Visszajelzés Mesés virágok eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 27.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .-kiki.-

    .-kiki.- Utánpótlás-írogató

    Nagyon jó! Nagyon kellet már egy kis töltögetős pihi. Még a 12 órás munka is bele fér. Remélem jól adja a felröppenőt ,és minden rendben lesz. Jó munkát, jó szórakozást, mindenkinek!
     
    Éva0315, Gio, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Andzsi1971 és Kuzdern!
    Nálam 84+212=296 db röpi kezdésnek.
    Fel a fejjel "gyerekek",mert én minden eventet így kezdek! Aztán szépen csinálgatom a magam módján és higgyétek el,hogy sikerülhet event, Felhő meglehet/ meg is lesz!:inlove:
    Én, pont ezért nyürrögtem mindig eventkor a röpik száma miatt,de rájöttem,hogy azzal nem lesz több.
    Csapjatok a lovak közé!:D
    Április 02-án 14 óráig tudjátok,hogy milyen sok víz lefolyik a Dunán,azaz milyen sok röpi fog jönni? :music:Ajj jaajjj!xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.19
    Éva0315, Gio, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Először is nagyon tetszik az event kinézete "mesés" ahogyan repkednek a méhek!:inlove:
    Ez akkor pozitív töltés számomra, hogy csuda!;) Gratulálok a grafikusoknak.:)
    Krókusszal vártam a kezdést, 12 Pannival kaptam 452 db virágmagot és 194 db papír zacskót.
    Nincs eventnövény, most ültethet mindenki a kedvére valót. Dagadjon a pajta!8)
    Tetszik a bolt kínálata. Fosztogatást nem tervezek de pár dolgot szeretnék.:)
    Más!
    Még alig kezdődött el és már azon izgulni, hogy nem leszel kész?:music:
    Rossz hozzáállás azt gondolom, felesleges ezen idegeskedni!
    5 malomterméket tudtam lekeverni és már előre látom SIKERÜLNI fog!8)
    Szóval nem siránkozni kéne hanem cselekedni a siker érdekében!;)
    Hajrá mindenki!
     
  4. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Rózsaszín, kék, piros, fehér = 20 + 5 érme
    Másodszorra 20 érme
     
    Gio, szellorozsa, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  5. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    élet elixír és az élet forrása
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Keresd meg Rékuci táblázatát és 100%-os lesz a mini játék
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A Gyógynövények rejtélye felhősor is ad 60% TP és +1 termést virágokra
    A paradicsomi koszorú : +3 termés virágokra :inlove:

    Nulpercezni ezekkel a virágokkal lehet
    • Krókusz
    • Krizantén
    • Rózsa
    • Nőszirom
    • Szegfű
    • Nefelejcs
    • Vadrózsa
     
  8. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Valóban megérős ez az event, ahogy a beharangozóban említették!
    Nehéz menet lesz...
    A leghosszabb, legtöbb TP-s növényeim, és pár állattal indítottam ezt az eventet, sok-sok TP növelővel, és így is csak 5 malomterméket tudtam előállítani. 60 érmém gyűlt össze, sok TP és BTP jött. Szintet is léptem az egyik játékkal. :) Az első és a második érmén vásárolt dolog is a zebrácska lesz. Utána jöhet a többi, de csak a póni után. Igazából "minden is" kell :)
    Tetszik ez az event, és remélem sok szép, és jó dologra szert is teszek ezáltal.

    Mindenkinek nagyon jó eventezést, sok felreppenőt, és további szép napot kívánok!
     
    Gio, Kuzdern, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    SZiasztok:)

    Mindenkinek sikeres eventet:) olyan kérdésem lenne.. a 4 virág szinsora véletlenszerű vagy esetleg van valami kialakult séma?:D
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha szorít az idő , itt egy kis taktikai tanács BombadilToma írásából . :p
     
    furmint111, osztrak12, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  11. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Elsőre nekem ne adott egy darab érmét sem. A sárga-kék-piros-fehér kombináció nem etszik neki, mert nuku érme!!!!!
     
    tutitanya és szellorozsa kedveli ezt.
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Nos, felröppenők száma alapján, elég necces lesz ez. 328/149 volt kezdésre, és hortenzia volt ültetve két teljes területen, + pár mamutfa+terményes ólak+raktárház. Ezek alapján a pajta töltögetés érdekes lesz, ugyanis csak hosszút érdemes ültetni, ami nem valami nagy segítség, pláne, ha rövidebb érésű növények vannak kifogyóban. Illetve a hosszú érésűek sem egyformán adják a felröpit, és sok idő nincs találgatni, hogy melyik lesz a legjobb. Nulla perc kimarad, nincs annyi plusz szupitrágya, hogy nekem ez most beleférjen. Estig most klemátisz megy, meglátjuk mit tud felröppenő ügyben.
    Mindenkinek sok sikert, és sok felröpit!
     
    karippa, stellácska26, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  13. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Hortenzia 3 területen ültetve, eredmény 340/161, ami 4 malomra volt elég. Ami igaz többre számítottam kezdésnek! Rásegítés kell valamilyen formában, hogy a 60 malomtermék elkészüljön keddre. A felhő megszerzése lebeg a szemem előtt! Innen szép a győzelem.
     
    heureca3 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.
    Jó kis event ez, főleg hogy nincs eventnövény. :)
    A gazel-lakot és a zebralakot fogom kiszedni az elsők között,mert egyik sincs. Utána a farmpengő(ke)t hogy a Bahán a Zuhatagok szigetét ki tudjam váltani. Aztán a többit majd meglátom, felröppenőktöl függ.
    Sok-sok felröppenőt kívánok mindenkinek. Jó eventezést, jó játékot! :)
     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Nekem a +1 virág miatt kell a felhő. Nem győzöm a gazdakörikbe termelni azt a rengeteg virágot...
     
    genka53, almáspite48, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  16. 19770308

    19770308 Fórum ismerője

    3 játék 0 csillagos érme ez jó
     
    Éva0315, Kuzdern, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem minden kell , ami +1 valamit ad .
    Bedobtam 132 tenyésztést próbaképpen , hogy megnézzem , milyen arányban adja a felröpit .
    Amúgy az eventet én 1 db felröpivel kezdtem , mert 1 db fát valahogy nem szedtem le , és az adott 1 db virágmagot .
    Xl berkenyefa volt , és mintha titokfából fejlődhetett ki , és lusta voltam kitörölni .
     
    furmint111, rozo52, szekulagábor és 4 más kedveli ezt.
  18. lederausstattung

    lederausstattung Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tudom, hogy másnál is be fog-e válni, de nekem a rózsaszín-piros-kék-sárga sorrend végre adott csillagos érmét. Nem tudom, hogy ez egyszeri szerencsés véletlen, vagy lehet rá máskor is számítani. Írjátok meg, ha kipróbáltátok!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.19
    heureca3 és szellorozsa kedveli ezt.
  19. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Azt szeretném kérdezni hogy a kirakósnál hol látom hogy az mar volt?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  20. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája


    Szia!
    Minden farmon más-más kombináció adja a csillagos érmét. De egy adott farmon nem változik.
    Ha találtál egy kombinációt, ami csillagos érmét ad a következő alkalommal is azt fog adni, de a + ként kapott egyszeri jutalom már nem jár akkor, az adott kombinációra!
     
    maszilva, Gio, stellácska26 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.