Megrendelések, Küldetések kérdései

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sugica

Sugica Utánpótlás-írogató

Sziasztok,

admin segítségre lenne szükségem S.O.S-ben.

Köszönöm
    Sugica

2. ChocoBounty

ChocoBounty Fórum félistene

Szia!
    Kérjük, írd le a problémádat, User ID és farmnév megadásával hogy segíthessünk számodra.

3. Sugica

Tudok a nevedre belső levelet írni?

4. ChocoBounty

Nincs lehetőség írni külön privát levelet számunkra.
    Használd a jelentés funkciót az egyik hozzászólásunknál: a jelentéseket látjuk és tudunk rá válaszolni, amit itt a fórumon kapsz meg értesítés formájában.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Sugica

Lassan egy hete írok a supportnak és nem kapok választ. a fiók felfüggesztésével fenyegetnek
    Sugica ID: 2104352

6. ChocoBounty

Hol kaptad ezt a fenyegetést? A játékon belül vagy e-mailben?
    Supporton melyik részlegre írtál? A játék supportjára vagy a "Probléma a megrendeléssel" részre írtál?
    Megkaptad az automatikus visszaigazoló levelet arról, hogy a válaszodat megkapta a support?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Sugica

A játékban letiltásra kerültem a fizetési lehetőségekről csak a rapid -paysafecard-bigpont hagyták meg. Hétfőn kaptam egy levelet amiben jelezték, hogy 2021.07.12-én nem fizettem ki egy megrendelést, illetve most a vásárlásnál is felugrott egy ablak sztornó kiegyenlítése hivatkozással. Telefonom jelezte, hogy rendben, megnéztem a folyószámlát amin valóban nem látni. Sajnos a megmaradt három lehetőségből nem tudom a tételt rendezni. Bankot nem tudok váltani , közelembe nincs paysafecard vásárlási lehetőség. Már lejár mindenem, a határidő , a prémium tagság. Nem igazán értem a hiba okát mivel előtte és utána is történt vásárlás és nem volt gond vele soha. Kérnék segítséget a teljes fizetési lehetőség visszaállításra, hogy rendezni tudjam a tételt.
    Sugica ID: 2104352

8. -olvedi-

-olvedi- Fórum-zöldfülű

Látom Sugica is hasonló problémával szembesült, nekem sem sikerül érdemben senkivel megoldani a problémát ID 8826954, a supportal való kontaktus nem jól müködik. Kiábrándító.

9. Sugica

Nem most kezdtem a játékot, sokáig a munkám miatt nem tudtam jelen lenni, most ismét megtehetem és szeretem is
    igaz minden újra kell tanulnom. De elszomorít a helyzet.

10. ChocoBounty

Ez ügyben nem tudunk segíteni számodra a fórumon.
    Az üggyel kapcsolatban csak a Payment support tud érdemben segíteni számodra.
    Kérlek, nézd át az e-mail fiókodat, hogy nem kaptad-e meg a választ. A spam mappát is nézd át.
    Ha nem kaptad meg az automatikus visszaigazoló levelet arról, hogy a válaszodat megkapta a support, akkor nem érkezett meg hozzájuk az írásod. Ezt is ellenőrizd az e-mail fiókodban.

Általánosságban, a tartozás rendezése csak a felkínált, jelenleg elérhető opciók segítségével tudod rendezni. Ez ügyben a support sem tud plusz opciókat lehetővé tenni számodra.
    A felkínált lehetőségekkel szükséges rendezned a tartozásodat.

11. SmilerA

SmilerA Utánpótlás-írogató

A jatekbol az iment toroltem a lejart hitelkartyamat, miutan egy farmmunkas rendelessel hozzaadtam az ujat. A regi kartya torlesevel a rendszer felmondta a premium gazda elofizetesemet, ami rendben is van, szamitottam ra. De hogyan tudom a premium gazda elofizetest folytatni? Vagy figyelnem kell, hogy majd amikor lejar (ha jol emlekszem, meg egy het), akkor ujra fizessek elo? Nincs erre valami kenyelmesebb modszer?
    Koszonom!

12. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Így van ahogy mondod. Meg kell várni míg lejár, és kézzel, manuálisan újat venni.
    Sajnos más módja nincs.

13. KerteszKatka

KerteszKatka Fórum-zöldfülű

Üdvözletem mindenkinek! Ma a Diszkófények és Rave-örület felhősorok megvásárlására tettem kisérletet. Sajnos helyettük két nem várt felhősort: Szüreti holdfesztivál és Nyári szellő elnevezésűt kaptam. Remélem van mód és lehetőség arra hogy az eredetileg kifizetett felhősorokat megkapjam, ebben kérem a segitségeteket. Előre is köszönöm: kerteszkatka ID:12751489

14. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia KerteszKatka!
    Megvásároltad az egyéni ajánlatban: a Rave-ület felhősor csomagot, benne 2 felhősort kaptál: Diszkóláz felhősort és Bőségszaru felhősort.
    A paszulyon névvel keresd, majd fel is tudod tölteni.

A másik csomag, amit megvásároltál: a Diszkófények felhősor csomag.
    Ebben is 2 felhősor volt: Diszkótánc felhősor és Ködös felhősor.
    Ezek is feltölthetők a paszulyon.
    Amit akartál, vagyis szándékoztál a leírásod alapján, az a rendelkezésedre áll, és feltöltés után aktiválhatók a megvett felhők.

15. magdi06

magdi06 Fórum elő legendája

Én nagyon le vagyok maradva.Hol van felhővásár, mert én nem találom, vagy már lejárt az idő?

16. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia Magdi!
    Egyedi felhővásárlási ajánlatok vannak most, amelyeket kaptak egyes gazdák.
    Ha nincs a Hirdetőtáblánál a vásárlásoknál, mert véges számúak az ott megjeleníthető hirdetések, akkor menj a paszulysorra, és a Keksztolvaj felhő alatt találod azokat amelyeket felajánlanak megvételre.
    Ha nincs ott a számodra ajánlat, akkor a mostani szériában szereplő felhők már korábbi vásárláskor a birtokodba kerültek.

magdi06 kedveli ezt.
  17. merylu55

merylu55 Haladó

Polipkincse, Diszkóláz felhősor 2 db, nyári szellő felhősor jelent meg a paszulyon. Mit tudok vele kezdeni. Nem találom sehol a magyarázatot. Kérek szépen segítséget.

18. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ez a felhővásár egyéni ajánlat december 10-11. között.
    A csomagokat úgy állították össze, mindegyikben legyen 2 felhősor.
    Csak azoknál a Játékosoknál látszik az ajánlat teljes vagy kevesebb mint 4 csomagja, akik ezeket a párban felkínált felhőket még nem szerezték meg.
    Több játékos is van, akinek csak 1-1 felhő hiánya van. Ők nem kaptak ajánlatot most.
    Egy db felhősort nem lehet az egyedi ajánlatokban megvásárolni.
    Majd lesz másféle ajánlat, felhővásár még.

19. merylu55

merylu55 Haladó

Hol lehet megvenni, mert csak a paszulyon van, ott meg nem lehet

20. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU