Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a jelenlegi szintedhez tartozó terület feloldások már mind megtörténtek. Következő lehetőség az Északi-erdőben a 16. szint elérésekor lesz, az Alpesi kertben pedig a 17-es szinten.
    upload_2024-3-7_9-41-45.png
    Itt találod az információt, ahonnan a képet hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324695
    Ha nem erre vonatkozott a kérdésed, akkor kérlek pontosítsd, mit szerettél volna feloldani. Köszönöm!
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    attól mert szervízben volt a géped a Gyorsítótárad a böngészőben ugyanúgy megtelhet.
    Böngészőben minden belépés előtt célszerű mind a "sütiket" (Cookies), mind a Gyorsítótárat üríteni, mert ezek lassíthatják a gépet. Ezt a Beállítások / Adatvédelem és biztonság menüpontban lehet elvégezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, Sali~*.*, Luminary és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Járnitanuló

    Nem értem mért nem engedi hogy a Bölcsesség ösvényébe a feloldást mért nem engedi pedig a 13 szinten vagyok mindig át ugrik Gyártói jelvényre nem engedi hogy fel oldjam ebbe kérem hogy is van.
    Enci-Jozsi ID:6324774
     
    SparrowC kedveli ezt.
  4. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    A mostani eventben a felröppenő Űrbéli szerencsekocka kb 20 db reppent fel, de csak 8 db került a pajtába. Van 3 db kis farmom is, ezeknél is ugyanez a helyzet. A főfarmom minden farmomnál tele volt ültetve hosszú érési idejű fákkal.
    Szerintem ez egy hiba. Böngészőben és kliensben is ugyanez a helyzet.

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
    Zsuzsikan és SparrowC kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján jelenleg 10 db Arborista jelvény - 1. szintű (1 csillag van rajta) és 0 db Arborista jelvény - 2. szintű (2 csillag szerepel rajta) jelvénnyel rendelkezel. Mindig fontos ellenőrizni, hogy egy rúna kiváltásához milyen típusú jelvényre van szükség.
    upload_2024-3-7_16-13-53.png

    Mivel nem írtad, hogy a Bölcsesség ösvényén melyik rúnát szeretted volna kiváltani, így végignéztem, s ezt láttam:
    - Ansu barackfánál a hiányzó rúna kiváltásához 2 db Arborista jelvény - 2. szintű (2 csillag szerepel rajta) jelvényre van szükséged, ilyennel jelenleg nem rendelkezel, így jogos, hogy visszadob a jelvény gyártáshoz:
    upload_2024-3-7_16-15-15.png

    - a Nyári cseresznyefa építési tervének kiváltásához 1 db Arborista jelvény - 2. szintű jelvényre van szükséged, mivel ilyennel nem rendelkezel, így szintén jogos, hogy visszadob a jelvény gyártásra:

    upload_2024-3-7_16-17-17.png

    A Bükkfáknál és a Vörösfenyőknél nincs feloldatlan rúnád.

    Így most az lenne a feladatod, hogy a fenti két rúnát ki tud váltani, hogy legyártasz 3 db Arborista jelvény - 2. szintű jelvényt, ehhez szükséged lesz a fatermések mellett 3 db Arborista jelvény - 1. szintű jelvényre is, ebből van a raktáradban.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves kigyo51!

    Kollégám ellenőrzése alapján egyetlen aratáskor kaptál Űrbéli szerencsekockát.
    2024-03-07 15:39:24-kor történt aratáskor 8 db érkezett neked, mellé kaptál még Űrbéli kockavető poharat is, 25 db-ot.
    2024-03-07 15:47:30-kor volt a következő aratásod a farmon, itt Űrbéli kockavető poharat kaptál, 34 db-ot.
    2024-03-07 15:47:54-kor történt aratáskor szintén 34 db Űrbéli kockavető poharat kaptál.
    2024-03-07 15:48:16-kor történt aratáskor szintén 34 db Űrbéli kockavető poharat kaptál.
    2024-03-07 15:48:44 és 2024-03-07 15:51:54 között még 8-szor arattál a Főfarmon, mindegyik alkalommal 34 db Űrbéli kockavető poharat kaptál - s ezek mind bekerültek a pajtájába.

    Ha van képes bizonyítékod, hogy kaptál 20 db Űrbéli szerencsekockát, akkor kérlek csatold a hozzászólásba.

    Köszönjük a megértésed!
     
    Swartsch, Sali~*.* és kigyo51 kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központtól azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a kliensben a néhány Játékosnál felmerült paszullyal kapcsolatos problémát (nem tudtatok lapozni, dekorokat felrakni) ma délután javították.
    A kliensből ki kell lépni, be kell zárni, majd újraindítást követően bejelentkezve már rendben kell működnie.

