Mennyire vagy elégedett az új Gazdakörrel?

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: -BombadilToma-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire vagy elégedett az új Gazdakörre?

  1. 1- Egyáltalán nem vagyok elégedett vele, kérem vissza a régi Gazdakört

    1,009 szavazat
    57.9%
  2. 2

    39 szavazat
    2.2%
  3. 3

    43 szavazat
    2.5%
  4. 4

    32 szavazat
    1.8%
  5. 5

    85 szavazat
    4.9%
  6. 6

    40 szavazat
    2.3%
  7. 7

    70 szavazat
    4.0%
  8. 8

    87 szavazat
    5.0%
  9. 9

    73 szavazat
    4.2%
  10. 10 - Nagyon elégedett vagyok vele, mindenképp ez tetszik jobban

    264 szavazat
    15.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Gratulálok a fejlesztőknek! Végre jó nyomon járnak. A kezelőfelület nem szükségtelenül hatalmas lepedő, a terület/információ arány megfelelő. A rendezhetőség nagyon hiányzott már. Valóban szokatlan, de sitty-sutty megszokható, átlátható, könnyen kezelhető. Az összes szállítás pedig nagyon-nagyon előremutató megoldás. A fölösleges kattintgatások is csökkentek az újítással. Ez a második fejlesztés (tenyésztelepek), aminek kifejezetten örülök.
    Köszönöm.

    Javaslom, hogy a szemüvegesek (én is az vagyok) pedig használják a szemüveget. :)
     
    genka53, maniszla, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  2. rettenetes

    rettenetes Fórum-zöldfülű

    Rettenetes :-(
    De, tényleg. Kérnénk vissza a jól áttekinthető régit. Talán egy újítással, kéne egy rekesz bele, ahová áttehetnénk azokat a feladatokat, amin éppen dolgozunk. De, ez sem lényeg, az igaz az, hogy ez most túl lett bonyolítva. Kérjük vissza a régit.
     
    mária4702 és gaboores kedveli ezt.
  3. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Nekem is tetszik az újítás!!!!!:);)
     
  4. Kukori84

    Kukori84 Utánpótlás-írogató

    Nem igazán érdekel, hogy a németeknek mi tetszik, ha megnézed az eddigi szavazatokat, a magyarok már több mint 75%-ának nem tetszik. Nekem se.
    Nem tudom mennyire lenne megoldhatatlan feladat úgy megcsinálni, hogy ki-ki választhasson melyiket akarja használni.
     
    gaboores, Galadriel és mária4702 kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem kell számolgatni. Ha kattintasz a Szállítás gombra, kiírja, mennyi kell még. Pontosan ugyanúgy, ahogy az eventeknél is már jó ideje.
     
    genka53, Magdusnéne, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  6. Zsegom

    Zsegom Járnitanuló

    Ha nincs a pajtában a beszállítandó termékből akkor nem írja ki mennyi kell még,mielőtt mennék a piacra csak úgy tudom mennyit vegyek ha előtte elvégzek egy kivonást,de erre nem szeretném az időt pazarolni,eddig ez látható volt.
     
    gaboores és luszilke151 kedveli ezt.
  7. Eső-Cseppke

    Eső-Cseppke Junior szaki

    Ez az újítás nekem nem jön be! 5-6 év után szerintem most jött el az ideje,hogy ne játsszak többé. Hát ez van!
     
    dalmata10, Ericat, luszilke151 és 2 más kedveli ezt.
  8. Xirnox

    Xirnox Járnitanuló

    Üdv!
    Ha marad a mostani (jó esély van rá), majd hozzászokom. De néhány dolgon lehetne finomítani. A méretarányok nem igazán jók. Bizonyos részek lehetnének nagyobbak, mások szükségtelenül azok. Eddig remekül tudtam az egerem görgőjét használni, mostantól nincs rá lehetőségem. Elhiszem, hogy lassan a többség valamilyen tapizós kütyün nyomul, de nem mindenki. A pc és az egér még nem halt ki, lehetne erre is gondolni:)
     
