Visszajelzés Mesés virágok eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 27.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Első aratásra 564/280 röpi jött, 20 Pannival. Elégedett vagyok.

    Úgy döntöttem, én az összes variációt végigcsinálom, ha esetleg marad még röpi, akkor az érméseket ismétlem.

    Látom, Genka már hozta a variációk listáját képformájában, de azért ideteszem a sajátom is, aki szeretné, át tudja másolni excelbe.
     
    maszilva, Benedek75, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Nekem a kék sárga rózsa fehér adja …és adta 3-szor egymás után 20 pengőt.
    A medve kezénél ha kérdőjelet látsz még nem volt..ha mutat valamit...akkor az már volt amit mutat...ha jól gondolom.
     
    ZitaGAZDA03, osztrak12, Gio és 4 más kedveli ezt.
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szuper, hogy nincs eventnoveny , koszi BP ;)
    Felropik 343/162 igy jottek, gyekeny , krizanten , es egy terulet vegyes raktarhazak , olak , fak a szelen .
    Nekem ez a felho kell , mert a +1 nagyon jol jon a termeleshez ;)
    4 jatekot sikerult ebbol kikeverni . Meg nem jatszottam el , viszont a lanyom farmjan ott is 4 jatek volt es a
    feher, kek, rozsaszin, piros adta a 20 ermet , eloszor 2x 20 -at kaptam utana megint 20 ermet , most varom a felropiket ;)
    Sok sikert kivanok mindenkinek 8)
     
    maszilva, Gio, rozo52 és 8 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nálam is, de semmi pánik, majd lesz valahogy.
     
    osztrak12, Gio, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Többen panaszkodtatok az érmékre. Ha megnézitek az ismertetőt, akkor a 120 lehetőségből csak 31 esetben jöhet érme. Viszont ha megvan az egyik ilyen kombináció, akkor az már mindig fog adni 20 érmét.
    Ha valaki mondjuk 5. próbálkozásra eltalál egy ilyet, akkor lesz legkevesebb 25 érméje (maximum 50), majd ha csak a felhőig megy, akkor még 55*20 érmét tud szerezni (ha kitart a megtalált érmés kombinációnál), ami összesen 1125 érme. Ennél többel csak akkor kalkuláljatok, ha 60-nál több játékra való felröpit tudtok "termelni" ;)
     
    Kukackukac, ursa11, Gio és 17 más kedveli ezt.
  6. [-Hella-]

    [-Hella-] Utánpótlás-írogató

    Szia Tamás!Szeretném kérdezni melyek a "mini"játékok amik csillagos érmét adnak?
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    132 tenyésztés : 64 db Virágmag és 68 db Papírzacskó
    + 1 db -ot eventkor arattam
     
    osztrak12, Gio, Rékuci1111 és 5 más kedveli ezt.
  8. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kukackukac, Fenyvesi1010 és genka53 kedveli ezt.
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tamás jelenleg nincs szolgálatban. Válaszolnék helyette.
    Minden farmon más-más kombináció adja a csillagos érmét. Így nem lehet megmondani hogy nálad melyikek azok a kombinációk.
     
    Gio, rozo52, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sárga + Fehér + Piros + Kék = Matrica + 37.800 BTP + 113.400 BTP :p

    Na ezt se fogom még egyszer beütni :D
     
    osztrak12, Rékuci1111, rozo52 és 7 más kedveli ezt.
  11. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Szió, válts kezdö virágot , például rózsaszint.
     
    Kuzdern és heureca3 kedveli ezt.
  12. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok.
    Nekem érmét adott a Rózsaszín, Kék. Piros, Fehér. 20+ 5DB.
    :):)
     
    osztrak12, Rékuci1111, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  13. Ricsárd

    Ricsárd Utánpótlás-írogató

    Ahogy látom véletlen szerűen jönnek az érmék. Gazdatársammal 4-szer 4 egyforma virág összeállítással játszottunk, neki 80 érmét, nekem csak 25 érmét adott a játék. Kezdőbetűk: N B K V, N B V K, N B K F, N B V F. Nekem nem az érme, inkább a felhő a lényeges.
     
    osztrak12, rozo52, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. [-Hella-]

    [-Hella-] Utánpótlás-írogató

    Köszönöm Kékmadár.Tehát akkor az össze állitott virágok adják ültetéskor..lutris de próbálkozom!Köszönöm szépen! :)
     
    incimami, genka53, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  15. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Sziasztok a feher, kek, rozsaszin, piros nálam 15+ 20 érmét adott :) sok felröpit minden gazda társamnak.
     
    incimami, Gio, Rékuci1111 és 5 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    3 játékot játszottam: ebből 1 db-nál kaptam 15+20 érmét, a másik kettőnél TP-t, ezért úgy döntöttem hogy azt a variációt fogom végig csinálni ,ahol az érmét kaptam. Igaz hogy a második próbálkozástól csak 20 érmét fog adni, de nagyon nagy lutri hogy hányszor kapok bájitalt vagy CSP-t és TP-t, ez meg mindig fixen 20 érme lesz. A maradék 57 játékból ki lehet szedni még 1140 érmét, ( Plusz a felhőig 75 db-t) nem mondom hogy sok amire nekem kellene, de így is nagyon soknak találom a felreppenőt a felhőig, sz.trágyát nem szeretnék sokat rááldozni, szerintem még így is kelleni fog pár darab.
    Sok sikert mindenkinek.
     
    Kukackukac, maszilva, Beus85 és 8 más kedveli ezt.
  17. [-Hella-]

    [-Hella-] Utánpótlás-írogató

    Szia kelleri!Köszönöm neked is! :)
     
    Kuzdern és kelleri kedveli ezt.
  18. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Ha találsz egy kombinációt, ami csillagos érmét ad, az a következő alkalommal is azt fog adni nálad.
    Érdemes megfontolni ha kell az érme és kevés malomterméked van, hogy azzal a kombinációval folytatod a játékokat.
     
    ZitaGAZDA03, Kukackukac, Gio és 5 más kedveli ezt.
  19. [-Hella-]

    [-Hella-] Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm a segitőszándékodat! :)
    Neked is és minden kedves gazda társamnak sok sikert kivánok a játékhoz!
     
    osztrak12, rozo52, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  20. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Sziasztok! Nálam nincs eventleírás, valahányszor rákattintok, valami 502-es hibaüzenetet mutat. Próbáltam a jelen csevegő első oldalára lépni, hátha ott találok valamit, ott is ez az 502-es hibaüzenet jelenik meg. Tudtok róla valamit? Választ előre is köszönök.
     
    osztrak12, [-Hella-] és tutitanya kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.