    Ha valakinek ezek után még mindig problémája lenne, kérjük Farm ID és Farm név megadásával jelezze ebben a topikban.

    Megértéseteket köszönjük!
     
    Swartsch, Sali~*.*, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  8. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sajnos nincs képem, mivel nem feltételeztem semmit. Köszönöm a munkátokat. Valószínűleg én voltam a figyelmetlen.
     
    Luminary és SparrowC kedveli ezt.
  9. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok, Alice 23 szintnél a tárolókapacitás növelését kérte, az elhasználódót növeltem, 1 db 3. szintű jelvényt adtam. Így most 3000-ről 4000-re nőtt a tárolókapacitás. A feladat még sincs teljesítve. Meg néznétek nekem? Köszönöm
    Gazda: BölcsCsibe ID: 47463784
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Abban a feladatban az Elhasználódó kategória 4. fejlesztését kéri, amire a 28. szinten lesz lehetőségünk. Addig kénytelen vagy hagyni ácsorogni...
     
    Swartsch, Kuzdern, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  11. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Szia, köszönöm a választ. A feladat kiírás viszont így hibás.
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sok hibás felirat van...
     
  13. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Alice összesen 4 fejlesztést kér, de ezt a 23. szinten még nem tudod teljesíteni.

    upload_2024-3-8_14-31-24.png

    A 28. szinten lesz lehetőséged 4000-ről 5000-re bővíteni a tároló kapacitását. Ehhez 2db 3. szintű Arborista jelvényre lesz szükséged. Alice meg fog várni téged ott a Gyopáros főterén.
    upload_2024-3-8_14-30-53.png

    A küldetésekről bővebben itt tudsz tájékozódni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1346459

    Kérlek jelezz vissza, ha nem ez miatt kértél segítséget. Köszönöm.

    További sikeres játékot:)
     
  14. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Szia, e miatt kértem segítséget, hisz csak annyi van kiírva a feladatnál, hogy " növeld a tárolókapacitást: elhasználódó".
    Mivel teljesítettem, így vártam a jutalmat. Köszönöm a válaszod.
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    upload_2024-3-8_15-2-59.png

    Köszönjük az észrevételt, valóban, a feladatban hiányos a szöveg. Az ismertetőben viszont szerepel, így ott tudsz tájékozódni, ha valami nem egészen egyértelmű. Jelezzük a Központ felé, de hogy módosításra kerül-e és mikor, az nem rajtunk múlik.
    A Küldetések bevezetésekor sok visszajelzést küldtünk a Központba az előforduló hiányosságokról, hibákról. Sajnos még mindig lehet olyan, ami elkerülte a figyelmünket.
    Kérlek, hogy a jövőben, az ismertetőnél bal oldalon, alul a jelentés gombra kattintva jelezd nekünk, ha elírást, vagy hiányos szövegezést találsz.

    További jó játékot, köszönöm szépen az együttműködésedet.:)
     
    -ágianyu129- kedveli ezt.
  16. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, hogy egy jelentés erejéig jelezd nekünk, ha hibás szöveggel, felirattal találkozol. Amiről kapunk visszajelzést továbbítjuk a Központ felé, de, ha nem tudunk róla, akkor esélyünk sincs a javítást kérni.

    Köszönöm szépen az együttműködésedet:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. Marci__

    Marci__ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Segitséget szeretnék kérni! A házikedvenc futtatóba 400 farmpengőért vettem új területet, de nem oldotta fel a játék. Nézzétek már meg nekem, hogy mi történt, vagy csak benéztem valamit?8)

    Köszönöm

    ID_35231156

    Egy frissités, újrainditás megoldotta. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.3.24
    aida2330 kedveli ezt.
  18. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Járnitanuló

    Nem értem mért nem engedi hogy a Bölcsesség ösvényébe a feloldást mért nem engedi pedig a 13 szinten vagyok mindig át ugrik Gyártói jelvényre nem engedi hogy fel oldjam ebbe kérem hogy is van.
    Enci-Jozsi ID:6324774
     
  19. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Erre a kérdésedre már kétszer is kaptál választ. Elolvastad egyáltalán?
    1. https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-11#post-1376844
    2. https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-11#post-1376948
     
    Swartsch, Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  20. marina1950

    marina1950 Junior szaki

    Szia mindenkinek! Köszi a kódot.Virtuálisan küldök minden modinak egy különleges Merci Válogatást, mert nagyon megérdemlik.Nem rinyálok, ha nem megy elsőre, másodikra, harmadikra, akkor ujra megpróbálok bejutni a Bahamára. A Farmerama játék lassítja a Firefox futását, ezt írja ki gyakran, leállítom a nemtommit.Szorgosan takarítok, van külön Eset is, nem adom fel, szeretem és szép napot mindenkinek.
     
    -Csimpy-, aida2330, smoldering és 3 más kedveli ezt.