Visszajelzés Mesebeli utazás eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Eddig azilyen cuccokat nem bántotta a gép. Még törölni sem lehetett csak kézzel.
    Majd kipróbálod. Az elsőnél. Nem múlik rajta semmi, mármint az event teljesítését illetően.
     
    Gio, osztrak12, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    És ha 1-szer lesz olyan event amibe Tp-kell,ki tudja mire lesz jó ez a felhőcske/kék/ mire készül a BP stábja:music:
     
    Gio, osztrak12, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Zöldségekre ható
    • Party pörgetés 2 felhő : 30%
    • Sajtos rejtély felhő : 30%
    • Bevezetés a farmmunkába : 40%
    • Eukaliptusz-zselé megevés : 75%
    • Viking szauna dekor : 25%
    • Mesebeli utazás felhősor 2 : 200%
    Nullpercezni lehet
    • Karalábé
    • Tarlórépa
    • Hagyma
    • Karfiol
    Már volt olyan event szerintem 4 - 5 éve . :p
     
    -W-595-, kovacstne, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  4. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Kösz :) Majd tényleg kiderül
     
    osztrak12, genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Tamás!
    Köccike,hogy dönthetek,hogy éri meg ...... :pDe egyáltalán mi? :mad:
    Annyi lejön már akár 2-dik sorból is,hogy virágot termelni és bedobálni. A videót is megnéztem,nem is 1x,de Törpikék közül, Én lettem a Kuka. Ne haragudj,de biztosan bennem a hiba,de én 6 szobából is 1-et látok.
    Utána aztán a + jelről a + jelre hogyan vagy miként jutok? :music:Sejtem,hogy bedobásokból.
    Szobáról-szobára járó lányka miként leszek,....hááát gőzöm sincs.:)
    A + jelek közt nyilakból kirajzolódott alak is direkt vagy véletlen műve? Ha direkt,akkor az másik 5 szobánál is ez vagy más alakzat?
    Tápegység (bár inkább Rendőrségi villogó lámpa),hogy jön ide a mesébe vagy miből?
    ......
    Holnap április 10-e van és nem április 01, bakker!;)xD
     
    bakosagi54 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    |Tamás| kollégám most elfoglalt. Írok így most én választ!

    Ne mondd, hogy nem ismerős ez a szobánkénti haladás!

    Van egy indulási zöld gomb. Csak ez lehet a kezdés. :)
    Ha ott végzel, majd a következő is jelzi, merre mehetsz, mert pulzálni fog a választási lehetőség.

    (Ha már nézted a videót, abban tényleg van ilyen látvány)

    Tápegység, az event hozzávalója. (Így találták ki, tudsz ellene mit tenni? Használod, vagy lemondasz róla.


    Április 10-én, szerdán kezdődik az event. (Nincs tréfanap, mert az már a múlté.)
     
    -W-595-, Gio, tandem6 és 6 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Azért a visszajelzéseket átolvasva meg kell védenem ezt a két eventet együtt. A felhő valóban nem túl hasznos de a most befejezetthez képest ami nagyon munkás volt sokkal kevesebb energiával lehozható.
    1. A két event együtt majd 300 szupertápot ad: azaz a havi farmpengő készlettel és az ajándék ládákkal+ pörgikkel együtt majd 0-ra kihozható.
    2 .Azoknak is kényelmesen lehozható akik nincsenek fent állandóan
    3.Ha valaki gyorsan szeretné megoldani is megtehető ( egy jó kezdés + hosszú event növény várhatólag adja a felszálló mennyiséget és szupertrágyákat is adnak vissza :ergo ismét nem alapanyag igényes.
    Mindezek tükrében a Felhőket leszámítva amik valóban nem oszt nem szoroz( bár a hallas ládák nem tűnek rossznak) mindenképpen + event mint a kalózos ami a terménybonuszt leszámítva sok meló semmiért...és mindenképpen kreatívabb játszhatóbbnak tűnik.
    Persze értem hogy gyorsító felhő, vagy bonusz ajándék dekor, új ól ,új fa stb.. jobb lenne de talán a húsvéti ben ez is meglesz... vagy nem..:wuerg:
    Ja és a hangsúly a könnyen megoldhatón van, igazán nem várható hogy "farméletet" eldöntő ajándékok legyenek az egyszerű eventekben.o_O:D;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.19
    zebrina04, Döbi65, rencsike982 és 3 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megtaláltam , kicsit soká tartott , élnézést kérek érte .:p Itt ebben az eventben TP-t kellett aratni a fákról :inlove:

    Szóval nem árt feltankolni , hátha legközelebb újra előveszik ezt a fajta event mehanizmust , csak durvábban :music:
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Egyetértek, én nem találtam semmi hasznosat ebben az eventben, én nem csinálom. :)

    Sok sikert mindenkinek, aki belevág! Hajrá! :)
     
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Két akadálya is van ennek a táblázatodnak. Ami csak szemfényvesztésnek jó csupán.

    Az első akadály, hogy ezeket csak akkor nullpercezném, ha svájci frankban fizetnének.
    A második akadály, hogy ha bemegyek a bónuszkertbe és a rendes bónusz felhőket bedurrantom, meg az arany rekeszeket, ezek a TPk csak tizedes eltérést jelentenek.
    Harmadrészben meg nyálasrózsaszín meg nyálaskék színű felhősorok nem kellenek, főleg, ha 45 órások. Van elég dolog, amikre figyelni kell. Maradjunk annyiban, hogy szemét, a felhők közé is, nem kell.

    Meg ez a TP mizéria:

    Van egy német szomszédom. Akkor már 200as volt, mikor Te a 90es szinttel küzdöttél. Rendszeresen költött a játékra. Most nagyon ritkán vásárol. Jó, ha negyedévente egyszer. Minden TOPban benne volt. Igaz, mindig csak utolsó nap 9-10 óra után dobott egyet.
    Jelenleg a 218as szinten parkol egy hónapja. Minden nap játszik. Nem vesz sztrágyát, szupertápot, legfeljebb minden 4.-5. ilyen akciónál. Régebben rendszeresen vásárolt. Ki nem hagyott volna egyet sem. Ezért mondom évek óta, hogy a játékmesterek hozzáállása nem jó. Én eddig sem fizettem, eztán sem fogok. Én léptem 100 szintet, és ő lépett 8at. Ő eddig fizetett, de ezekért már nem akar. Elengedte a bankkártyáját. Eddig anélkül nem is eventezett. Most már csak nélküle.
    Sokadik ilyen szomszédom. A sok ilyen német szomszéd közül ő abban kivétel, hogy nem hagyta abba a játékot.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.19
    Kukackukac, furmint111, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ültess tulipánt az én piacomról mind eltűnt....hirtelen hiánycikk.....most csordogál vissza jó áron....:music:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Egyszer kipróbálnék egy ilyen TP-s eventet :D legalább egy event erejéig nézhetném a TP csíkot :D
     
    juliannakoczkas, Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  13. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Drága mamarygen!
    Nagyon köszönöm válaszod! Aranyos! :inlove:Tamás szerintem a háttérben rajtam nevet.:D
    A + jelről még nem feledtem,hogy Kezdőpont. Ha nincs +, általában még akkor is megtalálom kezdőablakot. :p
    Ha azt írom,hogy néztem videót nem is 1x,akkor az úgy is van. Ismerős a szobánkénti haladás,takarítós,...stb event,de ott van ajtó,azaz átjáró.Itt semmit erről nem látni! Mi történik,ha falnak megyek vagy leesek létráról?:wuerg:
    A kék lámpát pedig NEM használom,de NEM mondok le róla semmiért sem. :p

