Visszajelzés Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Szavazás lezárva: 18.3.18.
  1. Maximum 1 alkalommal

    8.4%
  2. 2 alkalommal

    52.6%
  3. 3 alkalommal

    23.9%
  4. 4 alkalommal

    8.8%
  5. 5 alkalommal

    2.2%
  6. 6 vagy ennél is több alkalommal

    4.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. RobertRedford

    RobertRedford Fórum-zöldfülű

    Kettő!!!
     
    taga1, Ribiszke, csio70 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Hát elnézést, de ennek a valósághoz érintőlegesen sincs köze. A felröpiket pont nem kell vadászni. Vannak beadod, kész! Az ilyen eventek adják pont a plusszt szerintem. A gyümölcs piachoz elég a pajtád, de sokan tudnak általa pénzért vehető dolgokhoz jutni "ingyen" Mi a gond ezzel? De mint minden mást ezt sem kötelező csinálni.:D:D:D:D
     
  3. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Érdekes kérdés, hogy mi az "optimális", hiszen mindenkinek más. Én személy szerint három eventre szavaztam, mert úgy éreztem talán ez az arany közép. De vegyük sorra. Félő ha kevesebb event lesz (1-2) elképzelhető hogy azok olyan horribilis mennyiséget fognak kérni, hogy az ember fia/lánya a haját tépi mire letermeli. Hiszen kevesebb event, kevesebb haszon odafönt. Ezt pedig valahogy kompenzálni kell. Több event esetén szintén egy idő után a hajunkat tépnénk, mert más feladatra (lásd gazdakör, egyéb célok, kinek mi) nem jutna idő.
    Amennyiben a 3+ megoldás lesz a végső befutó akkor legalább annyit meg lehetne csinálni, hogy ne egyszerre fusson két ültetős, hanem mint már írták legyen köztük legalább egy nap szünet.
    Sajnos nekem nem dől ki a pajtám oldala a sok gaztól, így nekem nem árt tölteni. Nagyon sok régi lehetőségről lemaradtam amik hosszú távon a haladásomat segítik, így nekem az egyéb tevékenységek rengeteg növényt elvisznek (lásd csatni keverés (olyan ládám sincs ami adna)), és szerintem ezzel még nagyon sokan így vagyunk. A gazdaköri az meg úgy áll ahogy, de nem különösebben érdekel :D
     
    Ribiszke, heureca3, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Abban az esetben, ha te nem szoktál készülni az eventekre, akkor nem is igazán érted, hogy mire céloztam ;) Szerintem hagyjuk, mert elmentünk egy kicsit más irányba :)
     
    Sonche, heureca3, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  5. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen, ott a pont !!!;) Én is 3 ültetősre szavaztam :) szeretek eventezni, szeretem bezsebelni a jutalmakat-felhőket...de nem fogok éjjel-nappal stopperrel a kezemben rohangálni, azon agyalva, hogy most melyikhez-mit-mikor-miért...és közben nem adom be az altzheimeres gyógyszert Mamának (na jó, ez túlzás :p ) Engem az idő kerget őrületbe sokszor, mert éjszaka már nincs kapacitás kapálni :oops: A múlt héten vettem észre, hogy a "régi" állatkáim száma (juh, ló, szamár, stb..) igencsak leredukálódott...írhatjátok, hogy raktárházak, etc...de hová ? mikor ? A baha halad ezerrel, holott annak alig vesszük hasznát, bőven a vésztartalék fölött van biztos sokaknak a pajtában a cucc :music: Igen, most Lehonak adok igazat, amikor inkább a minőségen kellene változtatni és a mennyiséget átgondolni !!! -.-
     
    taga1, Yoda800, emocy91 és 10 más kedveli ezt.
  6. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Valóban nem szoktam. Megnézem,ha tetszik megcsinálom, ha nem tetszik nem csinálom. De a készülődés hiánya még soha nem eredményezett befejezetlen eventet.Igaz nem is csinálok hiúsági kérdést ebből. Nem kérkedem azzal másnap, hogy én már kész vagyok...:D:D:D
     
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ha nem akarsz választ, miért szólítasz meg? Érdekes hozzáállás. Ez nem beszélgetés, főleg nem eszmecsere...Ki mondta, hogy minden flottul megy? Tegnap vagy tegnapelőtt vettem 40 titokfát, nem lett új fám. És? Ki tartott pisztolyt a fejemhez, hogy vegyek FA-at és azon fákat? Senki. Döntöttem, vettem, nem jött be. Sírok? Nem. Miért? Így jártam, majd legközelebb másképp döntök. Ennyi. Sikerülnek az eventek? Igen! Tettem és teszek érte! Fullos a legendám, mert bedobáltam azt a rengeteg állatot, amit sokan sajnálnak bedobni érte. Így meg nincs elég röpi? Van miért sírni...sajnáljak mindenkit, aki nem él a játék adta lehetőségekkel??? Nem fogok. Éppen most próbáltam ki, a megszerzett extráim nélkül a most futó eventet. 3 nap alatt le lehetett volna tudni bárkinek. Csak legenda és 1-2 féle kinemesített növény kellett hozzá! Senkit nem oktattam ki, de ha valaki még annyit sem tesz meg, hogy a jótanácsot megfogadja, azon nem lehet segíteni. És sokan leírják 100x, hogy ilyen nehéz, olyan sok növény meg röpi kell, de 2 kommentet nem olvasnak vissza, amiben ott a tanács...részemről is és még sokunk részéről. De ahogy te is, a többség csak befut ide, elsírja a búját és sem a tanács, sem semmi más nem érdekli. Akinek sikerül, mert odafigyel, jól taktikázik,ne dicsekedjen, aki tanácsot adna, az ne oktasson ki...csak megértően sajnáljuk a sírdogálókat meg mindenkit, akinek nincs ideje pajtát tölteni?
     
  8. Aniko78

    Aniko78 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Két ültetős eventre szavazok!
     
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A topik elején egy kérdést láthatunk: Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?
    Ezt követően pedig szavazhatunk.
    A továbbiakban pedig a fentiek megbeszélésére kaptunk lehetőséget.
    Kérlek benneteket, hogy a hozzászólásaitokat a topik eredeti témájához kapcsolódva fogalmazzátok meg.
     
    taga1, Ribiszke, rencsike982 és 7 más kedveli ezt.
  10. vilma1954

    vilma1954 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Két ültetős eventre szavazok!
     
    taga1 kedveli ezt.
  11. kokovvt

    kokovvt Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Két ültetős eventre szavazok!
     
    taga1 kedveli ezt.
  12. rituci18

    rituci18 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Két ültetős eventre szavazok!
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:)
    Szia. Én is 5 eventre szavaztam és el is mondom hogy miért. Nagyon félőnek tartom ha csak 2 event lesz, az a játék lassú végét jelentené. Nem tudjuk milyen 2 event lenne, lehet hogy csak összecsapnak kettőt és nesze nektek. Ha kevés az event kevés a munka is vele, elküldhetnek pár dolgozót mert feleslegesek és ez már elindítana egy lavinát. A mini eventeket már megírták, esetleg két kattintással változtatnak rajta valamit, (több beadandót kérnek :D) ehhez nem kell külön ember. Elesnénk egy csomó jó jutalomtól is amit az eventek adnak. A gazdakörben meg iszonyatos mennyiségekért lehet hozzájutni valami jóhoz.
    Éssss igen, tudom, tudom, tudom hogy sokan nem tudnak ellenállni annak hogy ne kezdjenek bele egy eventbe ha már van. Inkább pajtát töltenének, de mihez kell a pajta ha nem lesz event? A gazdakörit így is lehet csinálni. Én pl. most is csak másfél területen csináltam az eventet, a többin csinálok pár gazdakörit. Igaz hogy később lettem kész, de jó érzés volt hogy közben a pajta is töltődik. A nublonos-féléket már régen nem csinálom mert nem éri meg annyit beadni, inkább elrakom a TOP-ra. A tenyésztősöknél megnéztem hogy miből van kevés a pajtában és azokat folyamatosan cserélve töltöm a pajtát, nem szedem le egy eventért sem. Adnak felreppenőt is és közben töltődik a pajta. Szerintem egy kis szervezéssel lehet haladni mindennel. Természetesen azzal én sem értek egyet hogy 2 event fusson egyidőben.
     
    emocy91, SzilvaG, cass0129 és 11 más kedveli ezt.
  14. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Én is az 5 eventre szavaztam,de ha lehet,párhuzamosan ne fusson kettő.
     
