Visszajelzés Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Szavazás lezárva: 18.3.18.
  1. Maximum 1 alkalommal

    8.4%
  2. 2 alkalommal

    52.6%
  3. 3 alkalommal

    23.9%
  4. 4 alkalommal

    8.8%
  5. 5 alkalommal

    2.2%
  6. 6 vagy ennél is több alkalommal

    4.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -rex18-

    -rex18- Törekvő

    mások is (én is ) erre gondoltunk hogy jó max 2 ültetős lenne havonta báris szerintem
     
    taga1, Marisoli, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  2. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    A havi 2 ültetős eventre szavaztam én is, mivel egyre több a kért event növény és a hozzátartozó felröppenők száma sem elhanyagolható. Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz, lehet több ültetős event is amennyiben kevesebb event növényt kell megtermelni, pajtából kéne beadni hozzá növényt, állatot, fatermést. A sok ültetős eventtel visszatérünk a "rabszolga sorshoz".
     
    taga1, Ribiszke, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  3. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Sziasztok!
    Közel a kezdetektől játszom,emlékszem arra,amikor 2 ültetős event volt havonta..emlékszem arra is hogy mennyire izgatottan vártam az eventeket és közben sem unatkoztam mert a saját tempómban és időkeretemben tudtam termelni és gazdakörizni.Most hogy egymásba érnek az eventek nem igazán tud az ember lazítani,kényelmesen termelni ezt-azt..ahogy a kedve tartja.Persze lehet szelektálni,de valami belső kényszer miatt ha event van..azt csinálni kell...Ez már olyan beidegződés,nem akarok kihagyni semmit,de jól esne 2 event között némi láblógatás,kevésbé érezném kényszeresnek:)Nekem havi 3 ültetős event bőven elég lenne úgy hogy eventek között lenne pár nap pihenő,mini eventekkel.
    Persze ez csak az én saját véleményem,megértem ha vannak olyanok akik több vagy kevesebb eventet szeretnének:)
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, cskati01 és 10 más kedveli ezt.
  4. Csibemama

    Csibemama Junior szaki

    Kettőre szavazok én is, de néha belefér 3 is :) több nem kéne, mert nem tudunk mást csinálni, az élvezet elszáll, és csak a kényszer marad.
     
    taga1, Ribiszke, Hermione72 és 10 más kedveli ezt.
  5. Ginilda

    Ginilda Fórum-zöldfülű

    Én a kettőre voksoltam. Nem túlzásképpen használom ezt a szót ,de rengeteg ismerősöm abbahagyta a farmozást. És főleg arra hivatkoznak hogy régen nagyon várták a következő eventet,de már nem tudják követni. Az nagyon jó hogy oda van írva a bemutatásnál hogy közepesen nehéz,könnyű stb. a besorolás. A pici eventekkel kiegészítve elég lenne 2 érdekes event (az átlagos gazdáknak is teljesíthetően) és 1 event nehéz besorolással.Amit elkezdeni egy átlagos gazda is eltudna legfeljebb nem fejezi be.
     
    taga1, Hermione72, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  6. door88

    door88 Utánpótlás-írogató

    A kettőre szavaztam én is.Szelektálni nem szeretek az eventek között,így mindig megcsinálom,de sajnos pajta töltögetésre azaz egy-két event mentes nap nem elég.
     
    taga1, Hermione72, cskati01 és 2 más kedveli ezt.
  7. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Eventenként most is válogatok. 2-3 szintfüggő (tp) eventek melyek változatosak legyenek (logikai, ügyességi stb.) nehéz, könnyű is legyen benne de a nyeremények ezt tükrözzék is.
     
    taga1, Ribiszke és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. Eryca964

    Eryca964 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !

    Szerintem kettő bőven elég. Így sem lehet mindegyik játékot befejezni. Ha van gyorsítod akkor megtudod a feladatodat csinálni ha nincs akkor nem. Sajnos a mostani valentin eventhez is iszonyatosan sok kell. Képtelenség pajtát töltögetni. Bár lehet ez a cél......
     
    taga1, Hermione72, cskati01 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia és bocs, ez nem csak neked szól, de újabban, ha több hsz-t próbálok beidézni és lapozok, akkor a beidézett hsz-ek eltűnnek...most végeztem a 4 oldal visszaolvasásával és egyszerűen nem értem a hsz-ek nagy részét...
    Ki az átlagos gazda? Milyen az átlagos farm? Itt ez a mostani event...valamikor hét végén befejeztem, talán pénteken este vagy szombaton, már nem is emlékszem. Igaz, használtam pannikat. Tudom, hogy ez sokaknak szúrja a szemét, de nem érdekel, nem a szél hordta össze őket. Igaz, volt terménybónuszom, de a parti pörgetésekért nem adtam pénzt, volt a gk-ben, kaptam eventből, vettem farmpengőért, ezek a lehetőségek mindenkinél adottak. Utána taktikát váltottam, teljesen "átlagosan" folytattam az eventet, se panni, se szupercuccok, se semmi, csak visszaültettem a maradék 180valamennyi eventgazt és azt ültetem nappal, éjjel meg valami hosszúérésűt, amiből kevesebb van a pajtában. 37 lejátszott minijátéknál tartok, ami azt jelenti, hogy még ma másodszor is végzek az eventtel. Tehát akárki akármit mond, ez az event, függetlenül mindentől, egy valóban átlagos farmmal simán rég befejezhető lett volna, úgy hogy közben a pajta is telikés a következő eventig is marad még idő pajtát tölteni... A bahamán már azt sem tudom, mit merjek termelni, hogy ne pukkadjon ki a pajtám... Tehetek én mások rossz taktikájáról, időhiányáról, vagy arról, hogy az "átlagosnak" hitt farmján még a legenda sincs megfelelően fejlesztve, vagy nincs pár100 szupercucca tartalékban, amennyiért nem kell forintot adni, csak néha! kicsit! gazdakörizni vagy eventezni? Nem, nem tehetek. Egyszerűen nem értem ezt a pajtatöltés mániát, amit emlegetnek sokan. Mennyi cucc kell a pajtába, hogy egyesek hetekig azt akarják töltögetni? Ha ennyire fontos a pajtatöltés, miért nem hagynak ki néha egy eventet? Nekem miért kellene event nélkül maradnom, mert más csak úgy tud pajtát tölteni, ha nincs event?
    5 ültetős eventre szavaztam. Ha valamelyik nem tetszik, nem csinálom. Ha úgy gondolom, hogy pajtát kell tölteni, majd válogatok és valamelyiket nem csinálom. Ha van event, van választási lehetőségem. Egyébként ez egy farmos játék. Az ültetés az alapja...ha a pajtát "töltjük", akkor is ültetünk, csak nem kapunk érte semmit, csak a szám lesz egyre nagyobb, amit az ültetőtáblán látunk a növény alatt. Ha eventgazt ültetek és beadom, kaphatok érte valamit. Mi ezzel a baj. Aki nem akar eventezni, ne tegye, ültessen mást.
    Csocsoo, bocsi, de ez nem volt egy szerencsés kérdés!
     
    schill2, Gio, cass0129 és 8 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok.. én is 3-ra szavazok...mert ha nem ültetős event lesz attól még lesz event gondolom...az meg ki tudja milyen konstrukción alapul majd...azt nagyjából jó lenne tudni ha nem ültetős lesz milyen lesz?? nehogy olyan amit megbánunk. De reméljük nem:)
     
    Gio, -gyöngy-581, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  11. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Szia Nyuszika215! Teljesen igazad van. KiegészÍteném annyival,hogy aki nem tud állandóan a farmon lógni, annak is van lehetősége eventezni, épp a mennyiség miatt, ám ha havi kettő lesz,ez már nem biztosÍtott. Nem értem miért gondolják azt sokan, hogy minden eventet, gazdakörit, kötelező megcsinálni?
     
    genka53 és szellorozsa kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Olyan biztos nincs, hogy átlagos gazda, de olyan mondjuk lehet, hogy gazdák vélemények az átlaga. Ez egyértelműen azt mutatja, hogy a többségnek nem tetszik a mostani tendencia.
    Nekem például az egyik fő célom ezzel a játékkal, hogy befejezzek minden eventet ami véges, és minél gazdaságosabban "kihasználjam" a korlátlan eventeket, és mindezt úgy, hogy csak a farmunkásokra kelljen költenem, meg néha egy kis aranyra a cserékhez. Fő célom még, hogy minden éveben benne legyek a TOP 1000-ben, minden más csak kis cél nálam (TP, CSP, gazdakörik...) Nem okoz nagy nehézséget számomra, hogy teljesítsem a jelenlegi event és gazdaköri dömpinget, de nem lelkesedem érte. Azokat pedig pláne meg tudom érteni, akik régóta farmoznak, szeretik ezt a játékot, de kezdik úgy érezni, hogy nem jó irányba mennek a dolgok...
    Nagyon nehéz feladat olyan játékmenetet kitalálni, ami mindenki örömére szolgál. Azt viszont meg lehet próbálni, hogy a többségnek kedvezzenek. Szerintem az lenne az igazi, ha élvezetes jó kis eventek lennének, és nem a mennyiségre, hanem a minőségre fordítanának több figyelmet a játék készítői.
     
    taga1, Yoda800, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  13. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Szia Rékuci111! A kérdés csak az ültetős eventekről szól, és nem az eventekről általában.Ha lecsökkentenék kettőre az eventek számát, leértékelődne a TOP 1000 is, hiszen nem az 1000 legjobbról szólna. Költhetnéd a pénzedet, mert event hiányában nem tudsz anyi mindenhez hozzájutni. Az egyenlőség elve alapján csakolyan feladatok lehetnének amik kezdő és 200 szinten is teljesÍthetők. Ha csak az ültetős eventeket csökkentik kettőre, mi lesz helyettük? Tenyésztős? Az elég drága mulatság lenne. Pajtából bedobálós? Akkor ugyan ott vagy, vagy még rosszabb, mert fát, állatot, terményt és növényt egyszerre nem lehet "gyártani". Arról meg nem beszélve, hogy épp az átlag gazdák akartak több eventet annak idején.
     
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Petike1968! Nem írtam, hogy csökkentsék le az eventek számát kettőre, legalábbis nem állt szándékomban, hogy ilyet értsen ki valaki az írásomból. Azt szerettem volna véleményként leírni, hogy nem értek egyet a mostani irányvonallal, vagyis azzal, hogy egyszerre párhuzamosan és/vagy egymásba érve 2-3 ültetős event fut. Továbbá azt, hogy meg tudom érteni, ha sokaknál a mostani játékmenet kivágja a biztosítékot, és kevesebb leterhelést szeretne kapni.
    Egy hónapban összesen 2 event valóban kevés lenne, ezzel maximálisan egyet tudok érteni :)
     
    Sonche, genka53, (Erzsébet) és 5 más kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Olvass vissza pár oldalt! Leginkább arról van szó, hogy nincs idő a pajtát töltögetni meg hogy az átlagos gazdák mit tudnak és mit nem...még ez a valentinos bohóckodás is meg lett említve, mint nehéz event. Ez annak nehéz, aki napi 1x lép be, vagy nincs legendája. De ahol nincs 29-30-as legenda, azt nem mondanám átlagosnak, hanem kezdőnek. A pajtát meg tényleg mivel kellene töltögetni heteken keresztül? Vagy ha már töltögetnének ilyen sokan, akkor miért nem teszik? Felnőtt emberek nem tudnak kompromisszumot kötni és inkább sírnak, hogy sok az event...bocs, de ez nálam sokadszor veri ki a biztosítékot.
     
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, igen igazad van, sokan arra is kihegyezik ezt, hogy mi a nehéz, vagy nem teljesíthető. Velük abban tudok egyetérteni, hogy ha egy eventet nem lehet úgy várni, hogy azt pakolunk ki, amivel a lehető legjobban jön majd hozzá felröpi, akkor elvesznek a felröppenőkből, és nehezebbé, időigényesebbé teszik a teljesítést. Sajnos a párhuzamos és egymásba érős ültetős eventek ellehetetlenítik az event várásának ezt a stratégiai elemét...
    Azt kellene valahogy a játék készítőivel megértetni, hogy 2 ültetős event (ami ugyanazt a területet használja) ne fusson egyszerre, és legyen köztük legalább 24 óra
     
  17. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Szia! Melyik event futott párhuzamosan ugyan azon területen?
     
  18. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Nem az ültetős eventel van probléma,hanem a terület szabályozásával,azt a kérdést kellett volna feltenni,hány területen szeretnétek ültetni az event nővényt,mivel általában lekorlátozzák 3 területre ezért sokaknak kedvét szegi az event,hiába lesz egy hónapban kettő ha azt sem tudják megcsinálni 3 területen,mert annyi felröppenőt vagy nővényt kérnek,és akkor még ott sem leszünk ahonnan indultunk.
     
    Gio, csio70, Melan és 4 más kedveli ezt.
  19. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Jelen írásom a -Nyuszika215- játékosnak szól. Nem akarok adok - kapok vitába kezdeni veled, de próbáld meg elfogadni más játékos társad véleményét is, mert az a tapasztalatom a hozzászólásaid terén, hogy aki nem abban a játék stílusban teszi a dolgát min Te csak leírja mi a búja - bánata nem kellene kritikával illetni. Senki , de részemről biztos nem kívánom, hogy a" tehened dögöljön meg".
    Örülj neki, hogy szerencsés vagy és sikeres, neked minden flottul megy. Vannak olyan játékosok, akik néha kudarcként érik meg az eventeket , titok fákra - ólakra a megszokott szóhasználattal tűzifát és a 600-ik sárga tyúkólat kapják, nem tudják elfogadni főleg ha pénzt is fektetnek bele. Talán hasznosítható tanácsot várnak és nem kioktatást márpedig Te ebben élen jársz.
    Nem várok Tőled választ, további sikereket kívánok , ne foglalkozz más "nyürrögésével".
     
    Yoda800, rencsike982, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Például a sajtosra nem lehetett készülni azoknak, akik még a Nublonosból vadászták a felrőpiket. A Pinyata és a csöves párhuzamosan futott, a csövesre nem lehetett készülni. Ma kezdődik a gyümölcsös, de elvileg ezt sem lehet várni, mert még tart az event. És még nincs vége a hónapnak...
     
  21. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Szia! Nekem az a meglátásom ezzel kapcsolatban, hogy sajnos a szemlélettel is kezdenek nagy bajok lenni.Rengeteg "kudarc" szokott érni engem is mert nem mindig fejezem be az eventeket, sokat meg el sem kezdek.:):D...... és akkor mi van? Miért is kudarc ez? Ez egy játék, nem kellene ennyire belebonyolódni szerintem. Nekem még mostani felhőm sincs meg, és ha nem is lesz akkor sem esem depibe. Játék! ..és számomra az is marad.xD
     
    Ribiszke, Yoda800, SzilvaG és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.