Visszajelzés Mesék a képregényboltból - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 8.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU


    Ez itt a Mesék a képregényboltból event panaszládája!
    Ide várjuk a panaszaitokat az eventtel kapcsolatban!



    Kedves Játékosok!

    Következő eventünk a Mesék a képregényboltból, az eventes területen zajlik.

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2024. május 09. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2024. május 15. (szerda) 22:00 óra


    Event jellege: Termelési láncos, minijátékos, beadandós
    Eventnövény: Virtuális tök
    Malomtermékek: Tökfejes játékkazetta, Szuperhősköpeny
    Speciális eventfák: Pixelfa, Képregényfa
    Speciális ólak: Árkádkabin, Paradicsom képregény

    Különleges kellékek: Árkádsebesség-növelő, Pixelbetakarítás-növelő, Pixeltermés-növelő
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event az Eventterületen zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint az event-területes bejáratból érhető el.

    [​IMG]



    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!


    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra, nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.
    Az event csevegője >> ITT << érhető el.



    Kérdés, probléma esetén a Segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával.


    Sikeres gazdálkodást kívánunk,
    a Farmerama csapata



    [​IMG]
     
    barbi021951, maszilva, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU


    Ne feledjétek, ide kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszaitokat várjuk.

    Az event csevegőjében várjuk a taktikai, segítő hozzászólásokat.

    A panaszláda kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszokra van fenntartva!

    Sikeres játékot kívánunk!


    [​IMG]
     
    barbi021951, .dina1. és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. PBerti

    PBerti Aktív író

    Múltkor úgy be lett harangozva,hogy a Panda érmét majd egy másik eventben lehet értékes dolgokra elvásárolni, háááát,ezért küszködtünk annyit?
    Elég nagy csalódás ez a része
     
    _Judge_, sutimami57 és Arrah kedveli ezt.
  4. szigonia

    szigonia Utánpótlás-írogató

    A Szupermalac figurát nem a Paradicsom képregény adja? Az van írva, hogy az Árkádkabin adja.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    javításra került az elírás.
    Kérlek, az ilyen jellegű elírásokat a jövőben ne a Panaszládában jelezd, hanem az Ismertető adott bekezdésénél a bal oldalon található Jelentés gombbal.
    Úgy gyorsabban célbaér. Köszönöm!
     
    -ágianyu33- és vihence kedveli ezt.
  6. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

  7. farmerSS

    farmerSS Fórum veteránja

    Lépj ki és vissza, és szinte az elejétől kirakhatod ismét, és onnantól már jól fog működni. Nálam is ez volt.,
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felugró ablak van úgy, hogy pár másodperccel később jelenik meg, sokan nekiugrottatok a mini-játéknak.
    Ha ellenőrzést, segítséget szeretnél kérni, akkor ne a Panaszládába írj, hanem Segítségkérő topikba és kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t is.
    Ha nem oldódott meg a probléma, akkor várlak a Segítségkérő topikokban. Köszönöm!
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Sziasztok!
    Jöttem panaszkodni!

    Nem tudom ki volt az, aki kitalálta, hogy egy ilyen gyönyörű, világos, napsütötte farmos&város tematikájú területre TELIHOLDAS tárgyakat és növényt rak!!
    Gondolom ezeket az elemeket megváltoztatni már túl megeröltető lett volna. -.-
     
    bocsika67, sutimami57, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  10. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Sziasztok!

    Jó lett volna ha nem bonyolítják túl ezt az eventet.:(
    Nyilván egy termeljünk növényt és várjuk a felröppenőt amikből aztán malomterméket gyártunk és végül beadjuk a feladatokba túl egyszerű és unalmas lenne.
    Viszont itt most sok mindenre kell figyelni, össze-vissza érnek a dolgok...
    Sajnos aki nem tud folyamatosan gép előtt ülni (és vásárláson sem gondolkodik) és nem tud akkor betakarítani amikor eljön az ideje annak nehezen teljesíthető (vagy inkább nem is sikerül).
    Bízom benne, hogy talán változtatnak majd rajta és legközelebb kissé könnyebben lehet majd teljesíteni. :)
     
  11. SzBAnnamaria

    SzBAnnamaria Fórum-zöldfülű

    Szép napot!Lehet rossz helyre irom akkor elnézést kérek. A következő problémám van az új eventnél a malom a közepén van. nem tudom elhelyezni máshova és ha le frissitem továbbra is ott van. Nem tudom,hogy esetleg mit tudok megpróbálni még,hogy át tudjam helyezni? illetve ha rá kattintok nem reagál semmit, nem tudok benne keverni tápot. Készitettem képet róla de nem tudom,hogy kell ide bemásolni mivel az url jét nem másoltam le. Előre is köszönöm a választ és gondmentes eventet kivánok mindenkinek.
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a hiba topikban / segítséjkérő topikban jobb helye lett volna a bejegyzésednek. Ott már több játékosnak leírtam, hogy tud a Központ a problémáról, miszerint néhány Játékosnál "elmászott" a malom.
    A Központ dolgozik a hiba javításán, addig a többi mezőt tudod használni.
    Ha a malomban szeretnél tápot keverni, akkor kattints a malom "helyére", ahol állnia kell, s be fog jönni a felület.
    Türelmedet és megértésedet köszönöm!
     
    vihence, -ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Sziasztok!

    Számomra nagyon zavaró, hogy az eventes pajtában nem tudom megnézni összességében, hogy miből mennyim van, csak egyesével van rá lehetőség sajnos.
    Gondolom nem tartana sokáig kibővíteni egy "mind" kategóriával a csoportosítást.
     
    sutimami57, Marika312, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is dühöngtem egy kicsit ezen, egyet is értek veled. Viszont, ha a + jelre kattintasz, (anélkül, hogy ténylegesen beadnál bármit is) akkor kihozza az összes, készleten levő event kellékedet, kivéve a meglévő tápot, mert azt ellenben csak a malomnál látni.
    -----------------
    Más panaszok
    1., Nagy várakozással voltunk szerintem többen is a korábbi eventben megszerzett Panda érmék felhasználhatóságát illetően.
    Azt kell mondjam, hogy nagy szívás, mert 3 pixelfa van, és csak kettőt tudunk fejleszteni, hogy a normál 10:00 óra helyett 7:30 -ra csökkenjen az ideje. Ezáltal nem érik be egyszerre a 3 Pixelfa, ami gond, mivel a Pixeltermés növelő és a Pixelbetakarítás növelő hatása nem érvényesíthető mindhárom fára egyidejűleg, és nem fér be az 1 óra hatóidő intervallumba sem! Ha adtak volna egy Pixelfát felfejlesztve, akkor minden rendben lett volna, mert akkor mindhárom fa egyidejűleg aratható lett volna, azonos termelési feltételek mellett.
    2., Ugyanez érvényes az Árkádkabinokra is, ott is csak bezavartak az aratási menetrendbe a
    Panda érmékkel letetővé vált fejlesztéssel.
    3., Teljesen átgondolatlan volt a 2*2 alapterületű Paradicsom képregény "etethetősége". Az hagyján, hogy a 2 objektumhoz induláskor kaptunk 2 db Szuperhősköpenyt, de az Árkádkabinok által learatott pixelszivekből mindjárt be is falt, a terményes ól aktiválásakor. A 6 órás érési folyamat után learatva ott állna, ha nem töröltem volna, mert csak foglalná a helyet pl. a növény ültetés rovására. Így, bár feleztem az Árkádkabinok idejét az árkádsebesség növelővel, de még sincsenek összhangban az egyes részműveletek.
    Egyszóval úgy vélem, túlspirázták a központban ezt az eventet. :sleepy:
     
    rozo52, Mica67, mucus252 és 29 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Soha sem gondolkodtam eddig azon, hogy egy megkezdett eventet otthagyjak befejezetlenül... Most azt mondom alszom rá egyet és meglátom holnap, hogy milyen hangulatom lesz a folytatáshoz.

    Értelmes embernek tartom magamat, de ebbe az eventbe már belezavarodok, nem segít a jegyzetelés, nem segítenek a jótanácsok amiket itt olvasok a fórumon.
    Amiket gondnak az eventnél fel tudnék sorolni azt Genka már megtette, köszönöm neki, hogy megkönnyítette a dolgomat.

    Agyon bonyolított és átgondolatlan eventet sikerült alkotniuk.

    Az egyetlen pozitívuma ennek az eventnek az a minijáték amit szeretek..

    Ezt az eventet nem köszönöm meg a kitalálójának.
     
    rozo52, Mica67, mucus252 és 30 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Egyetértek. Egy nagy katyvasz az egész. Ha még mi nagyok is majdnem belezavarodunk, akkor a kisebb farmosok?
    Én is elkezdtem. De gáz,hogy a minijátékra is várni kell. Naponta 2 játék. Ez nem sok. Semmi lelkesítő nincs benne. Annál inkább összekuszáló.. :(S ne is mondjam,hogy minden máskor érik be, véletlenül sem egymáshoz közeli időpontokban.
     
    Csöpi02, Mica67, mucus252 és 26 más kedveli ezt.
  17. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Igy igaz, teljesen egyetértek az előttem szólókkal. A fejlesztéseknek semmi értelmük sőt nagyon zavaróak. Én ugyan kiváltottam de le is szedtem a fejlesztéseket. Csak az alap fát és árkádkabint hagytam kint.
    És amit még értelmetlennek találok, az a pandaérme nyeremény a játék vége előtt. Mivel abból csak a fejlesztéseket lehet megvenni ezért ugyan lehet venni a boltban de csak ugye összesen két darabot. Ami kevés a fához és az árkádkabinhoz, mert az egyikből 3 a másikból pedig 4 db van. És mivel kiderült, hogy a fejlesztések teljesen feleslegesek, igy az érmék is haszontalanná váltak. Ugyanis az abból vett fejlesztések eltűnnek a játék vége után. Mást pedig nem lehet venni az érmékből, igy az érem jelenléte is teljesen feleslegessé vált. Egy olyan nyeremény ami értelmét vesztette.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.24
    Mica67, bocsika67, _Judge_ és 18 más kedveli ezt.
  18. Egésznap a gép előtt ülni!?
    A különböző érésidők miatt ez az event csak arra való, hohgy borzolja a hangulatot.
    A panda érmét sajnos én is elpocsékoltam.
     
    gyökértelen, Csöpi02, Mica67 és 13 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Miért kellene egész nap a gép előtt ülni? Mint minden ültetős eventen, az eventgaz 4 óránként érik, 4-5 óránként "kell" belépni: pl. 7,12,16 és 20 órakor. A többi eltérő idejű, de ha végiggondoljuk, semmit sem nyerünk azzal, ha pl. az Árkádkabint 9 óra elteltével learatjuk. Akkor is naponta kétszer szedhetem le, és akkor is, ha csak 12 óra után aratom. A többi ugyanez. A fejlesztett pixelfák pl. igazodnak is az eventgazhoz (3:45/7:30), ahogy az új "fa" is (8:00). A terményest nem lehet folyamatosan kint tartani, mert nincs hozzá folyamatosan táp és pixelszív.
    -----------------
    Ami a katyvaszt illeti: valójában csak a grafika és az elnevezések szokatlanok, de ha ettől eltekintünk, akkor miről szól az event: ültess növényt; tarts kint fákat és arasd azokat; növényből és fatermésből keverj tápokat; a táppal működtess egy ólat, takaríts be állatot; végül táppal és állattal működtess terményes ólat, és takaríts be terményt. Nem ismerős?
    Annyi az egész, hogy a fa és az ólak dekornak néznek ki, az aratógép egy épület, a nevek pedig furcsák. De ha ráérzünk, hogy a pixelszív egy "állat", a szupermalac pedig termény, máris egyszerű az egész.
    Taktikázni pedig nem nagyon lehet. Mivel minden többet ér, mint az, amiből előállítjuk, érdemes fejleszteni, ha lehet. Folyamatosan megy a növény és a kétféle "fa". Ha van elegendő alapanyag, tápot kell keverni, és indítani az Árkádkabint. Ha van papírszív és táp, indítani kell a "terményes ólat". Ennyi. Az egyetlen, amire figyelni kell, hogy a beadásoknál minimális legyen a felesleg.
     
    Goldros, Macska48, Dolphin és 14 más kedveli ezt.
  20. banfijosti

    banfijosti Junior szaki

    Az eventes területen nem sikerül megetetni az egyik "Paradicsom képregény"t, lekevertem a megfelelő tápot is.
    Farmnév:banfijosti, ID:47025865. Előre is köszi a segítséget.
     
    gyökértelen, kekcsillag9 és zsoxxya kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.