    -kaktuszable-, nyuszika215 és genka53 kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Semmi bajom nincs az eventekkel, szelektálni sem szoktam közöttük.
    Az 5-6 ültetőst soknak találom, a kettőt kevésnek.
    Így az arany középutat választottam, azaz 3 ültetős 1 hónapban.
    Emellett nyugodtan nyitva lehet a teliholdas kert is.
     
    Ribiszke, emocy91, Gio és 8 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) Minden tiszteletem a tiéd, de szerintem van egy pici ellentmondás abban, amit írtál. 5 ültetős event, ha egymást éri akkor pont 30 napig tart, így például februárban kivitelezhetetlen ;) de ha 24 órát betesznek 2 event közé, akkor már csak 4 ültetős event jöhet össze egy normál hónapban is (ha nem akarjuk, hogy párhuzamos, vagy egymásba érős eventek legyenek) 8)
    Én is azok közé tartozom, aki szereti, ha van tennivaló (nem csak itt a játékban, hanem a való világban is), de tartok tőle, hogy a jelenlegi dömping miatt, sokan abbahagyják a farmozást, vagy jelentősen visszavesznek. Ez szerintem nem lenne jó senkinek, még azoknak sem, akik 6 vagy több ültetős eventet szeretnének egy hónapban :sleepy:
     
    Ribiszke, Gio, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia kukori:) egyetértünk, mint annyiszor. És persze, nem mondom, hogy ideális, ha egy időben fut két ültetős event, de azért valljuk be, olyan még nem volt, legalábbis nem emlékszem, hogy pont ugyanolyan kezdéssel és véggel, pont ugyanott kellett és lehetett volna két különböző event növényét ültetni és ezzel bármelyik event veszélybe került volna. Most ugyan jön egy zsúfoltnak tűnő hét, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a most futó, a holnapi és a csütörtöki kezdésű zavarni fogja egymást...van egy olyan érzésem, hogy a holnapi nem farmos lesz. ;) Ha mégis, majd megnézzük a jutalmakat és döntünk, hogy melyiket csináljuk.
    És igen, én is tartok attól, hogy a játék látná kárát az ilyen tipusú ritkításnak...sajnálnám.
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Most is van olyan sokszor hogy átcsúszik a következő hónapra. De velem lehet beszélni :D:D, legyen akkor 4x6 napos és minden event után lenne 1-2 nap pihi.
    Én meg attól tartok hogy a havi 2 event miatt sokan unatkoznának és azért hagynák abba, szóval tényleg nehéz döntés. :)
     
    Gio, -kaktuszable-, Rékuci1111 és 6 más kedveli ezt.
  19. l.jucus49

    l.jucus49 Fórum mestere

    Sziasztok, tényleg nehéz döntés, de.... egyszerűen nem lehet a gazdakörivel, a tápokhoz szükséges növényekkel haladni, mert azért, ha event van, akkor azt kell ültetni, tehát szó sincs róla, hogy unatkoznánk, ha kevesebb event lenne. Szerintem mindenképp úgy kéne megcsinálni, hogy min. 2 nap legyen 2 event között, és semmiképp se csússzanak egymásba, hogy mással is haladni tudjunk. Én így gondolom. Jucus
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, Melan és 3 más kedveli ezt.
  20. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Rékuci :)
    Igaz nem nekem írtad, de téged idézlek be.
    Ott van Rackó régi helye mint ideiglenes, talán azt is meglehetne nyitni egy-egy éppen futó event alatt, így akár több eventről is lehetne szó .
    Közötte meg simán elférne pár pihenő nap.
    Az a baj hogy ami az egyik gazdának jó lenne, a másiknak nem, szóval igen nehéz eltalálni az arany középutat :(
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.18
    Ribiszke, Gio, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.