    emocy91 és katimami51 kedveli ezt.
  9. Chrysa07

    Chrysa07 Utánpótlás-írogató

    Igazából ez most olyan lett, hogy adtak is, meg vettek is el. A feladaton belüli gyors navigációt felcserélték a feladatok közötti gyors navigációra. Aki sok feladatot csinál egyszerre, és nem tudja, hogy melyikben hol tart esetleg, annak ez nehezebb.
    Megszokni meg lehet, de pár értelmes javítási ötletet figyelembe vennék a fejlesztők helyében, mert mégis csak azért vannak, hogy a felhasználóknak jó és kényelmes játékot biztosítsanak :)
     
    dalmata10, Galadriel és emocy91 kedveli ezt.
  10. fercsi915

    fercsi915 Utánpótlás-írogató

    nem kellet volna a régit megváltoztatni, ez az új gazdakör egy borzalom, kibogózhatatlan !!
     
    luszilke151, .dina1., bündihugi és 2 más kedveli ezt.
  11. H-Anita

    H-Anita Aktív író

    Az új funkciók, nagyon tetszenek, tényleg jóval könnyebb átlátni azt, hogy melyik tenyésztés, melyik telihold, stb.. De a vízszinten elhelyezés jobban tetszett, ráadásul a szintek közötti nyilas megoldás sem épp a legpraktikusabb. Nekem a régi gazdakör jobban tetszett. Számomra a tökéletes a régi kinézettel, az új csoportosítási funkciókkal lenne.
     
    sárgazanót, -Gizuska- és katimami51 kedveli ezt.
  12. Böbszi

    Böbszi Utánpótlás-írogató

    A régit kérném vissza, ez nekem nem jön be! :(
     
  13. lüszilke15

    lüszilke15 Utánpótlás-írogató

    Szia ! Nekem is ennyi volt.Nem fogok számolgatni + kattintgatni ,erre nekem nincs időm.A fejlesztés nem tetszik !Kérem a RÉGIT !!!
     
    fercsi915, -Gizuska- és bündihugi kedveli ezt.
  14. csocso60

    csocso60 Járnitanuló

    Szerbusztok!
    Végignéztem az átalakított gazdakört, a véleményem, hogy sokkal kevésbé áttekinthető, több keresgélés szükséges ahhoz, hogy megtaláljak valamit. Pl. ha én kifejezetten szupertrágyát szeretnék szerezni, és gazdaköri feladatban keresem, melyiket tudom teljesíteni, az eddighez képest, sokkal kevésbé áttekinthető. Meg kell mondjam, nekem egyáltalán nem tetszik.
     
  15. csocso60

    csocso60 Járnitanuló

    Kedves Sziszi!
    Azért nem kell túlzásokba esni, egy szemüveg manapság nem olcsó mulatság, hogy a farmerama miatt kellene venni. Van akinek majdnem 100000Ft.8):(
     
    B11000 és dalmata10 kedveli ezt.
  16. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Nem jó nem áttekinthető a régi jobb volt ....
     
  17. Altegor83

    Altegor83 Járnitanuló

    Első ránézésre úgy voltam vele majd ezt is megszokjuk mint minden változást. A bal oldala még elmegy, de a jobb már sokkal áttekinthetetlenebb. Arról nem is beszélve hogy alig látni valamit. Én laptopon játszom (mellesleg erősen rövidlátó vagyok, 11 dioptria) és normál testhelyzetben semmi nem látszik.
     
  18. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Én is kérném vissza a régi gazdakörit, több , mint 5 év után csukott szemmel is tudtam mi a következő, ez az új nálam nem jön be.:(
     
    drixon, B11000, dalmata10 és 3 más kedveli ezt.
  19. maniszla

    maniszla Aktív író

    Nekem tetszik, elég hamar hozzá lehet szokni, az elvégzendő feladatok listája lényegesen átláthatóbb. A jobb oldalon viszont a befejezett feladatoknál nem igazán látszik a zöld pipa, bogarászni kell, melyik van kész, melyik nincs. 8-ra értékeltem.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  20. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Nekem is ez a véleményem. A régi gazdaköriben nem lehetett bejelölni, hogy melyik feladatot nem fogom befejezni, ezért állandóan kerülgetni kellett!
     
    genka53, H-Anita és sziszi1965 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.