Visszajelzés Mariachi fieszta csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok! Kedves Eventezők!


    Ezennel megnyílik a "Mariachi fieszta" event csevegője!

    [​IMG]


    Az event kezdete várhatóan: 2022. február 24. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. március 2. (szerda) 14:00 óra

    Az event jellege: eventnövény termesztős, felröppenő gyűjtő, malomban keverős, pajtából beszállító

    Az event növénye: koponyavirág

    Az eventhez tartozó felröppenő:
    - művészpaletta
    - narancs papírlámpa

    Az event malomterméke: cukorkoponya

    Különleges kellék: csillagos érme

    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint:
    - 3. szint a
    farmon
    Az event teljesítéséhez a farmon a 61. szint szükséges,


    - bahamarama sziget elérése (14. farmos szint)
    felröppenő gyűjtéséhez : narancs papírlámpa



    Az eventnövény - koponyavirág - termelő területe a főfarm és a szédült szántó.
    A művészpaletta felröppenő érkezéséhez: : főfarm, szédült szántó, erdei tisztás vehető igénybe
    A narancs papírlámpa felröppenő érkezéséhez: baha ültetvénye, esőerdő, zuhatagok szigete szükséges



    Az event a Hírek felületéről, az event bejárati ikonjára kattintva és az eventórából érhető el:

    [​IMG]

    Az event ismertetőjét << ITT >> találjátok!


    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az eventsegédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni


    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot
    - farmnév és ID-szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topicok állnak rendelkezésre.
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére:
    Panaszkönyv


    A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!


    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    .
    Copyright © 2010-2022 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Gio, Kuzdern, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy olyan event érkezik, melyben ismét alaposan mérlegelnünk kell, mely oszlopok építését vállaljuk.
    Melyik éri meg számunkra.
    Mely ajándékokat, nyereményeket szeretnénk megszerezni.

    A tervezés elengedhetetlen.
    Számolás, kalkulálás nélkül bizonytalanságot teremthetünk magunknak!
    Ajánlatos átgondolni a teljesíthetőséget a pajtánk tartalmát ismerve, a játékra fordítható időnket is mérlegelve.

    A megosztható taktikát ismét várjuk a tapasztalt Játékostársaktól.



    Megjegyzés!
    Kérjük továbbra is, ha az ismertetőben elírást tapasztaltok, azt az adott hozzászólás alsó sorában a jelentés gombot kattintva tegyétek szóvá. Elkerülhetjük így, hogy felesleges kérdések érkezzenek később ezekkel összefüggésben, zavart keltve a későbbi olvasókban. Köszönjük!
     
    Gio, Kuzdern, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  3. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Sziasztok. Hát, a felhőtől nem estem hasra. Legalább a bahán lehet pár napig fázni. Ahogy nézem az oszlopok jutalmai egyezőek, inkább a beadandó a választás.
     
    jutka190226, Kukackukac, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  4. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A nyeremények minden oszlopban megegyeznek, így mindenki maga dönti el, hogy mit és mennyit ér neki! A felhő pedig elfér a többi közt! Egyenlőre még nem pocsékolom az ólakra a szupertápot szóval a TP- része ami nálam hasznosításra kerül majd! Még nem adtam össze mennyi gaz kell de arra van még időm, szombaton csinálom az eventet.
     
    Kuzdern, Samborg, .barbi1. és 7 más kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Uhhh hát ezt tavaly kihagytam, még kicsi volt a farmom. Szóval nem teljesen tiszta. Rögtön az elején el kell döntenem melyik kettőt építem meg és akkor szintenként már nincs varia? Igazából ahogy átnéztem a beadandókat még mindig kicsit megterheli a pajtámat. A felhő annyira engem sem hoz lázba. Még átolvasom párszor, aztán ha valaki csinál teljes beadandó listát az alapján eldöntöm, hogy egyáltalán belekezdek-e.
     
  6. csernigy

    csernigy Aktív író

    12345678össz.malommindössz.
    Koponyavirág13001450165019503250260012200567017870Koponyavirág
    Művészpaletta6060100220448668Művészpaletta
    Narancsos lámpa6070110240504744Narancsos lámpa
    Cukorkoponya24441414Cukorkoponya
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.22
  7. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia Dóri!
    Szintenként választhatsz, hogy melyik 2 oszlopot csinálod meg. Én most szerencsére bármelyiket meg tudom csinálni.
    Nekem tetszik a felhő és meg próbálom kihasználni amikor csak tudom.
     
    .barbi1., barbi021951, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Szintenként lehet választani az oszlopokból kettőt.
    Nem kell az első választást alapul venni. Mindig a beszállítás lehetséges legjobb mennyisége, ami döntsön.
     
    bugavalika40, -kaktuszable-, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  9. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Még emlékszem amikor nekem is nagyon kellett ezen sakkozni. Aztán már csak kicsit.
    Nem kell a legeslegelején az egészet eldöntened (de célszerű átnézni), leginkább akkor amikor kezdesz egy szintet.
    Azt mondják egy elefántot is meg lehet enni, csak nem egyszerre, hanem falatonként ;) Menni fog neked is.
    Egyébként érdekes mindenfelé figyelő event lesz. A cukorkoponya elnevezés miatt azt hittem még a holdra is megyünk, de nem.
     
