Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok,hát én még vetem az eventnövényt azóta is holott készen vagyok,ha beérik az úszórúd,több mint 8000 tp-t ad:)Majd bedobom holnap a nublonokhoz!:)Összejött estére a második adag 250-es érme,vettem egy titkos facsomagot a bahára,hátha...Jó eventezést azoknak akik még csinálják!:)
     
  2. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Csak egy termésfokozó hat: a stopperóra. :D
     
    nolina1965, -kaktuszable-, vihence és 2 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    És tényleg kész lett :D Felhő beüzemelve, most már csak azért ültettem, hogy majd a nublonoknak leadjam :)
     
  4. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    180 turbótrágyás fa 29 csillagos érme jött. Reménytelen újabb titok.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Szabi451 és karippa kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kiváltottam a boltból : 7 úszórudat , 1 úszóvirágot és 2 dragé fát . :inlove:

    Nem vittem túlzásba xD
     
    DevilMókus, incimami és Szabi451 kedveli ezt.
  6. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Lehet hogy nem ide kellene írnom, de nem találom, a "Vízisís látványosságok" eventet. Júliusra van ütemezve, de a "Naptár"-ban nem látom. 30.-ra és 31.-re "Felföldi fesztivál" van írva. Lehetséges hogy megváltozott a neve?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nincs még beírva a neve a naptárba (mivel nem jött még ismertető), ezért csak annyi látszódik előzetes tájékoztatásként, hogy Evenet a "Felföldi fesztivál" event mechanikájával
     
  8. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Jó reggelt!
    Utolsó aratás fákból , a főfarmon végig xxl fák voltak kint, 2 dómot sikerült kiváltani , most még 217 csillagos érme jött össze , biztam benne hogy meglesz a harmadik.... nem lett meg! :wuerg:
    Sebaj , majd beváltják. :music:
    Felhő már rég kész! :)
     
  9. .Ircsike.

    .Ircsike. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, Jó reggelt mindenkinek!
    Segítséget kérni jöttem,kérem aki tud segítsen nekem.
    Van 336 csillagom a cápás eventhez,de sajnos nem tudom beváltani,mert az üzletbe nem enged belépni,hiába kattintok a + jelre,ami eddig zöld volt, most szürke nálam,pedig ugye az eventnek még nincs vége! Mit kell tennem? Köszönöm,ha tudtok segíteni!
     
  10. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Az eventes területen keresd a rózsaszín fagylaltos(?) kocsiban jobbra, fent.
     
  11. .Ircsike.

    .Ircsike. Utánpótlás-írogató

    Kedves Botond! Nagyon szépen köszönöm,megtaláltam! Vettem egy titok állatos ládát,remélem egy Agáma lesz belőle!? A Keresztapa Te leszel, az állatka neve pedig Botond lesz! :))) Köszönöm még egyszer! Szép napot kívánok Neked!
     
    Szabi451, vihence, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  12. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Megtisztelő!
     
    Szabi451, vihence, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  13. mr.jimmi

    mr.jimmi Járnitanuló

    Szia , 30 csillagos érméért mennyi úszóvirágot ad a boltban ?
     
  14. Éva64

    Éva64 Járnitanuló

    1db-ot
     
  15. mr.jimmi

    mr.jimmi Járnitanuló

    Köszönöm...
     
  16. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    8 Dómból lett egy Agámám! :inlove::music::D
     
    ulmo12, soresne, vihence és 9 más kedveli ezt.
  17. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Tegnap este-éjjel már beszedtem a fákat, mindössze két DÓM titkosra futotta a kapott érmékből. Hát nem meglepett a huncut kis agáma? Örülök, nem is reméltem hogy a sok-sok negatív jelzés ellenére nekem sikerül egynek otthont biztosítani kis gazdaságomban :) Kívánom sokaknak legyen ilyen szerencséje és minél több gazdához találjon oda az agáma.
     
    soresne, vihence, MamaMeseKertje és 3 más kedveli ezt.
  18. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

    Sajnos a fák nagyon gyéren adták és adják a felröpiket! Nem is fog összejönni az utolsó 25 db! :cry::cry:
    Kicsit szomorú is lettem...
     
    ljanika6 kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok,
    kérdés: valamiért úgy értelmeztem, h. az event-terület is átível 1 hónapig. Vagy mégsem?
    Ezzel együtt a csillagos érmék gyűjthetősége is befejeződik ma 2-kor?
    Lehet, h. ez a meleg megártott, és nehéz a felfogásom...
    Köszi!
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Az event óra szerint vége lesz, gondolom a fa röpinek is.o_O:music:Azaz az érme gyűjtésnek.:)
    A horgászás ível át az eventeken.o_O
     
    nolina1965 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.