Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MissL

    MissL Fórumlakó

    Ableotory és Luminary kedveli ezt.
  2. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író

    Sziasztok!
    Most figyeltem meg, hogy a Party pörgetésnél, amikor 2 party pörgetés volt a nyereményem, akkor azt nem kaptam meg. 22 órakor 3-szor is nyertem 2 party pörgetést, az elsőnél tűnt fel és utána már direkt figyeltem. Kérlek Benneteket, megnéznétek?
    Köszönettel:
    Gazda: .Angyalka666. ID: 48438968
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Rengeteg ilyen ellenőrzést végeztünk már.
    A játék semmit nem nyel el, tehát a Party pörgetéseket is jóváírja.

    Azt is vedd figyelembe, hogyha 2 partypörgetést nyersz, akkor csak 1-gyel növekszik a számlálód, hiszen 1 jegyet elpörgetsz.
    Példa: Van 10 jegyed, 1-et pörgetsz, marad 9.
    Mivel 2-őt nyertél, ezért 11 jegyed lesz.
    Vagyis látszólag 1-gyel növekedett a számlálód.

    Ezt az írást is figyelmedbe ajánlom, hátha segít jobban megfigyelni ezt a trükkös játékelemet: https://board-hu.farmerama.com/threads/ki-is-az-a-csocsoovb.7672/page-13#post-1205432

    Természetesen elviszem ellenőrzésre a kérdést, de mivel jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, mindenképpen várnod kell.
    Türelmedet kérem. :)
     
    genka53, Kuzdern, smoldering és még 1 ember kedveli ezt.
  4. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író


    Nagyon köszönöm a segítségedet!
    Ha megvizsgálják, látják majd, hogy nyitottam ki ládákat, és így 127-re emelkedett a party pörgetés lehetőségem. Majd elkezdtem pörgetni és már az elsőnél feltűnt, hogy nem hogy emelkedett volna a ládám száma, hanem csökkent. A másik két esetben már direkt figyeltem. Legközelebb felveszem videóra, kár, hogy nem jutott előbb eszembe.
    Amit küldtél, holnap megnézem...
    Még egyszer köszi a segítséget!
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Várj ezt most nem értem:
    A Pörgetés következtében miért kellett vola emelkednie a ládáid számának?
     
    .Angyalka666. kedveli ezt.
  6. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író

    Bocsánat a pörgetéseim száma...
    Azt is vegyétek majd figyelembe (de biztos látjátok is), hogy pár perce az eventjátékban nyertem party pörgetést.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm a helyesbítést.
    Sejtettem én is, hogy elírás lehetett, de így teljesen világos.
    Akkor már csak a türelmedet kérem, valószínűleg holnap lesz csak válasz. :)
     
  8. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! A segítségeteket szeretném kérni !! Több mint egy éve prémium gazda vagyok . Ami automatikusan minden hónapban megújul . Váltani szeretnék Prémium gazda + ra . Olvastam az ismertetőt a váltásról , ha jól értettem , ha április 1-én megveszem a prémium +gazda csomagot . Akkor már az fog érvényes lenni ? Előre is köszönöm a választ .
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, jól olvastad, értelmezted.
    Attól a naptól, amikortól átváltasz vagy előfizetsz Prémium pluszra, már az érvényes.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezzel kapcsolatban kérdeznék...

    Már rég váltottam prémiumra... De csak az elmúlt hónapban mondtam fel a sima prémium előfizetést a banki oldalon...o_O
    Ezt egymás mellett futtatja a rendszer a megújításnál, vagy csak a prém + újul meg? Ezt azért érdemes lenne az ismertetőbe részletezni, hogy le kell e mondani a sima prémium előfizetést váltás esetén.
    A kérdésem elméleti... visszanéztem a bankszámlát... s mintha látnám mindkét előfizetés aktiválást:wuerg: Bár simán lehet hogy valami akció volt... Szóval nem panasz. csak kérdés.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha jól értem a kérdésedet, akkor benne van a válasz a leírásban:
    upload_2024-3-24_11-7-39.png

    Ha csak az egyik lehet aktív, akkor nem lehet megújítani egy "nem aktív" tételt.