    -kaktuszable-, inanna11, Samborg és 13 más kedveli ezt.
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszönöm. Így jobban hangzik :) Igaz át kell minden területet rendeznem a felröpik miatt, de ahogy ismerem magam, bánnám ha nem kezdek bele.
     
    ildiko44, barbi021951, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Aki gyorsan akar haladni, van prémium előfizetése meg farönk hangárjai, most ki tudja használni felröpi gyűjtésre a fák dupla aratását...
     
    Melan, strawberry49, ladislaw11 és 25 más kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az a cukorkoponya inkább farsangi festés akar lenni. Nem a rémes területet akarták megcélozni, úgy vélem.
    A látvány majd biztosan megnyugtat. :)

    Halkan írom, még a szezonos eventben is Fecske Ferkó is ilyen festésű álarcban feszít. :D
     
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Ami fix hogy 780 érme nyerhetőo_O;)
    Nagyjából kiszámoltam mi fér bele;) .
    A felhő nem tematikus viszont a piccolok és az extrák nálam biztos választás, a titkosok v sz-zseton kérdésesek.:music:
    Hát érdekes egyébként a szupertápra ható újabb bónusz:music:
    Elképzelhető hogy a terményesek óllaknál lesz szupertáppal az újabb 0 ?:music:
    A bahán növekedésserkentővel teszek ki holnap reggel gyors érésű fákat :music:
    Jó választásokat jó játékot.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.22
    Melan, ildiko44, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  14. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok
    Emlékszem volt már ilyen elsőre nekem is nehéznek tűnt de akkor is megtudtam csinálni. Nagyon tetszik a felhő.
     
    barbi021951, Amira09, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Azt olvastam, hogy csak a növények adják a felröppenőt.
     
    ildiko44, Julcsi-néni, mermeze50 és 5 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    2 felröppenő van. A másik a bahákról jöhet fák, ólak aratásakor. :)
     
    marcsi152, Gio, zsani_apja és 12 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egyszerű eventet kaptunk;) a hét és fél órás növényt nem kifejezetten szeretem.... no de sebaj.... majd alakul;)
    A boltból a piccolók biztosan ki lesznek véve... a többi meg majd alakul;) A felhő elfér a többi közt;) Hosszú távon hasznos lesz!
     
    cirmi54, ildiko44, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Megpróbáltam összeszedni, h. miből mennyi kell. Ez inkább a kicsiknek lehet érdekes (ld. fentebb :) ), de pl. a 10e komló most engem is elgondolkodtat, mert nem tudok minden nap piros kosarat üríteni (lassú gép, idő- és türelemhiány).
    Mivel itt válogatni kell, úgy gondoltam, leírom a bruttó mennyiségeket, és akinek valami hiányzik, abból eldöntheti, hogy azt kihagyja, letermeli v. megveszi a piacon.
    Az eventcuccokat már összeszedték, köszönet érte, azzal már nem kell foglalkoznom :)
    alma 118
    kukorica 1914
    kacsa 84
    tojás 16
    répa 3400
    nyúl 112
    dió 50
    szilva 94
    széna 2832
    szeder 34
    juh 60
    körte 222
    napraforgó 4032
    disznó 116
    bodza 142
    burgonya 5500
    kecske 236
    pocok 88
    zab 4858
    tölgymakk 132
    szivarvirág 190
    eper 2126
    macska 64
    uborka 3918
    ló 152
    birsalma 196
    orchidea 2400
    datolya 168
    tehén 146
    búzavirág 2100
    fenyőtoboz 234
    bazsalikom 2666
    olajbogyó 440
    komló 10334
    béka 48
    láma 18
    kutya 42

    Szóval, egyik sem túl sok, és persze nem kell minden, ill. nem feltétlenül kell mindenből ennyi.

    Érme: ha jól számoltam, 1 sorozat az pontosan 400 érme, tehát a 2 piccolóra elég. Azt hittem, itt kell megállni, de aztán rájöttem, hogy 1 oszlop ad ennyit, tehát a másik 400 érmébe elég sok minden bele fog férni. Nálam a szezonzseton is játszik, a többit meglátom.
    Még 1 update: 2000 szezon jutalompont és 2 zseton.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.22
    vazulneni8, fiam62, Rékuci1111 és 34 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A művészpaletta csak a növényekből jön, de a narancsos lámpás jön a fákból is.
    1.)Művészpaletta
    [​IMG]
    Felröppenhet a farmos területeken - főfarm, szédült szántó, erdei tisztás - növények aratásából. Tenyésztésből kis eséllyel kaphatunk művészpaletta felröppenőt.
    2.) Narancs papírlámpa
    [​IMG]
    Felröppenhet a sziget termő területein - baha ültetvény, esőerdő, zuhatagok szigete - ólak és fák begyűjtéséből. Tenyésztésből közepes eséllyel kaphatunk felröppenőt.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.22
    Melan, ildiko44, PZoli64 és 16 más kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Nagyon szeretlek, de sok minden az eszembe jutott csak az nem hogy egyszerű :) Nekem komoly haditervet kell készítenem. A növekedésserkentőt a fák kitevése előtt kell aktiválni?
    nolina1965 hálás köszönet a listáért.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.22
    PZoli64, -Erbrow-, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  21. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden érési időre ható bónuszt még az ültetés-aratás előtt kell használni, így a növekedés serkentőt is :)
     
    PZoli64, HéricsBáró, PalMa és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.