Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én bevetettem minden titkos ügynököt , hogy derítsék fel a csillagos érméket . Itt láthatod a sereget . :D
     
  2. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ma reggelre végeztem a növények ültetésével. A csillagos érmék még szaporodnak. 2 agame-titokól van hátra a kiváltásból.

    Ne felejtsétek el, hogy ma 14.00-kor vége a strandszezonnak, tehát:
    1.) 14.00 óra előtt el kell költeni a zsetonokat (különben bent ragadnak),
    2.) 14.00 után a Tengerparti szuvernír is használható a turbótrágya hatékonyságának növelésére.

    Tengerparti szuvenír
    [​IMG]
    Plusz ajándék 2020.07.26. 14:00 - 2020.08.02. 14:00 között
    23:00 óránként + 5%-kal növeli a Kacsa Kata turbótrágya hatékonyságát 6 órán át
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, zoldert és 6 más kedveli ezt.
  3. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Elkészültem én is. :) Sikerült 1db Dómot kiváltanom, részemről itt be is fejeztem.
    Most kitettem 13db Dómot a bahára, kíváncsi leszek, mi jön belőle. :)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! erre én is :music:
     
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Ha már nem ültetünk event növényt, az eventes terület megmarad a strandbolttal?:)
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  6. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege

    Sziómió :)
    Te vagy a fény az éjszakában <3 Köszi az infót,simán meglett a tenyésztéssel az úszósapi,már mind az összes terület megvan,amit be lehet vetni.Szóval köszönöm mégegyszer.Azért azt áruld már el kérlek,mi az az 1 perces?Tudok nemesítéssel ilyeneket csinálni?
     
    DevilMókus, Rékuci1111 és Ribiszke kedveli ezt.
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A felhő üzemképes :). Vettem 2 Dóm titkosat csillagos érméből,ki is raktam a kapott 2-vel.Be is érettek ,de a meglepetés igazán meglepetés maradt :mogyoró taposó narancs , axolotl tavacska narancs ,tukánodú narancs , mantarája .Jobbat nem is lehet várni.Még hogy agáma ! hol is élek nem is tudom :p
     
    Bátyus, mamszi5107, spagetti24 és 5 más kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Naponta 2* aratom és ennyi jön, csak 7 darab Páncél Panni van kirakva.
    [​IMG]
    Nekem bőven megfelel.
     
    DevilMókus, vihence, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  9. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Ha az eventtel készen vagyok, van értelme tovább ültetni az eventes területen?
     
  10. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Nincs. Én például egy "növénnyel" sem ültettem többet, mint amennyit kért a feladat.
    Mindkettőt nullára hoztam ki.

    Szia!

    Igen, az event végéig.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.7.20
    DevilMókus és ljanika6 kedveli ezt.
  11. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Még egy kérdés. Most kell elkölteni a megszerzett csillagos érméket, vagy átvhető a Vízmánia event következő rézére a Vízisís látványosságok idejére? Vagyis a boltban ugyanaz marad a kínálat a Vízmáni során végig?
     
  12. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Igen. mivel csak a jelenlegi eseményhez tartozik, és nem a vízmánia boltja.
    A vízmániához fog kapcsolódni még három esemény.
    Olvasd el az ismertetőt.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízmánia-eventeken-átívelő-pecás-event.19770/
     
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) örülök, hogy beindult a termelésed :) érdemes elolvasni az eventek ismertetőit, akár többször is, és ha még mindig nem egyértelmű, akkor itt az eventes csevegőben is sok hasznos hozzászólás szokott lenni :) A lényeg, hogy az evenetek 99% hozható mindenféle vásárlás nélkül, csak meg kell tanulni a saját lehetőségeid szerinti játékot ;)

    Ehhez nagy segítség például a nemesítés is, így ha erről nem olvastál még, akkor ajánlom figyelmedbe >>ezt<<

    A nemesítéssel megoldható többek között, hogy ne legyen gondod a növények aratásából kapható felröpikkel. Itt 3 kategória is van: 0 percezés szupertrágyával, gyors érés szupertrágyával (ha például még nincs Krókuszod vagy megfelelő felhősor a nullázáshoz), hosszú érésű növények rövidítése (például éjszaki ültetéshez)

    Ezeket a témákat is ajánlom figyelmedbe:

    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni
     
    DevilMókus, vihence, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  14. lenoxa

    lenoxa Aktív író

  15. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A csillagos érme nagyon gyengén jön. 50-60 között jön eggy aratásbol.
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  16. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Ezeket kaptam: 2 angolnaakvárium, 1 narancs zsiráf, 1 sárga axolotl, 1 narancs anakonda, 2 sárga orrszarvú, 1 narancs orrszarvú, 1 sárga krokodil, 1 narancs krokodil, 1 narancs delfin, 1 narancs mogyorótaposó, 1 piros papagájröptető. Agáma sehol... Valahogy az állatokkal nincs szerencsém. :p
     
    vihence, Kuzdern, mamszi5107 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Azért 13 db-ból már vártam volna egy agámát is!:(
     
    Atali kedveli ezt.
  18. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Nálam is gyenge a csillaghullásxD
     
    Feca29 kedveli ezt.
  19. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Segítsetek! Mit vessek, hogy kapjak úszósapkát? A lányom és én ugyan azt vetettük, és ő kapott 40 db-ot én meg semmit.
    Most mit csináljak?
     
  20. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A főfarmon ültess hosszú érésű növényt, garantált lesz a siker. Csak ott röppen az úszósapka.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.