Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lejlocska

    Lejlocska Törekvő

    Szuper :D lehet akkor egy fát mindegyikből ,és egy agámát. Tényleg azt hiszem kukori írta ,hogy a csincsilla is sokára jött meg,kinek mit dob a gép :D Nyitottam már én is sok fát is, de új nem lett.Mindegy cserenapom majd szerzek xD Akkor mindháromból egyet, majd jövök az eredményemmel :p
     
    szekulagábor és DevilMókus kedveli ezt.
  2. rozo52

    rozo52 Haladó

    Sziasztok!A sok munka és "zokni" gyümölcse: Dóm talányos ól 2----2 sárga axalotl ól
    Dragée talányos fa 2x2----csövesmogyoró,kőris xxl, mandula xxl, kívánságfa
    ha valakinek ez segítség
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.20
    vihence, imi010, Lejlocska és még 1 ember kedveli ezt.
  3. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A titkosak csak régieket hoztak/őskorit/ én mindig igy járok. Lehet hogy az a szerver ahol vagyok elavult. Csak a kiváltságosoknak jut más?
     
    soresne, imi010 és DevilMókus kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Milyen szerverre szeretnél kerülni, amikor a farmerama csak egyszerveres játék?
    Kik azok a kiváltságosok?
     
  5. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Hú, elrontottam. Már 565 úszóvirág pluszom van. De nem jó, mert az úszórúdnak 6 csp a visszaváltási értéke, ennek meg csak 5. Már is vesztettem 565 csp-t. :D

    Azt hittem, ma vége az eventnek. És 237 csillagom van. De így még szerezhetek egy kölni dómot!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.20
    nolina1965, -kaktuszable-, vihence és 5 más kedveli ezt.
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia nem rontottál semmit, mert 1 óra érésidő különbség van a kettő között és így a rövidebbel többet termeltél tehát egy és ugyanaz.xD
     
  7. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    De ha az ember mindig rossz oldalra kerül mire gondoljon?
     
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A kivansagfa a legujabb elerheto fa, ha az nem erte meg akkor nem tudom mi az ami megerne.
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Én beadtam az űrlényeknek ami volt.:music:90000- körül beváltotta.o_OSokat nem számít de 5-6 csp nél többet ér.;):)
    ÁÁÁ nem érted te ezt.;):p 4 Agáma és 4 kívánságfa a 8 ból. Akkor jó.:)
    Azalatt nem éri meg.;)xD:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.7.20
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) gondolni gondolhat bármire ;) viszont azokra, akiknek (sokszor vagy ritkán) szerencséje van, azt szoktuk mondani, hogy szerencsés ;) a kiváltságos az, akinek van valamilyen előjoga vagy többletjoga a többiekhez képest. Például a prémiummal rendelkező gazdára lehetne azt mondani, hogy kiváltságos, mert neki járnak bizonyos juttatások, de ő meg fizet ezekért, vagyis megvásárolja. Azokra is mondhatjuk, hogy kiváltságosok, akik mondjuk megszereznek egy felhőt amivel lehet 0 percezni...
     
    -kaktuszable-, vihence, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  11. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Sziasztok.
    Nyaralás miatt későn kezdtem az eventet. Valahogyan lehet növelni az eventnövények számát aratásnál?
     
  12. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    Sajnos nem.Csak a főfarmon o-percezéssel tudod felszabadítani az összes területet,azzal gyorsabb lesz az eventes növény szaporítása.
     
