Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nex42

    nex42 Fórum-zöldfülű

    Szia ! Nekem is volt ilyen gondom. Vettem egy új egeret, és a probléma megszűnt.
     
    vihence kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha ellenőrzést szeretnél kérni, kérlek add meg a farmneved és az Farm ID számodat, mert anélkül nem tudunk segíteni.
    Azt is írd meg, hogy kliensben, vagy böngészőben tapasztalod ezt a jelenséget.
    Köszönöm:)
     
    vihence és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálatok kártyás fizetési lehetőség? Nekem nem ajánlja fel a fizetési módok között. Nem tudom miért.
     
  4. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm! Lehet, hogy megpróbálom másikkal.

    Az egyik játékos javaslatára megpróbálkozom másik egérrel. Ha még mindig problémás lesz a vetés, jelentkezem újból. Köszönöm szépen a választ.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.2.24
    Luminary és vihence kedveli ezt.
  5. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én nem tapasztaltam problémát.
    A fizetési lehetőségeknél legalul van egy sor, hogy - több fizetési mód -, ha arra kattintasz további lehetőségek jelennek meg.
    upload_2024-2-7_12-51-22.png
    A bankkártyás rendelésről itt találsz információkat:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/rendelés-hitelkártyával-és-bankkártyával-mastercard-visa-maestro.775/


    Amennyiben nem sikerül és nálad nem jelenik meg a bankkártyás fizetési lehetőség, akkor kérlek keresd fel a Supportot, mert ők fognak tudni ebben segíteni.
    A supportról itt tudsz bővebben tájékozódni:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    Kérlek, hogy a Supporttal történő levelezésedről már ne hozz semmit a Fórumra, mert az levéltitoknak minősül.

    Köszönöm az együttműködésedet:)
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. rezsder

    rezsder Utánpótlás-írogató

    2023-as szezon kitehetőkhöz lesz felhő?
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    várhatóan igen, mivel az előző években is volt felhő hozzá - tavaly májusban érkezett, így lehet idén is várni kell még rá. Ez a Központ döntése, hogy mikor hozza ezt a felhőt játékba.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szezonok-felhősor-2023-május.23544/
    Figyeld a hivatalos közleményeket, s akkor biztos nem maradsz le róla.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm és aida2330 kedveli ezt.
  8. Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni!
    Ma sikerült szintet lépnem, és ezt az üzit adja be szokás szerint a rendszer. Viszont a gyopároskánál már egy ideje nem ugrik fel ez a z ablak. Ezért este elkezdtem a beállításokat állítani, aminek az lett az eredménye, hogy a farmon, most se a növény se az állat nem mutatja az érési időt, hiába mutatok rá. Megnéztem a beállítások között , be van kapcsolva az : információ megjelenítése egérkurzoros rámutatásra. Esetleg van valakinek ötlete erre a 2 problémára?
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést is szeretnél kérni, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t. A felugró ablakokat, amikben a Központi értesítések érkeznek, Te nem tudod "szabályozni". Azt sem adtad meg, hogy kliensben vagy böngészőn játszol-e, illetve, hogy próbáltál-e más módon is belépni, s ott is tapasztaltad-e.
    Ha a Beállításokon módosítasz, akkor mindenképpen fontos a Mentés gombra is kattintani, s utána frissíteni, hogy a módosítások érvénybe tudjanak lépni.
    Egy Ccleaneres takarítást mindenképpen javasolnék a gépeden.
    Ha hozol azonosító adatokat, akkor szívesen benézünk Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824 kedveli ezt.
  10. Szia

    Gazda: monikacicamica73 ID: 23862990


    nagyon, nagyon szépen köszönöm
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján kikapcsoltad, amit vélhetően nem szerettél volna, legalábbis kikapcsolt állapotban van jelenleg:

    upload_2024-2-8_18-10-26.png

    Rakd a zöld pöttyöt a BE oszlopba, majd mentsél rá, s újra látni fogod a hiányolt információkat.
     
    alex0824, Sali~*.* és Luminary kedveli ezt.
  12. interlala

    interlala Fórumlakó

    Szép estét
    A dobozok nyitásánál van egy olyan ami parti pőrgetéseket ad, de sajnos nem nyílik ki és el is tünik, igen kaptam választ de sajnos nem tudom meg nézni az idé számot , ebben kérem a segítségeteket is mert nem tudom hogyan hozzam elő és így tenni fel a texnikai problémámat. Köszönöm a válaszotok
     
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves interlala!

