Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    A Gyopáron időnként előfordul, hogy elmarad a tájékoztató ablak megjelenése szintlépéskor. Ez nem a beállításoktól függ. A Gyopár csevegőjében is találkoztam már vele és magam is megtapasztaltam.:(
    Nálam, böngészőben ezekkel a beállításokkal működik a kurzoros megjelenítés. Időnként előfordul, hogy nem akarja az igazságot, de akkor frissítést igényel, nem kell a beállításokhoz nyúlni.

    [​IMG]
    Itt csak rámutattam az egérrel. Ha, kattintanék, akkor a trágyázást, illetve a kivágást ajánlaná fel a rendszer.
    A farmon is rendben működik a kurzoros megjelenítés.
    Remélem tudtam segíteni:)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.24
    monikacicamica73 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.

  2. Fantasztikus vagy, sikerült... nagyon, nagyon szépen köszönöm a segítséget
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.

  3. Köszönöm szépen, ott működik a rámutatás.... csak a felugró ablakot nem láttam már 1 ideje... pedig mekkora öröm itt 1 szintlépés :)
     
    jófarmerlány és aida2330 kedveli ezt.
  4. feri5759

    feri5759 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok kis segítséget szeretnék kérni,mivel feri.4959 néven regisztráltam egy kis farmot,de sajnos a tyúkól vásárlásakor már semmit nem tudok kezdeni a regisztrált farmmal.A gépet kitakarítottam,újra indítottam de sajnos ugyanaz a helyzet.Segítségeteket köszönöm.
     
  5. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ellenőrzéshez kérlek add meg a farmod ID számát is. Előre is köszönöm!
     
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a romantika láda VI, VII mit rejt?
    a mostani üres felhő adja,nézegettem a ládák mit rejtenek topikban,de ez még nem található benne:sleepy:
     
  7. feri5759

    feri5759 Fórum-zöldfülű

    A feri.4959 farmom ID:57592252
     
  8. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    kutyaszálló és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

  10. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönöm szépen az adatok pótlását. Elvittem a problémád ellenőrzésre, de jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban. Válaszadásig türelmedet kérjük!
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Tundeati

    Tundeati Utánpótlás-írogató

    sziasztok. A bahamúzeumot ki tudom tenni a hajótöröttek-partjára is? Köszi a választ !
     
  12. feri5759

    feri5759 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen.
     
  13. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia!

    Köszönjük szépen a türelmed, egy ki- be lépést követően folytathatod a játékot.
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. nex42

    nex42 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Szeretném megkérdezni, a 2023. márciusi Raczkó kitehető nevét. Köszönöm a választ!
     
  16. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

  17. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    A Kliens felületet nem tudom megnagyobbítani, így a minijátékot sem. A Csevegő, stb. nagyobbodik, de a játék nem nagyobbítható?
     
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Szia :)
    A játékon belül a beállításoknál tudod nagyítani....
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A klienst nagyítani a "ctrl" és "+" jel megnyomásával tudod,(kicsinyíteni ez után a "ctrl" és "-" gombokkal fogod tudni), vagy a játékostársad által írt módszerrel.
     
    Sali~*.*, aida2330, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  20. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Nagyon köszönöm, működik, kipróbáltam. Ez jobb, mint a kézi nagyító, amit eddig használtam.

    Köszönöm szépen, tényleg. Jó pap is...!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.2.24