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kolaci!
    Az eventes területen csak víz és normál trágya használható. Sajnos ezzel tudunk csak számolni.
    Semmilyen érésgyorsító és termésfokozó, sem termésbónusz nem hat az ott termelendő növényre.
    Kosárvásárlás még segíthet valamennyit, és a legnagyobban levő gyümölcsdzsemes palacsinta használható érésgyorsításra:
    Gyümölcsdzsemes palacsinta
    [​IMG]
    20 %-kal gyorsabb érés az eventnövény számára minden területen, 48 órán keresztül.
    Egynél több aktivált gyümölcsdzsemes palacsinta hatóideje összeadódik.
    Az aktív bónusz a lejáratáig kifejti hatását. (függetlenül attól, hogy az az event -melyben a bónusz aktiváltuk- már véget ért)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/medencecápa-sztorik.19768/#post-1114314
     
    szekulagábor kedveli ezt.
  14. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Köszönöm!
     
    szekulagábor kedveli ezt.
  15. apus59

    apus59 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok szép estét,szeretnék érdeklődni,hogy a csillagos érmét most kell felhasználni,vagy átlehet vinni a következő eventre.
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia apus59!
    Csillagos érme
    [​IMG]
    Érkezhet:
    • CSAK fák aratásából az alábbi területen:
      • főfarm
    • Ajándékba NEM küldhető
    • Varázsfa adja
    • Gazdaboltban NEM vásárolható
    Felhasználható a Strandboltban.

    Mivel az érme a Medencecápa-sztorik event felreppenője, ezért azt ebben az eventben kell beváltani.
    Ha bárhová átvihető lenne, akkor azt az eventleírás tartalmazná.
     
    szekulagábor és DevilMókus kedveli ezt.
  17. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Tanulságos a mostani eventek tervezése. Az ember (itt most magamra gondolok xD) az elején megnézi, mire van szükség, eldönti, érdemes-e terménybónuszokat, érésgyorsítókat használni, aztán ennek megfelelően kiszámítható időn belül kész van.

    Itt most nem tudsz siettetni semmit az eventes területen, tehát érdemes pontosan aratni, előtte pedig átgondoltan ültetni.
    A horgászást sem tudom siettetni a csalik miatt, viszont itt is érdemes pontos időben kiváltani a csaliládákat. (Be van állítva az órám!!!)
    A horgászás részemről nagy türelmet igényel, nem érzem a rendelkezésre álló időt, attól tartok, hogy nem leszek készen vele (pedig dehogynem!)
    Ha a medencés boltban ki akarom váltani az összes Dómot, használnom kell a turbót és a Pannikat, ezzel tehát érdemes sietni.
    Eredmény: felhő kész, 5+3(a szezonból) Dóm kirakva. (Majd elmondom, mi lett belőle.)

    Kész felüdülés, hogy jöttek a Nublonok! :D
     
  18. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igen, de nem találtam meg, hogyan tudja a kívánságaimatxD
     
    -kaktuszable-, vihence, Ananke és 2 más kedveli ezt.
  19. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Eddig kb. mindennel így voltam. Nekem, vagy a feleségemnek baromi nehezen lett narancs róka, menyét, sivatagi rózsa, mocsárciprus. Mire kivezették, már "tucatszámra" mentek az aktuális gőzösbe... nem kell kapkodni. Mantaráját is eventből nyertem, előbb, mit titkosból kaptam volna. De meglett. Ha nem lesz, majd cserélsz. Először "fél farmokat" kérnek érte, később megkapod "három narancs tyúkért". A játék során egyetlen dologról csúsztam le, valamelyik party pörgetéses virágról, valahogy soktucat célirányos pörgetésből sem akart kijönni. Aztán évek múlva megvettem FA-ért egy akcióban, azóta is ott virít a felhőmön.
     
  20. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét mindenkinek!

    Nem tudom, hogy melyikkel pöröljek: a bubornyákokkal vagy a ládákkal:cry: a legelsöböl egy
    fenséges csalit kaptam gyorsan be is dobtam és csoda történt 3 "szúrós szörnyet" kaptam és még
    ládát is hozzá benne volt egy gyöngy:inlove::inlove:
    Na haver mondtam magamnak: megy ez!. "lássuk mibe kerül a világ.....":music:
    Azóta........: nulla egész nix!!!
    Csak szolga csalik jönnek :wuerg: azokkal meg tengeri herkentyüket pecázok amikböl sok kellene:mad:

    több sikert és szerencsét Nektek
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.