    A saját Rendőrnek taníttatott gyerkőcömről vagy egyik munkaeszközéről hogy mondanék már le? :music:Ott már általában nagy a baj,ahol a sok lámpa kell, nekik.:( :cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.19
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) tulipánból jól állok, jutna néhány 10 ezer a piacra, ha jó áron vinnék ;) inkább a gazdakörikhez termelgetek, oda végtelen mennyiség kell o_O
    Viszont a pillangót és a méhet nem győzöm kipakolni, és a halnak is elindult az ára :D ezek és még néhány állat rendszeres visszatérői a tenyésztős eventeknek, de ilyenkor sokan meglepődnek, és mennek a piacra vásárolni (nem panaszként írtam) 8)
     
  15. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! A 35e mályvacukor összejön akkor is ha nem veszek kosarat, ill farm aranyos gyorsítót ? Vagy bukik a 2. felhő?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Megértettem.Így könnyű a szomszédoknak üzeni ha németek.;)xD
    Egyénként tisztán filozófiai szinten a szintlépés egy idő után monoton célra változik, azaz nagyon nehéz folyamatosan pusztán ezzel fentartani az érdeklődést egy szórakoztató játékon belül.( bár az életben van erre példa)
    Ugyanakkor a játék szervezőknek gondolni kell az új belépőkre is akiknek egész más szempontjaik vagy igényeik lehetnek.
    Viszont én pusztán szubjektív szempontok alapján némi szociális érzékkel tudom nézni a játékot , minden egyéb szempont kinai és átláthatatlan számomra úgy hogy az igazságtartalmát megítélni nincs rálátásom. o_O:pA játékelemzést rábízom a nagyokra.;):wuerg:
    Ui az első mondat természetesen poén csak egyszerűen nem akar züdre váltani na ennyit a játékra való rálátásomról:sleepy::D
     
    furmint111, zebrina04, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  17. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Kissé zavaros ez az ismertető számomra. Szóval, a 6. szinten kapunk 12 galaktikus átjárót, amit 16 óra múlva jó learatni, plusz kinyílik a mályvacukor kapszulát adó ablak, amit 4 óránként tudunk aratni, és újabb galaktikus átjárókat kaphatunk (vagy mályvacukrot)??? Akkor kétfelől tudunk mályvacukorhoz jutni? Esetleg (ha mindig g. á.-t ad) két nap alatt újabb 12-höz juthatunk?
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a 12 galaktikus átjárót learatod 16 óra múlva és lesz 18eCSP-s cukrod.
    A ládából 4 óránként jön 2 kapszula (ha aratod). 1 kapszula legrosszabb esetben ad 1 db mályvacukrot, amiből összesen 57 db kellene a maradék 17eCSP-hez, vagyis 29 ládanyitás, ami 116 óra (ha 4 óránként aratod). Legjobb esetben 1 kapszula ad 1 db cukormázast, amiből csak 12 db kellene, ami 6 ládanyitásból összejöhet. Természetesen a kettő között lesz majd valahol, szerintem legalább 15 ládanyitással nem árt számolni.
    Ha átjáró jön a ládából, azt persze el kell ültetni 16 órára, és az így megfelel 1 db cukormázasnak (amíg van az eventből legalább 16 óra)
     
    Fatther, times84, szekulagábor és 5 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! A láda honnan jön? kicsit elvesztettem a fonalat..:oops:
     
    almáspite48 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Amennyiben az event első 6 szobáját (1-6) teljesítjük, akkor megnyílik a jobb alsó sarokban egy ablak, amivel tudjuk gyűjteni a mályvacukrokat, amik az event utolsó szobájához kell.

    [​IMG]

    Ezt az ablakot 4 óránként tudjuk aratni és minden esetben 2 db Mályvacukor-kapszulát kapunk
    Mályvacukor-kapszula

    [​IMG]
     
    Samborg, Jupi, Gio és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.