Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fakír1020

fakír1020 Törzsjátékos

Sziasztok.Olyan problémám lenne hogy jól működik a farm de a ládákat nem tudom kinyitni és olyan sok van pedig.Valami ötlet?Köszönöm

2. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, az alábbi útmutatót tekintsd át, majd próbáld ki az elmentett belépési adatokat.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-kliens-jelszókezelő-funkció.20443/#post-1154092

A farmos eszköztárban a válogatáshoz használd a szűrő funkciót, azzal nem kell a lapozgatást végig próbálnod.

Mindig azt a tárgyat, azt a fát, azt az ólat fogod látni, aminek néhány betűjét beírod a szűrő sorába.

3. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A webes unity verzióban van problémád? Vagy a kliensben?

Nincs gyors pörgetés. Most egyenként kell kivárni a kerekkerék mozgását.
    Türelemjáték, nem vitás.
    Ha nagyon zavar, akkor ne idegesítsd magad vele.

Meg tudod tenni, ha a web-es, böngészős unityvel játszol, hogy másik böngészőből lépsz a játék felületére?

Folyamatos a javítás, sehol nem írtuk, hogy minden rendben van.

furmint111 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia fakír1020!
    A láda bontások egyszerűsítéséhez az alábbi alkalmazását javasoljuk:
    Megnyitod a menünél a váza ikont, onnan az elhasználódó fület, a szűrőbe beírod a "lád" szótöredéket és kihoz mindent ami a láda, ládák szót tartalmazza.
    Ekkor már csak azt kell eldöntened, hogy melyik ládát, és abból mennyit bontasz ki.
    Vigyázva tedd, mert a félrekattintások nem visszavonhatók, nehogy túllépd a 99 db-os szabadpörgetési mennyiséget, vagy a trágyadomb ládájánál, nehogy véletlen lenullázd.

Kuzdern kedveli ezt.
  5. Nyuszika-40

Nyuszika-40 Utánpótlás-írogató

Ma beléptem a játékba, és csak a 12-i ajándékot tudtam átvenni mindkét farmomon.
    Gazda: Nyuszika-40 ID: 7334630;
    Gazda: Cicafiú70 ID: 7756626

6. Arkó6

Arkó6 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!!Nekem most lett elegem nem lehet belépni ha mégis sikerül akkor csak egy farmot tudok learatni sehova tovább!!Megpróbáltam a kliensel is az sem jó !!Kár a játékért mert szerettem!!Amúgy a kliensnél miért nem lehet kirakni nagyba??Mindenkinek szép estét!!Majd talán egyszer még visszajövök!!Arkó 6 ID20895625

7. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Nyuszika-40!
    Mindig az egymást követő ajándékokat tudjuk átvenni. Egy nap egy ajándék jár.
    Senki nem mondott, vagy írt olyant, hogy ma mindkettőt megkapja (megkaphatja) bárki.
    Tegnap sürgősségi igénnyel intézkedett a kolléga, és azonnal javították is a hibát.
    Erről az értesítést rögtön megírtam feléd, amint megkaptuk a pozitív visszacsatolást a hiba javításáról. Még 3/4 órád maradt az átvételre a tegnapi nap folyamán. Sajnálom, hogy nem vártad ki a probléma bejelentésre adott választ, és nem váltottad ki tegnap az ajándékodat.
    upload_2021-1-13_21-57-57.png

furmint111 kedveli ezt.
  8. dijja5

dijja5 Járnitanuló

Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy most, hogy a Flash Player támogatás megszűnt, van e valami lehetőség a telefonról farmozásra? A klienssel nekem sajnos nem működik.
    Válaszokat előre is köszönöm!
    Szép napot

9. Rangers73

Rangers73 Fórum-zöldfülű

Sziasztok elrontottam belépési nevemet egy betűvel viszont a rendszer megjegyezte
    szeretném kérdezni hogy ezt a rossz nevet hogyan tudnám törölni ?

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Hivatalos applikációja nincs, azonban sokak visszajelzése alapján az Edge nevű böngészővel egész jól betöltik a telefonok
    Kimondott csevegőt pedig itt találod (ez csak a telefonos csevegő)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-mobileszközön.20416/

dijja5 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. |Tamás|

Szia!

Böngésző beállításai között tudod törölni a mentett jelszavakat.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  12. kriszta70707

kriszta70707 Haladó

Sziasztok!
    A bagollyal kapott leveleimre nem tudok válaszolni. Rákattintok a válasz gombra és két eset fordul elő:
    1. Hiába ütöm a billentyűzetet nem történik semmi.
    2. Ütöm a billentyűzetet (gépelek), de csak üres karakterek mennek a lapon. Mintha a space-t ütögetném folyamatosan.

Új levelet tudok írni, az nem probléma, csak a válasz funkció nem működik nálam valamiért.

kriszta70707 ID:42921747

Köszönöm!

13. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Valójában az történik, hogy a levél alsó részét látod, és a kurzor is pár sorral lejjebb látszik. Gépelsz, csak amit írsz, az a látható rész felett van. A görgetősávval felmenve láthatod is.
    Én kimásolom a levelet, ami kapok, Jegyzettömbbe beillesztem, megírom a választ, majd újabb másolás-beillesztéssel a farmos levelezőbe visszaviszem. Kicsit macerás, de majd megjavul ez is...

furmint111 és kriszta70707 kedveli ezt.
  14. marti3883

marti3883 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Én azt szeretném kérdezni, hogy a füvészkertekben, vadaskertekben, manufaktúrákban (farmos is, bahamás is) hogy lehet megnézni, hogy milyen fa vagy ól van bent? Eddig ha felé vittem a kurzort kiírta, most viszont csak annak írja ki a nevét, amelyiknél van kis négyzet, vagyis még tovább lehetne fejleszteni. Ez mind kliensnél, mind unityben így van.
    Köszönöm előre is, ha valaki tud vmit segíteni!
    Gazda: marti3883 ID: 4203703

15. |Tamás|

Szia!

Rákatt, szerkeszt (fogaskerék) és már látod is.

16. marti3883

marti3883 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a gyors választ, de pont ez a pobléma, hogy itt nem jeleníti meg a neveket, csak a kis ikonokat!

17. |Tamás|

Játék beállításait nézd meg, hogy az információk mutatása hogy van beállítva.

18. kriszta70707

kriszta70707 Haladó

Köszi szépen! Én nem jöttem rá mi történik...:wuerg: Az ötleted szuper, amíg ilyen, én is azt fogom használni! Még egyszer köszi az ötletet!:inlove:

-BombadilToma- kedveli ezt.
  19. ibolyám

ibolyám Járnitanuló

Olyan problémám mutatkozik már két napja hogy a két órát egy kb 5x5-ös fekete kocka,középen zöld körrel olyan takarásba került.Ezáltal területet is bűvészkedve lehet váltani.A házi kedvenc futtatóba nem tudok géppel aratni,de miután most jókora területet betakar ez a képződmény még kézzel se tudom leszedni Köszönöm ha segítséget útmutatást kaphatnék ID 11339369 ibolyám gazda

20. |Tamás|

Szia!

Találkoztunk már ezzel a jelenséggel, és értesítettük a központot. Köszönjük a jelzésedet.

21. ibolyám

ibolyám Járnitanuló

Köszönöm a segítséget és meghajolok előttetek hiszen annyi játékos nehézségét segítitek türelemmel