Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    értettem elsőre is, nekem nincs olyanom - de ott is böngészőt kell letölteni a telefonra. Nem tudom másképp megfogalmazni :)
    Bemész az Apple store-ba és onnan letöltesz egy böngészőt és kipróbálod, hogy működik-e rajta. Mást én sajnos nem tudok javasolni - de hátha lesz másik Játékos, akinek szintén ilyen telefonja van és szokott is ott játszani időnként, s tud konkrét böngészőt javasolni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -Linz-25 és Swartsch kedveli ezt.
  2. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Rendben. Kösz szépen.
     
  3. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Sziasztok-.-ismét nem lehet be lépni vagy csak nálam van a hiba
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha fennáll még a problémád, akkor kérlek add meg, hogy böngészőben vagy kliensben tapasztalod-e a problémát, illetve add meg a Farm neved és Farm ID-dat. Én most Chrome böngészőben nem tapasztalok problémát, amikor írtál, akkor nem voltam gépközelben, nem játszottam.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  5. Ildikó2

    Ildikó2 Fórum ismerője

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Vásárolni szeretnék Turbó malmot, viszont: Sajnos a User ID-d saját kívánságodra vagy egy rendelés sztornózásának következtében tiltólistára került. Válassz itt egy másik fizetési módot, Ezt az üzenetet kapom, nem enged vásárolni. Mi az oka? Múlt hónapban még tudtam vásárolni.
    Köszönöm a választ.
    Ildikó2 ID: 36047331
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ebben a kérdésben itt nem a Fórumon nem tudunk segíteni Neked. Kérlek, keresd fel a Supportot ez ügyben.
    Olyan e-mailcímet adj meg a felületen, amit rendszeresen olvasol, mert a választ oda fogod megkapni, abból már kérlek a Levéltitok miatt semmit ne hozz a fórumra.
    Ha problémába ütköznél a "nem vagyok robot" igazolásakor, akkor a képernyőméreten kell módosítanod, ezt megteheted a CTRL gomb és - jel, valamint a CTRL gomb és az egér görgő alkalmazásával.
    A Supportról itt találsz bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Ildikó2

    Ildikó2 Fórum ismerője

    Köszönöm a segítséget, írtam a Supportra.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  8. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Kedves Admin!

    2024. április 8.-án 19.30 és 20.14 között vásároltam egymás után két turbómalom játékelemet bankkártyás fizetéssel. Sajnos nem látom, hogy megtörtént a jóváírása. A vásárlás mindkét alkalommal sikeresen megtörtént.
    Köszönettel:
    narancsvirag72
    Gazda: narancsvirag72 ID: 21072809
     
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Minden vásárlás után érdemes egy frissítést elvégezni és egy kis türelemmel lenni, amíg realízálódik a vásárlásod!

    Ha frissítés után megoldódott a kérdésed, akkor kérlek jelezz vissza és akkor is, ha a probléma továbbra is fennáll.!
    Köszönöm:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján valóban két tranzakcióban fizettél elő a Turbómalomra, 2024-04-08 19:46:58 és 2024-04-08 20:09:17-kor.
    A Turbómalom előfizetésed aktív, ezt Te is tudod ellenőrizni a Bónuszoknál a felső sorban, illetve a malomban. Legkönnyebben a Szupertápnál ellenőrizhető, mert ott az alap 9 órás érési idő 4,5 órára csökken, ha aktív a Turbómalom :)
    upload_2024-4-9_9-19-46.png upload_2024-4-9_9-23-12.png

    Ahogy Kollégám is jelezte részedre, a vásárlást követően célszerű egy frissítést elvégezni, hogy a tranzakció mielőbb aktiválódjon a farmon. Ha Te nem ezt látod, akkor kérlek, futtass egy Ccleaneres takarítást a gépeden.
    Megértésedet köszönöm!
     
  11. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Kedves Admin!
    Nagyon köszönöm a segítséget. Minden rendben a malomnál a farmomon. Most tudtam géphez jönni és megnézetm a tanácsod szerint. Köszönöm azt is, hogy ránéztél a farmra.
    Narancsvirág72
     
    Dolphin és aida2330 kedveli ezt.
  12. Ildikó2

    Ildikó2 Fórum ismerője

    Sajnos választ nem kaptam a Supportról!
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tudsz hozni Ticket számot? Vélhetően hosszabb ügymenetű a problémád.
    Csak az alapján tudok utánakérdezni a bejelentésed státuszának. Spam mappát is nézted?
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Ildikó2

    Ildikó2 Fórum ismerője

    Ticket számot nem tudok, igen a spam-ban is néztem, nincs válasz még.
     
  15. interlala

    interlala Fórumlakó

    Farmos napokat
    Annyi lenne most a problémám, tegnap óta hogy a piactéren bárhol nézek valamit mennyibe kerül mondjuk egy állat vagy éppen zöldség, rákkatintok és vissza lépek az elejére ugrik az egész. Példa meg nézek egy tenyésztett állatot, mondjuk egy teknőst, vissza ugrik az elejére és újra végig kel zongorázni hogy vissza térjek a teknőshöz. Nagyon idegesítő, mert így is sokat kel lépkedni és még ez is. Kérem a segítségetek, ID:20489972 interlala
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    már jeleztük a Központ felé a hibát, hogy mikor kerül javításra, nem tudjuk megmondani.
    A keresőbe be tudod írni a keresett állat/növény nevét, úgy nem kell lapozgatni hosszadalmasan. Ha meg bent vagy állat/növény kínálatában, akkor tudsz lapozgatni az állat/növény ajánlatok között a lap tetején található jobbra-balra nyíllal.
    upload_2024-4-11_13-56-23.png
    Az átmeneti időre ezeket tudom javasolni.
    Megértésedet és türelmedet köszönjük.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és interlala kedveli ezt.
  17. interlala

    interlala Fórumlakó

    Köszönöm a gyors és
    kielégítő válaszod,
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. csobánka1

    csobánka1 Junior szaki

    Sziasztok! Volna egy kérdésem.A szivárványhal megegyezik a szivárványos pisztránggal? Keresem de nem találom a választ!Nagyon szépen megköszönöm ha válaszoltok! Szép estét kívánok . csobánka1
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem. A szivárványhal a hal tenyésztett fajtája. :) A halaknál keresd.

    Egy régebbi eventen volt megszerezhető
    Szivárványospisztráng-medence
    Gazdaboltban nem megvehető.
    Szükséges szint: 3. szint a farmon
    Tárgy mérete: 2x2

    Kép
    ............................
    NévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Szivárványospisztráng-medenceTermény: 1 szivárványos pisztráng
    Érési idő: 8 óra
    Tapasztalatpont: 80 TP
    Trágya mennyisége: 2db
    -2021. Vadon állatai XV. event idején eventnyereményként-
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.24
    Swartsch kedveli ezt.
  20. csobánka1

    csobánka1 Junior szaki

    Köszönöm válaszod! gen a szivárványhal meg van de nem találom a szivárványos pisztrángot és ez kellene a játékba!