Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a jelzésedet. :)
    A Központot tájékoztattuk, az akció visszakerült élesbe.
     
    aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  2. Guszti1941

    Guszti1941 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tájékoztatást.
     
    Othep kedveli ezt.
  3. becv

    becv Fórum-zöldfülű

    Szia! A nasitanya fejlesztéseit, hol és mikor kaptuk.
     
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

  5. csi48

    csi48 Fórummogul

    Növénybevételi bónuszon kívül mi ad több termést eventnövényekre?
     
    SparrowC kedveli ezt.
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves csi48!

    Termékekkel is tudod növelni a bevételt (Répás-almás csatni, Töklekvár), valamint ott van az Eventnövény betakarításnövelő, Teljes bevételi bónuszok, Jack ajándéka(+) dekor, Kacsa kata trágya és az időtartamot is tudod csökkenteni több dologgal is.

    Itt olvashatsz bővebben a bónuszokról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907787

    Itt a növények bevételére ható bónuszokról tájékozódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-908262
     
  7. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm!
    Sajnos a répás almás csatni, töklekvár, vámpírszérum, teljes bevételi bónusz S és L is gyémántba rakható. A gyémánt foglalt a csatniknak. Jack ajándéka, kacsa kata trágya elfogyott. Teliholdas betakarítás növelő eventnövényre (sajnos) nem hat.
    Végig bogarásztam, de még a Pannikal sem lehet felröppenőt variálni. Babacsörgőm van, de hiába akarom nem fogadja el. Sajnos úgy látom, kifutok az időből, kevés a csörgő, és az egaz is. reménytelen vagyok>:(.
    Köszönöm a segítségedet, és a fáradtságodat.
     
  8. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves csi48!

    Még van vissza 50 óra, ne add fel!
    Termeld le az Eventnövényt mielőbb és amikor nem tudsz aratni, akkor ültess hosszú érésidejű növényt, az több felröppenőt ad.
    Termékekkel, vízzel, trágyával tudod csökkenteni az érésidőt. A Démoni bokréta termékkel is tudsz 20%-ot csökkenteni a Teliholdas növényeid érésidején, ami Arany rekeszt foglal el. (Eventnövényre nem hat!!)
     
  9. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm a bíztatást :p bizakodom :D
    Remény hal meg utoljára :D
     
    Ms.AbyZu és SparrowC kedveli ezt.
  10. Marcsiikaa59

    Marcsiikaa59 Fórum-zöldfülű

    Sajnos nálam nem működik a "Szörnyszitter" felhősor. Nem tudom kitenni a rávalókat. 100%-ig betölt, és utána semmi.
    ID:15030907
    Köszönettel
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensben vagy böngészőben tapasztalod a problémát?
    Én Chrome böngészőben tudom az ellenőrzést elvégezni, gond nélkül felraktam az első dekort, persze le is szedtem utána, de bármelyik másik dekort is fel tudnám helyezni
    upload_2024-3-6_10-46-22.png
    Kérlek, végezz el egy takarítást a gépeden. Jelezz vissza, hogy sikerült-e.
    Köszönöm!
     
  12. scania7

    scania7 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok:"Kliensben" nem tudom leszedni a fekhösorokat csak bőngészöből.Tegnap délután kezdödött üdv...
    ID 55839812
     
  13. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönjük szépen a visszajelzést, már továbbítva lett a központ felé. Páran már jeleztétek ezt a hibát, hogy kliensben nem működik megfelelően a Paszuly. Amint választ kapunk tájékoztatunk benneteket.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm szépen.:)
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is a kliensre jöttem panaszkodni. Alkottam a szédültön egy húsvéti képet, bekapcsoltam az animációt, sajnos a dekorok meg sem moccantak. Átléptem a Webes felületre és Chromé-ban minden rendben van, működik. Várható-e, hogy megjavul a kliensben is?
    Nem tudom, hogy szükség van-e rá de azért megadom az adatokat (kliensben szeretek játszani, ott is szeretnék, ha lehet ragaszkodom hozzá)
    név: -gyöngy-581
    ID:40951777.

    A fáradozásotokat előre is köszönöm :)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  15. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    HA annyit ajánlgatják. FUT a program, és jelzi, h. másik program/a böngésző fut, és hogy kikapcsolja-e... Jobb képű böngészőket be lehet úgy állítani, hogy bezáráskor mindent töröljenek magukból... Ez a CC-klínír jó alibi vagy egy évtizede... Amúgy nekem rendszeresen feljön jobbról az ablak, 10-ből egyszer rá akar beszélni, hogy vegyem meg fizetőst, mert akkor még a havat is elsöprik a járdámról ingyen..., hihihihi..., 9x viszont azt jelzik, h. találtak 1-2-3 stb. giga "junk file"-t. Ha rányomok, azonnal nekilát takarítani.
     
    Ms.AbyZu és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A kliens megjavult, újra működik az animáció :D Köszönöm a segítséget.
    További szép napot és jó munkát kívánok Nektek!
    Gyöngy
     
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnák napi ajándékot küldeni aki nem a szomszédom? Sokaktól kaptam már ajándékot, de nem tudom viszonozni!
     
  18. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Írj egy rövid üzenetet annak a játékosnak, akinek ajándékot szeretnél küldeni. Majd, menj a kimenő levelek fülre és kattints a pipára a kimenő üzenetnél; a szürke ablak ilyenkor sárgára vált és alul megjelenik a zöld ablakban, hogy: hozzáadás a barátokhoz. Katt rá és már küldheted is az ajándékot.
    Általában a legutolsó helyre sorolja a rendszer az újonnan felvett barátot, amikor az ajándékozási felületen vagy, ott keresd.
    Itt tudsz bővebben olvasni a témáról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/posta-barátlista.1816/
    További jó játékot kívánok!:)
     
    Sali~*.*, semmirevaló és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszönöm szépen! Sikerült, további szép napot kívánok!
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  20. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumelemző

    Sziasztok,
    A segítségeteket szeretném kérni... megépítettem egy második füvészkertet, azonban nem tudom kitenni... mit rontottam el?
    Köszönöm a választ :)