Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Annyira nem bonyolult.
    Ha a növénnyel indulsz, ültesd a leghosszabb érésidejűt.
    Összesen 160 felröppenőt kell begyűjtened. Aratás után – az eredmény láttán – eldöntöd, hogy nulla percezel még, esetleg még egy kör hosszú, vagy máris rakhatod be a fákat, mert ki tudtad váltani a területeket.
    A rendelkezésedre álló 25 termés elég lesz egy kör bevetésére 2*2-es, 2*1-es és 1*1-es területek okos elhelyezésével, így nem feltétlenül szükséges vetőmagot venned.
    Ha a fákkal kezdesz, mindenképpen a nulla percezés lesz a kézenfekvő, hogy ki tudd azonnal váltani a két termőterületet a felröppenőkkel.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Beraktam egy kör tenyésztést, holnap megírom mennyit adott. Ha nagyon gyalázatosan adja, akkor kénytelen leszek nullázni.
    Szia Melan. :) Nekem is olyan, mintha a csőrömet csipkedné valaki:D, de most inkább adok sz.tápot, mint sz.trágyát.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.20
    Mica67, juliannakoczkas, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Koszi szepen!

    Ennyi nekem boven eleg, a kezdo 25 mag eleg lesz, meg akkor is ha ki tudom valtani az osszes teruletet egyszerre. Ami visszajon a feladatbol uszovirag, az eleg lesz a felszaporitashoz, ugyhogy nalam a leghosszabb noveny megy a foldbe (amarant), remelhetoleg azzal es Pannikkal lesz egy jo kezdo keszlet az uszosapkakbol, meglatom hogy akarok/kell-e meg nullazni krokusszal, de a cel a minimalis szupertragya felhasznalas.

    Utana johetnek a fak a csillagos ermekert.

    Nem egeszen, el kell donteni mivel akarsz kezdeni. Mivel kapunk eleg kezdo magot, erdemes lehet novenyekkel, vagy ha akarsz/tudsz nullapercezni, akkor fakkal.

    A nullaperces novenyekkel ki lehet valtani a teruleteket gyorsan, es lehet megkezdeni a termelest. De nem biztos hogy ez is szukseges, eleg sok magot kapunk alapbol, meg utana az event is ad vissza a masodik magbol, tehat lehet nem is kell nullazni, csak valami jo kis gyorsitott, nemesitett novennyel 1 nap alatt kitermelni az osszes eventes teruletet, utana lehet fasitani.

    Az eventes teruleten altalaban SEMMI nem hat, tehat meg a csatni sem.
     
    -kaktuszable-, Mica67, Szabi451 és 12 más kedveli ezt.
  4. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    A 34-es és a 37-es között mintha némi ellentmondás lenne..
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem teljesen egyértelmű a bolt kiírása. Középen nem jelzi hogy hány darabot lehet kiszedni, ami azt jelenti hogy 1 db-t.
    Úszórúd: 1 db-t lehet kiváltani 40-szer, 20 érméért: összesen 40 mag- 800 érme.
    úszóvirág: 1 db-t lehet kiváltani 20-szor, 30 érméért: összesen 20 mag - 600 érme.
     
    -kaktuszable-, Mica67, Szabi451 és 11 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    gratula. :)Ügyes vagy .8)
    " Farm: 225,"Hamar ment vagy csak régen frissítettél?o_O:D:D
     
    Mica67, Szabi451, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  7. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Köszi szépen. Nullapercezni nem tudok. Szuper dolgok az előző feladatokra majdnem elfogytak, zsebpénzt már valószínű hogy nem kapok. de megpróbálom, elkezdem. Most kitettem az összes értékesebb fát, nem sok, kiegészítettem mandulával. A csipkebogyó a leghosszabb növényem, a nőszirom nemesítésével már jól állok.

    Köszi szépen!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.7.20
    -kaktuszable-, Mica67, Szabi451 és 8 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem fontos hogy értékes legyen, inkább hogy 20 óra körüli. Ha nincs több fád, vegyél a piros kosárból diófát, az is jó. 450 CSP- 20 órás.
     
    mimi, -kaktuszable-, Mica67 és 11 más kedveli ezt.
  9. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia! Már javította Gyopár a hozzászólását, csak a hozzászólás módosításának jelzése valahogy lemaradt.
     
    Mica67, szellorozsa és kukori80 kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Ha minden fa adna egy érmét akkor abból 10 úszórúd magot lehet pluszban kiváltani. Inkább a területeket váltom ki növényekkel kezdve. Pannikkal jön amennyi jön, a többit vagy tenyésztéssel pótolom ki 160-ra vagy nullpercezéssel. Utána fásítok. Van elég turbótrágyám, majd gyorsítok egy kicsit a fák érésidején. Azért gondolkodom még a másik variáción egy rövid ideig mert idő miatt hamarosan dönteni kell.
     
    Mica67, juliannakoczkas, Szabi451 és 6 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori :)

    Ha jol lattam, annyira sok aratas nem kell az eventgazokbol, tehat nem akarok nagyon felhasznalni semmit, de majd meglatom az amarant hogyan adja.

    Tegnap ugy dontottem meguntam a 225-s szintet, ugyhogy belehuztam kicsitxDxDxD

    Ha nem tudsz nullapercezni, lehet akkor inkabb novenyekkel erdemesebb lett volna varni az eventet, kezdes kapunk 25 magot, ami az egy kicsi teruletre ami van ahhoz eleg lesz. Inkabb arra kellett volna menni, hogy minel hamarabb kivalts egy masik teruletet.

