Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Picivel feletted az van kifejtve , hogy jobb mint egy házisárkány tojás .
     
    DevilMókus, Kuzdern, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  2. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En meg nem tudom milyen uticelt valasztok, de az biztos, hogy az eventet csinalni fogom. A kiteheto kifer a hazikedvencre a tobbi pedig raer a pajtaban csucsulni, majd hatha egy felhore jo lesz. Mindenkinek jo eventezest kivanok, en pedig megyek uticelt nezni es valasztani.
     
    DevilMókus, Kuzdern, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  3. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Csodálkozom, hogy a sok negatív "első reakció" mellett eddig csak kevés számú gazdatársam jelezte, hogy örül a 35%-os TP-bónuszt adó dekornak (a többi valóban kevésbé izgat).

    Emlékeztetőül, a legutóbbi eventek többségénél a sima TP-t adó felhő és a fix TP-t adó dekor dominált - mindenfajta TP-bónusz nélkül:
    - Viking saga IX. felhő - Farm szintje x 750 TP
    - Garázsvásár – 2 db, korlátozott számban (5x) aratható dekor - utána csak TP
    - Fészeképítő barátok felhő - szint x 500 TP
    - Nyuszifüles felhő (70 ó) - farm szint X 3000TP, 1 meglepetéstojás
    - Tavaszi vakáció tenyésztős event – 3 db fejlesztett, TP-t adó dekor
    - Kerek, mint egy medve - 24 órás gazdakörös event – 2 db, TP-t adó dekor
    - A firkász - 1 db, TP-t adó dekor

    A fentiekhez képest (amit a gazdák többsége - gyanítom - megszerzett) már miért ne lenne jobb egy napi 2x aratható, 35% TP-bónuszt adó dekor??

    Csak egy példa: 1 teljes terület Pockosnál csak emiatt a 35%-os TP-bónuszos dekor miatt kb. 1,6 millió TP-vel több aratható naponta - míg a Viking Saga felhőről a 235. szinten kapok napi 176.000 TP-t...
    Szóval, jó lesz ez. Mint tudjuk, sok kicsi sokra megy.:D
    Aki csinálja (én biztosan), annak jó kapálást. :)

    Szia! Őszintén bevallom, már engem sem érdekel különösebben a TP. A 235-ről már nem sietek sehova. Viszont a későbbiekben jöhet olyan változás a játékban, ami miatt esetleg újra elkezdünk terepni a TP-ért, hogy magasabb szintekre jussunk. Akkor ez a 35% is jól jöhet. Nem kér kenyeret. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.20
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Röviden: mert a játékosok kiemelkedő százalékát nem érdekli már a TP.

    (Egyébként értem a mondanivalódat, de akit nem érdekel a TP bónusz, azt nem fogja érdekelni ez a dekor...)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.20
    Csabigazda, tutitanya, Jupi és 14 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Én is pont emiatt fogok kapát mert sok kicsi sokra megy és a +35% dekor jobb mint egy házisárkány tojás .
     
    Gio, Ribiszke, tutitanya és 16 más kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    sokkal gyengébb kitehetőkért is ültettünk már elég sokszor , és nem szabad azt nézni , hogy megéri vagy sem :))
    Én biztosan megcsinálom , mert event és szeretek játszani :)

    Sok felröppenőtannak , aki belevág :)
     
    Gio, tutitanya, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én meg azért csinálom, mert event.
    Eszembe nem jutna kihagyni egyet sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.20
    brildiko, Gio, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én végigtolom az biztos...megéri, nem éri, mindegy...:)
     
    vm68, Gio, Ribiszke és 15 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Ráadásul a főnyeremény ami TP bónuszt ad még pénzbe se kerül mint a többi tojás, csak kapálni kell érte. :)
     
    vm68, Gio, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  10. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Köszönöm a "jótanácsot"!!!!;);)
     
    §Böbe13§ kedveli ezt.
  11. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Köszönöm a javítást, átszámoltam, tényleg több :(, javítottam!

    Sok felröppenőt mindenkinek!

    Én egy kis 0 percezéssel mindenképp rásegítek, ja és nem felejtem el a pannikat sem!!!
    Mivel ma végre elértem a 225-ös szintet, hajdina palántával várom a kezdést :inlove::inlove::inlove:
     
    Lillapilla73, Gio, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  12. hunorkám2

    hunorkám2 Törzsjátékos

    Ezt én is kihagyom. A nyeremények a beadandókhoz képest alig érnek valamit. Olyan sok nekem is a kirakósom, hogy már nem tudok vele mit kezdeni.
     
