Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia gagi01!
    Nem tudunk róla, hogy bárminemű probléma lenne a fizetéssel.
    Egyik kollégám kipróbálta, és működik rendesen.
    Kérlek futtass le egy CCleanerezést, és/vagy próbáld másik böngészőben megnyitni a farmot.
    Feltétlen ellenőrizd, hogy a farmerama webhelyen engedélyezve vannak-e a felugró ablakok a böngésződben.
    Ha esetleg a legutóbbi vásárlásod óta frissített a böngésződ, akkor lehet, hogy ezt letiltotta.

2. ektorp

ektorp Junior szaki

Sziasztok,
    eltünt 22 tenyésztésem hüllőkből.csak ennyit tettem be, mert ennyi 21 hiányzott, volt mellette 4 lepke
    meg tudnátok nézni, hova lett, kb 21. 40 kor arattam
    ID: 54689780
    köszönöm

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia ektorp!
    Kérlek próbálj meg ki-belépni a játékkal, hátha előkerülnek.
    Sajnos pillanatnyilag nincs olyan kolléga jelen, aki be tudna nézni a farmodra, azért javasoltam a ki be-lépést.
    Lehet, hogy egy CCleanerezés is szükséges lenne.
    Amennyiben nem jön vissza olyan kollégám, aki ellenőrizni tudná, hogy mi történt, akkor reggel fogsz majd választ kapni a kollégáktól.
    Elnézést és türelmet kérünk addig is.