    Egy masik megjegyzes, hogy szerintem erdemes inkabb a malna, szogletes gabona novenykre atallni nemesitesekben. A noszirom nullazni jo, de mivel gondolom nincs meg hozza a felhosorod, illetve ahogy irod a szupercuccok is elfogytak, erdemesebb olyan novenyt nemesiteni, amiknek az eresideje szupertragya felhasznalas nelkul is jelentosen csokkentheto, ami a te szinteden a malna, es a szogletes gabona. Jobban megeri szerintem.
     
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem lesz ez egy nehéz event,átolvastam még egyszer,kristálytiszta.Menet közben még jobbnak fogom látni.A fák várják a holnapi aratást.0 percezéssel folytatom,4 kör elég is lesz.nem sok kell a növényből sem.Majd a kapott terület határozza meg a gyorsaságot.
    A pecást biztos jobban szeretem majd, eddig is imádtam.Ki tudja, lehet ez az event is a szivemhez nő.
     
    -kaktuszable-, Mica67, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem most az a tervem, hogy kezdéskor kiváltom felrepiért a 2 területet és a 3 területre elültetem a 7 órás úszórudat, amiből 510 db kell. Kb. 300 db-nál beadom a feladatba a 280 db-t és lesz 14 db úszóvirág, ami 6 órás, de 950 db kell. Naaa és itt jön a képbe, hogy mennyire leszek türelmetlen. :D Mert akkor kiváltok érméért úszóvirágot. :D Úszórudat nem fogok venni, azt szerintem nem érdemes. Majd holnap elválik, hogy milyen lábbal keltem fel. :D
     
    Mica67, -W-595-, mamszi5107 és 11 más kedveli ezt.
  14. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki


    Na en is pont erre lettem volna kivancsi. Ugy latszik hogy a 120 party porim pihen a kovi eventig es addig meg szaporodik is. :)
     
    mamszi5107, GA-BI-O-Farm, Melan és 2 más kedveli ezt.
  15. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Gyümölcsdzsemes palacsinta
    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.7.20
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Rendben. Tégy, ahogy jól esik!
    De!
    Ne kiabálj! A csupa nagybetűs írás annak minősül.
    A döntésedhez a fórumozóknak igazán semmi köze nincs.

    Igen, a játék ingyenes, hiszen be tudsz lépni anélkül, hogy kifizetnéd egy netes boltban a játék árát. Ahogy számtalan más online játéknál így kell tenni.
    És senki nem kényszerít téged arra, hogy bármit megvegyél. Minden vásárlási akció egy lehetőség. Te döntesz.
     
    revaa, kozsu4242, nagymami2 és 15 más kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem ertettem miert tette be a palacsinta kepet, azt hittem ehes volt, es palacsintara vagyik:D

    Igy most mar kicsit vilagosabb

    P.S. most hogy beszelek rola be tudnek nyomni egy ilyen jo kis gyumis palacsintat
     
    Zatini, denisadina, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  18. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Csak ámulok és bámulok hogy milyen fák vannak a raktáramban :D
     
    mimi, nagymami2, -julcsi13- és 11 más kedveli ezt.
  19. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Ha nem tudsz nullapercezni, lehet akkor inkabb novenyekkel erdemesebb lett volna varni az eventet, kezdes kapunk 25 magot, ami az egy kicsi teruletre ami van ahhoz eleg lesz. Inkabb arra kellett volna menni, hogy minel hamarabb kivalts egy masik teruletet.

    Egy masik megjegyzes, hogy szerintem erdemes inkabb a malna, szogletes gabona novenykre atallni nemesitesekben. A noszirom nullazni jo, de mivel gondolom nincs meg hozza a felhosorod, illetve ahogy irod a szupercuccok is elfogytak, erdemesebb olyan novenyt nemesiteni, amiknek az eresideje szupertragya felhasznalas nelkul is jelentosen csokkentheto, ami a te szinteden a malna, es a szogletes gabona. Jobban megeri szerintem.[/QUOTE]

    Köszi a tippet. A nőszirom leginkább a kalapácsok miatt lett előre sorolva. Már nemesedik is egy adag málna.
     
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    1. Fő farmon gyékénnyel várom az eventet, és ha Pannikkal nem jön össze a 160 úszósapka, akkor 0 percezek a maradékért.

    2. Az eventes területen aratok, kiváltom a lezárt területeket, és elültetem a 25 db Úszórúd eventnövényt (20 db 2x2 + 5 db 1x2)

    3. Főfarmra kiteszek 222 db 20 órás fát KK turbózva (naponta 2x aratom Pannikkal).

    4. Úszórúd: 25 – 115 – 223 (110 beadható) – 331 (170 beadható) – 439 – 510 (utolsó ültetéshez elegendő 9 db 1x1, 9 db 1x2 és 11 db 2x2)

    5. utolsó úszórúddal együtt ültethető úszóvirág 9 db 2x2-be és 1 db 1x1-be

    6. úszóvirág: 14+29=43 (feladatból) – 80 – 188 – 296 – 404 – 512 (375 beadható) – 620 – 728 – 836 – 944 – 950 (ezt a 6 db-ot akár meg is vehetném, de inkább ültetek)

    A 7 órás növényt 5x kell aratni, a 6 órás növényt 9x (az elsőt nem számolom, mert az párhuzamos ültetés).
    Szerdán egy aratással számolva, hétfő reggelre kész az event napi 3 aratással, 4 aratással pedig már vasárnap lehet végezni.

    Kényelmes, egyszerű event, egész jó ajándékokkal :)
     
    Fuhur, marcsi152, Mica67 és 24 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.