    Jupi, Ananke, Piaclady és még 1 ember kedveli ezt.
  13. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Mindenki írja hogy a tp -s kitehetőre megy leginkább ez oké én azért mert bónusz területre rakható ahol van még hely a többi réges régen betelt már ott is ládákat adó dekorok vannak amit 12 óránként szedek a felhők után nem pöcsölők csak naponta 2x (több millió TP)
    Az idő pénz az event azért van hogy megcsináljuk természetesen a feladatokkal is igyekszem de a tenyésztés lassú és csak a bébi bummnál éri meg.

    Szerintem mindenki mást talál fontosnak.
     
    Othep, Kuzdern, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  14. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Azért ez érdekes, hogy mindig valami, ami elégedetlenségre ad okot.
    Ennek a kitehetőnek semmi köze a "felteszemapolcra", vagy a "vanmárbelőleéppenelég".
    Mivel a reggeli aratásnál lecsökken az érési idő, így a napi kétszeri aratás beleférhet azoknak, akik tudnak időben erre figyelni. És pont ez benne a legjobb, hogy a rengeteg kitehetőt, amik már nem tudom milyen milliós számokat adnak naponta, azok tp-t növeli.
    A kétszázadik szint fölött kell csak igazán a tp, szóval egyáltalán nem hagyható figyelmen kívül egy ilyen lehetőség.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.20
    Lillapilla73, Othep, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  15. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Nekem a titok ólak/fák nem jönnek be mert mindig őskövületeket kapok, tehát emiatt abszolút nem vonz, azon kivűl a szintemen vannak olyan gazdakörik amivel sokkal jobban lehet haladni. Ez is kihagyva. A lényeg nagyon ellaposodtak az eventek. Sajnos!
     
    DevilMókus, mucus252 és Ananke kedveli ezt.
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A házikedvenc futtatóba is tudod tenni... Vagy már az is megtelt nálad? (Egyébként a repülő mókus nem szintszorzós dekor, hanem 10 óránként 30%-kal több TP-t ad az eventnövényekre; na az például - szerintem - sokkal kevésbé hasznos, mégis oly sokan termeltek/termelnek érte temérdek gazt, hogy kivegyenek plusz 1 db-ot a gazdakörből is.)
    Azért a TP gyűjtésnek is vannak fokozatai... Speciel engem se érdekel a TP, egész pontosan nem ez az elsődleges szempontom a játékban. Magyarán nincs tele minden területem szintszorzós dekorokkal vagy nem élek a szintlépős ajánlatokkal. Ettől függetlenül amikor lehet, kihasználom a lehetőséget némi TP szerzésre. (Pl. a nublonokra időzítem a pörgetéseket és a nullázást, vagy mondjuk megragadom az alkalmat, amikor valós pénz ráfordítás nélkül lehet egy TP bónuszos dekorhoz (vagy felhőhöz) jutni, mint például most is.)
     
    DevilMókus, Kuzdern, Gio és 13 más kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Akit nem érdekel a TP mert teljesen más céljai vannak a játékban, az nem gondol ilyenre, se olyanra hogy a mikorra fogja időzíteni a TP-t. Nem fog időzíteni semmilyen TP-t, ha semennyire nem érdekli a TP.

    Engem pl. nem érdekelnek a gazdaköris feladatok. Gondolok rá? Nem. Gondolkodok azon, hogy hogyan használjam a termésbónuszokat, hogy a sok növényt vagy fatermést beadjam a gazdakörbe? Nem.
    Az általad említett példában, akit nem érdekel semennyire a TP, nem fog azon gondolkozni és taktikázni hogy mikor érdemes nagy TP-t összegyűjteni.

    Én is sokat szoktam nullapercezni. Főleg eventkor, ami nagyon megéri. Van 3 területnyi mamutfám... ergo sok szupertrágyám is, és sokat nullapercezek.
    Még se gondolok a TP-re én se, és nem is számolom, és nem is aktiválok TP bónuszokat (pedig lenne mit...), mert nekem teljesen más célom van a nullapercezéssel.

    Persze, értem a mondanivalódat, biztos van aki kicsit figyel rá (ahogy Te is), én csak azt írtam el, akit semennyire nem érdekel a tp. :)
     
  18. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Na ezzel így vagyok én is nekem a játék az eventekről szól
     
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Kivéve a Kúriát ... Ahol sokunknak igen TP-dús gyűjteménye van ...
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ott is hat, csak oda nem teheted ki.
     
    Kuzdern, Gio, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.