Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én nem tapasztaltam most problémát Chrome böngészőben a Játékban.
    Kliensben vagy böngészőben észlelted a problémát? Ellenőrizted az interneted sebességét?
    WiFi modem/router újraindítást szoktál időközönként végezni?
    Ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek add meg a Farm nevedet és Farm ID-dat is.
    Megértésedet köszönöm!
     
    peter1022 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Segítséget, ellenőrzést szeretnék kérni.
    A problémám a következő:
    Most arattam 4 Árkádia kabint előtte felhasználtam egy éréscsökkentő bónuszt, ami az ismertető szerint az érésiidőt csökkenti a feléré.
    A rekeszben meg is jelent:[​IMG] , de sajnos az ólak érését nem rövidítette le:

    [​IMG]

    Nem tudom mi lehet a hiba, böngésző alatt játszom Chrome-ban. (Ez az eset már tegnap is előfordult, csak túl késő volt már ahhoz, hogy hibának jelezzem) Megnéznétek nekem?

    Gazda neve: -gyöngy-581
    ID:40951777

    A fáradtságotokat előre is köszönöm: Gyöngy

    PS: Elnézést kérek elnéztem az ól érési idejét, jól dolgozik a bónusz, bennem van a hiba :(

    Legyen szép napotok és problémamentes játékotok!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.24
    Dolphin, farmerSS és jófarmerlány kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    De. Lerövidítette. Ez már a rövidített idő. Alapból 24órás. De mindjárt meglesem. :)24 órás az ól, de vízzel, trágyával 17 óra körül van. Tehát ez a rövidített idő. :) De persze, majd a modi megmondja. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.24
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Azt hiszem igazad van:
    Árkádkabin
    [​IMG]
    • Érési idő: 24:00 óra
    • Méret: 1x2
    • Indításához szükséges: 1x Tökfejes játékkazetta
    • Termény: 1 db Pixelszív
    Ezt most jól benéztem, megint elkavarodtam ezekben a dekornak álcázott csodákban :(
    Köszönöm, hogy szóltál és felvilágosítást adtál.
    Legyen szép napod, és sikeres evented!
     
  5. Margó284

    Margó284 Járnitanuló

    Margó284 ID: 7876503 Kérek ellenőrzést, mert a malomban legyártottam 4 adag szuperhősköpenyt,de a paradicsom képregényt nem tudom beadni mert rá kattintok az ikonra és vissza dob a malomba. ellenőrzést előre is köszönöm
     
    adry_02 kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pixel szív is van? Abból is kell 2db.
     
    kigyo51 és cicimsincs kedveli ezt.
  7. peter1022

    peter1022 Fórumszaki

    A probléma észlelésekor chrome telefonról. Később már rendben volt. Azóta sincs gond. Köszönöm szépen a válaszodat.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Paradicsom képregény "ól" indításához szükséges 1 db Szuperhősköpeny és 2 db Pixelszív. Ezek nélkül nem tudod indítani.
    Itt tudsz utánanézni az ismertetőben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/#post-1385022
    Ellenőrzésem alapján jelenleg nincs Pixelszív a Pajtádban (ezt Te is tudod ellenőrizni az eventterület közepén található főépületben), ezért nem tudod elindítani az ólakat.
    Jelenleg érési fázisban vannak az Árkádkabin óljaid, ha azokat learatod, akkor fogod tudni indítani a Paradicsom képregény ólakat. De dönthetsz úgyis, hogy a Pixelszíveket adod be a Haladási sávba, akkor szedd le a két nem üzemelő ólat és tegyél ki földet az eventnövénynek. Neked kell eldönteni, hogy milyen taktikával haladsz.
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  9. Tutus81

    Tutus81 Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Segítséget kérek a Rengeteg képregény minijátékban,mert az adott elemekből nem tudom kirakni,és nem kapok ujjakat.
    Köszi előre is.
    Tutus81 ID: 1947221
     
