     
    Gio, barbi021951, Ribiszke és 25 más kedveli ezt.
  19. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen, további szép estét!
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Belemerültem az eventismertetőbe és elkezdtem görcsösen számolgatni. És feltettem magamnak azt a kérdést, hogy megér ez nekem egy 35%-os TP növelőt? 88-as vagyok, nem tudok répás-almás csatnit keverni, és a piacon 700,000-be megy. A felhőt én is hiányolom, bár kárpótólna az is, hogyha legalább egy 50%-os bónusz lenne a kitehetőn. Napi 4 aratással a növény meg lenne, viszont a felröpi kérdéses, mert kicsike vagyok és nincs semmilyen bónuszom a felröpihez. Szerintem marad ez az event, úgyis lesz mit csinálni a héten a kalóztanyán, ill. cserenapkor. Nem ártana egy kicsit húzni a lekvárfőzőmet is, ill. a gazdakörnek is nekiállok.
    Aki belekezd annak jó termelést! :D
     
    judy95, Döbi65, nyuszi63 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.