Megrendelések, Küldetések kérdései

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -pekudli-

-pekudli- Haladó

Mit tudok csinálni a Nublonok visszatérésével? Van 4(négy) db.

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Felhőre tehető.
    Emlékeim szerint cserélhető is.

3. Ágnes26

Ágnes26 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! A mai napon vásároltam egy luxus ünnepi kosarat. Az összeg levonásra került a számlámról, viszont a megvásárolt termékeket nem kaptam meg. Előre is köszönöm a segítséget. ID: 54751790

4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Minden megrendelt csomagtartalom a rendelkezésedre áll a vásárlás pillanatától kezdve.

Kérlek, figyelj arra, hogy a kifizetés és a visszaigazoló mail érkezése után a játékban frissítést vagy ki- belépést szükséges végrehajtani.

5. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

hello!

Fizetés Maestro segítségével szoktam vásárolni. Tegnap óta nem működik. Tudni erről valamit?
    Köszi!

6. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pontosan miért nem működik? Mit tapasztalsz?

7. zsani_apja

Szia!

Olyan ablak jön fel, hogy válasszak másik lehetőséget. Paypall...

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Ez esetben akkor Kérlek írj a supportnak. (sima, ne a payment). Ez magától nem fog megoldódni viszont kicsit hosszabb folyamat, szóval ha valami SOS, akkor tényleg keress mást addig.

9. zsani_apja

Ezt a szülinapit akartam megvenni. Elengedem akkor, mert nem tudok más lehetőséget. Majd, ha haza érek írok nekik, most dolgozok, itt nincs időm.
    Kösz, Tamás!

10. -Jani13-

-Jani13- Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    A gazdakörben sikerült teljesítenem minden küldetést, így teljesen kész és üres az egész. Úgy tudom ilyen kaphatok valamllyen dekor elemet?

11. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Gratulálunk a teljesítéshez!
    Ezzel kapcsolban a teendőd a következő:
    A Felhasználók és a játék oldal topikot kell megnyitnod és azon belül a Hivatalos fórumjátékok menüt!
    Ott pontosan le van írva,hogy mit kell tenned a továbbiakban!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-gazdakör-királya.11321/

12. zsani_apja

Sziasztok!

Feljebb már írtam, hogy az általam használt vásárlási lehetőség nem működik. Nincs erről semmi infó, hogy esetleg megszűnt. Supportnak is írtam, az ott említett probléma sem áll fent. Ezt az ablakot dobja fel.
    Köszönettel: apja

13. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Felkerested, írtál a supportnak ebben a témában.

Így itt a fórumon nem tudunk további segítséget nyújtani már.

(Gondolom, több böngészőből próbáltál vásárlást kezdeményei, hogy kiderüljön, mindenhol fennáll a gond.
    Ha van rá lehetőséged, érdemes a paysafecardos formát kipróbálni, azzal működik-e a vásárlás.)

zsani_apja kedveli ezt.
  14. Bátyus

Bátyus Fórumfelvigyázó

Sziasztok! Vettem 2 havi turbómalmot, a pénzt levonta a számlámról. de a malom lejárati ideje nem változott, azt irja, hogy 31óra van még hátra. Természetesen frissitettem ki- be léptem, de nincs változás.Legyetek szívesek utánanézni. Köszönöm. id.sz5917910

15. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kevered a dolgokat.
    Az event órában az akcióból hátralévő időt látod. A bónuszórában látod, mennyi turbó malom van még hátra.

HéricsBáró kedveli ezt.
  16. Bátyus

Bátyus Fórumfelvigyázó

Bocs, nagyon elbambultam, pedig már ezer éve vásárolok.Köszi.

17. farmercsaj

farmercsaj Fórum mestere

Sziasztok ! vettem turbómalmot,elvileg meg kellett volna kapnom a dzsinnládát de nem találom sehol ! Körülnéznétek nálam,merre lehet,mert én nem találom. Köszönöm. ID:12862784 Ildikó-gazda

18. genka53

genka53 Mindentudó orákulum

Szia!
    A banki vásárlások után vásárlási pontokat ír jóvá a rendszer, amelyeknél bizonyos szintek elérése után különböző nyereményeket kaphatunk. A pontgyűjtés 90 napos ciklusokkal történik, annak elmúltával újra indul a számolási/gyűjtési rendszer.
    A nagyobb pontszámok elérése után kapható Dzsinnládáról azt kell tudni, hogy az igazából nem jelenik meg láda formájában, mert az valójában nem láda, csak a neve az. Amikor elérjük azt a ponthatárt, akkor egy felugró ablak tájékoztat minket a nyereményről, és automatikusan kibontásra kerül egy véletlenszerű ajándék, de nem tárolódik be pl. a dekorok/ az elhasználódó fülre a ládákhoz.
    Itt tudsz róla részletesen olvasni, hogy mikor kapható és mit adhat:

https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-bónusz-rendszer.19851/#post-1119375

Kuzdern kedveli ezt.
  19. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ma, 2022-02-09 14:34:58-kor valóban vásároltál turbó malmot. Meg is kaptad a vásárlás összegéért járó pontot.
    Jelenleg 102 pontod van. Amit magad is ellenőrizhetsz, ha bemész a bankba, majd pedig a vásárlási bónusz fület kattintod.
    Legutóbb, 2022-02-04 15:21:05-kor szereztél egy dzsinn-ládát, amiből egy Kicsobbanó öröm(+) kaptál.
    A dzsinn-láda automatikusan kibontásra kerül, hiába keresed bárhol is.

Az alábbi linkre kattintva részletes leírást találsz a Vásárlási bónusz rendszerről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-bónusz-rendszer.19839/

genka53 kedveli ezt.
  20. farmercsaj

farmercsaj Fórum mestere

Köszi a választ ezt nem tudtam,hogy nem ládát kapok.