  10. stefano0606

    stefano0606 Aktív író

    Sziasztok ! Van e lehetőség , vagy lesz e olyan hogy hiányzó dekort lehessen vásárolni ? Nekem hiányzik a Szezonok felhősor 2 ről 1 kütyü , a Tavasz ünneplő szuvenír , vagy ez már így marad ? :( Köszönöm ;)
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hozom Neked a megoldási javaslatot.
    A bal oldalra lerakott elemet (1-essel jelöltem) vidd át a jobb oldali oszlopba, s oda kell még vinned a 2-essel jelölt elemet a tárolóból.
    A tárolóból a felső két elem tartozik a bal oldali könyvespolchoz.
    upload_2024-5-11_7-26-21.png
    Sok sikert a befejezéshez és az újabb pályák kirakásához!
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg nincs arra vonatkozóan információnk, hogy akiknek hiányoznak bizonyos szuvenír dekorok, tudják-e majd valamilyen módon pótolni azokat. Ha lesz netán ilyen jellegű akció, hivatalos információ, mindenképpen megosztjuk veletek a megszokott módon, a Fórum felületén.
    Megértésedet köszönöm!
     
    stefano0606 kedveli ezt.
  13. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Sziasztok! Ma reggel 7 óra 03-kor vettem egy napi kosarat a belépőjegyért! Amikor szerettem volna a minijátékot elkezdeni, meglepődve tapasztaltam, hogy 1 db van! Most hogy is van ez?Automatikusan betesz a játék 1-t a kezdésre és csak az látható amit veszek? Mert a naponta kapottat nem lehet halmozni, de a vásároltat igen! Köszönöm!
    -.Marcsi.- ID: 43602970
     
  14. emese0509

    emese0509 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Remélem, jó helyre írtam. A mesék a képregényboltos eventnél kiváltottam a Játékgép 1. dekort, de nem tudom kihelyezni az event felületes területen. Újra indítottam a játékfelületet, ki-be léptem, de így sem sikerül. ID: 44743435 Köszönöm a segítséget ! sziasztok
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján úgy látom minden rendben van Nálad.
    Az event 05.09-én indult, eddig 3x2 ingyenjegyet kaphattunk, a Játék naplója alapján eddig mindhárom napi kosarat megvetted (tranzakciók dátuma: 2024-05-09 19:48:55, 2024-05-10 11:56:00, 2024-05-11 07:03:37).
    Ez 9 db belépőjegy.

    2024-05-09 14:18:19-kor használtad fel az első ingyenes belépőjegyet
    2024-05-09 15:09:37-kor használtad fel a második ingyenes belépőjegyet
    2024-05-10 15:42:18-én ismét ingyenes belépőjeggyel indítottál játékot (mert a rendszer mindig az ingyenest használja fel előbb)
    2024-05-10 15:42:57-kor szintén ingyenessel indítottál
    2024-05-10 15:43:38-kor játszottad el az első vásárolt jegyedet
    2024-05-10 15:45:27-kor pedig a másodikat

    Jelenleg 3 elérhető belépőjegyed van, 2 ingyenes és az 1 vásárolt:
    upload_2024-5-11_8-5-21.png

    6 elhasznált + 3 felhasználható = 9 db, ennél több nem lehet senkinek a 3. napon
    Megértésedet köszönöm!
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Játékgép (1.szint) nem dekor, hanem az Árkádkabin fejlesztése, ahogy az az ismertetőben is szerepel. A dobozban az Ólak között (Birkafej) keresd. Egy kihelyezett Árkádkabinra tudod ráhelyezni, így az érési időt tudod csökkenteni.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/#post-1385022
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. emese0509

    emese0509 Fórum-zöldfülű

    Ó, azt hittem külön kell rakni. Köszönöm a gyors választ. mindjárt kipróbálom :) szia.
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  18. Tutus81

    Tutus81 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget !
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  19. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Köszönöm a részletes válaszod!
     
    Othep és Dolphin kedveli ezt.
  20. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Detto nekem is ez a probléma, legyártottam a malomba a köpenyt , de már rátenni nem engedi vissza lök a malomba ,pedig ott van legyártva a 2 db. eddig jól ment most miért nem .. adry_02 ID.16372496 köszike