    Mindenképpen nézd meg jól azt a bankszámlát, a biztonság kedvéért.

    Itt a leírás is: https://board-hu.farmerama.com/threads/az-új-prémium-rendszer.14921/
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Othep kedveli ezt.
  13. papus13

    papus13 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok szép napot kívánok,szeretnék érdeklődni a mai napon 2 alkalommal próbáltam jelszó módosítani,addig nem is volt gond amig elküldtem,mert kiírta hogy elment a módosítás az e-mail címemre,de mikor néztem az e-mailt sehol semmi.Vajon mi lehet a gond.Válaszotokat köszönöm.
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A SPAM-mappában biztos nézted...
    Melyik szolgáltatónál vagy?
    (Ne add meg az e-mail-címed, csak szolgáltatót.)
     
  15. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm a megerősítést !
     
    Othep kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Megtörtént az ellenőrzés.
    Minden rendben van, a pörgetéseket megkaptad, csak arról van szó, hogy a nyeremények abban pillanatban jóváíródnak, ahogy megnyomod a gombot.

    A Kerék csak látványelem. Mire lezajlik a pörgés, már másodpercek óta megkaptad a jegyeket, vagy az egyéb nyereményt.
    Ez van a linken is leírva, amit adtam Neked, talán már meg is nézted.

    Azt javaslom, tényleg jegyezd fel a készletedet pörgetés előtt vagy alatt, esetleg videózz is, ha kételkedsz.
    Jómagam a pörgetésszámlálóra (azaz hány jegyem van) szoktam szegezni a szemem, és így nyomom meg az indítógombot. És ilyenkor el lehet csípni a pillanatot, mikor ugrik a számláló. :)

    Természetesen itt vannak a kollégám ellenőrzése, és a játék naplója általi adatok is:
    2024-03-23-án 22:13:08 óra:
    ekkor +2 party pörgetés érkezett (102 volt a pörgetés előtt, -1 a pörgetés az 101, +2 a nyeremény, lett 103)
    2024-03-23-án 22:14:42 óra:
    ekkor +2 party pörgetést nyertél (95 volt a pörgetés előtt, -1 a pörgetés az 94, +2 a nyeremény, lett 96)
    2024-03-23-án 22:14:52 óra
    ekkor szintén +2 party pörgetést kaptál (96 volt a pörgetés előtt, -1 a pörgetés, +2 a nyeremény, lett 97)
     
    Sylja, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  17. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író


    Köszönöm, hogy leellenőrizték. Nekem sajnos, már nem volt lehetőség most rá, mert nem látom (gondolom, csak meghatározott nyeremény látható).
    Érdekes, mert arra konkrétan emlékszem, hogy 127-el kezdtem este 10 után a pörgetéseket és utána számoltam. Nekem csak úgy jött ki a matek, hogyha nem kaptam meg a 3 db nyeremény közül egyet sem.
    Innentől kezdve, ha lesz PP nyeremény (úgyis látszik), akkor mindenképpen levideózom.
    Neked köszönöm a közbenjárásodat! :) Legyen szép estéd!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kezdhetted 127-tel.
    Valószínűleg nem azonnal nyerted a Party pörgetéseket és csak azokat soroltuk fel, amikor nyerted.
    Akkor értél ezekhez pörgetésszámokhoz.
    30 nyereményt tudsz visszanézni a "Megszerzett nyeremények" gomb alatt.
    Legyen szép estéd Neked is.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  19. VidékiFarmerBius

    VidékiFarmerBius Fórum-zöldfülű

    Kedves játékosok. Olyan problémám lenne, hogy a tojástojó terület nem fogadja el a tyúktápot. Szerintetek mi lehet a baj?
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tyúkod is van hozzá? 3 db tyúk is kell az indításához. :)