    Amennyiben böngészőben játszol itt találod a képernyő alján:
    upload_2024-2-8_21-39-39.png

    Amennyiben kliensben játszol rákattintasz a Beállítások-on belül a Játék beállításaira
    upload_2024-2-8_21-49-16.png

    Ha ezekkel megvagy, akkor itt találod:
    upload_2024-2-8_21-50-59.png
     
    alex0824, aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Szia!
    Fizetési problémám van. Mentett kártyaadatokkal vásárolok mindig, tegnap is vásároltam , minden oké volt. Ma vásároltam volna, és azt írja válasszak másik fizetési módot,....mi változott? valami technikai probléma van? Supportnak írtam, de nem tudom megkapták-e, mert nem kaptam róla visszaigazoló email-t, mint korábban. MIndent végig néztem a levelezőrendszeremben. Ebben is történt változás? Farm: -nagyani- ID 23777970
    Köszönöm, ha válaszolsz.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ebben a kérdésben a Support fog tudni segíteni Neked, s mivel már meg is kerested őket, az ő válaszukat kell megvárnod. Nem történt változás a fizetési módokban, nálam rendben megjelenik a kártyás fizetés.
    Amit javasolni tudok, hogy próbáld meg, hogy a felületen rányomsz a Több fizetési módra, hátha oda bekerült:
    upload_2024-2-9_10-49-19.png
    Spam ládában is nézted a visszaigazolót? Ebben sem történt változás. Ha nem kaptad meg, lehet elgépelted az e-mailcímedet az adatlapon.
    A "Nem vagyok robot" kérdést rendben ki tudtad pipálni a Supportos adatlapnál?
    Köszönöm megértésedet!
     
    aida2330 és alex0824 kedveli ezt.
  16. Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni!
    Ma sikerült szintet lépnem, és ezt az üzit adja be szokás szerint a rendszer. Viszont a gyopároskánál már egy ideje nem ugrik fel ez a z ablak. Ezért este elkezdtem a beállításokat állítani, aminek az lett az eredménye, hogy a farmon, most se a növény se az állat nem mutatja az érési időt, hiába mutatok rá. Megnéztem a beállítások között , be van kapcsolva az : információ megjelenítése egérkurzoros rámutatásra. Esetleg van valakinek ötlete erre a 2 problémára?


    Tiszteletem.. ez volt az eredeti üzenetem... bekapcsoltam amit mondott az admin.. frissítettem, de semmi. Információt csak akkor kapok ha rákattintok az adott elemre. Ha lehet kérnék még 1 ellenőrzést, hát ha sikerül megoldani...
    Valamint a gyopároska problémára nem tudom milyen megoldás lehetséges, hogy szintlépésnél adja be az infó ablakot hogy esetleg új növény érhető el, vagy fa, vagy terület.
    Hálásan köszönöm a segítséget előre is!
    Gazda: monikacicamica73 ID: 23862990
     
    SparrowC kedveli ezt.
  17. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Köszi, a választ, mindenhol néztem, nincsen email. Rendben el tudtam küldeni a levelet, a nem vagyok robot is ment, anélkül nem is küldi el. A kártyadataim mentettek, nem tudom hová kerülhetett volna át, rögzítve van és fel is dobja, de azt írja : probléma a fizetéssel, válasszak másik fizetési módot. Semmit nem csinálok másként, mint tegnap, mikor is sikeresen vásároltam.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    utánakérdeztem, beérkezett leveled a Supportra, kérlek, várj türelemmel a válaszukig.
    Mi ebben itt a Fórumon nem tudunk segíteni Neked.
    Megértésedet köszönöm!
     
    SparrowC kedveli ezt.
  19. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Köszönöm szépen!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amint azt már tegnap is írtam, a felugró ablakban érdemben nem tudok itt segíteni. Továbbra sem írtad meg, hogy kliensben vagy böngészőben tapasztaltad-e problémát.
    Ha kliensen játszol, érdemes megpróbálni a letörlést és újra telepítést, s javaslok egy géptakarítást is.

    A Gyopáros területen a szintlépéseknél elérhető újdonságokról itt tudsz tájékozódni felugró ablak hiányában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324695

    Ismét benéztem Hozzád a másik probléma kapcsán - mivel a második oszlopban a pirossal jelölt részt is BE -re állítottad, ezért mutatja csak kattintásra az állapotot, ennek KI a helyes beállítása ahhoz, hogy a kurzoros rámutatással megjelenjen az általad kért információ:

    upload_2024-2-9_12-16-13.png

    További jó játékot!
     
    monikacicamica73 és -ágianyu33- kedveli ezt.