Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hegeniki

    Hegeniki Utánpótlás-írogató

    Kérnék szépen egy kis segítséget. Világító toronynál hogyan lehet leszedni a felső sarokban a TP-t? Ott va az Összeállító vetélkedő és nem tudom a Tp-jét beszedni.Kéz szedéssel. Állandóan az előreugró ablak van ott és attól nem megy.Tudom azt nem lehet eltüntetni. Elég sokat kínlódok az ilyenekkel, vagy nem teszek oda semmit sem, és akkor viszont nincs helykihasználás.
    ID: 1454174

    Köszi, ha kapok valami segítséget.
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a beállításokban kell módosítanod, hogy ne kattintásra jelenjen meg az információ - Fogaskerék alatt a legalsó menüpont a Játékbeállítások, s ott a jobb oldali oszlopban a 2. tétel ez.
    upload_2024-6-24_14-15-3.png
    Természetesen a lap alján a mentés gombot is le kell nyomnod, hogy érvényesüljön a módosítás. Aratás után visszaállíthatod, ha Neked így szimpatikus a beállítás.
    Sok sikert! Ha így sem működne, jelezz vissza, s adj felhatalmazást a dekor aratásához.
     
  3. Hegeniki

    Hegeniki Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, de nem megy így sem.
    Megadom a felhatalmazást, és kérlek, hogy tedd át valahova az oldalon, hogy én is le tudjam aratni.
    Köszönöm.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    learattam Neked és áthelyeztem egy kicsivel lejjebb, így remélhetőleg holnaptól már Te is tudod aratni, ha mégsem, jelentkezz, s akkor még lejjebb viszem Neked.
    További jó játékot!
     
  5. Hegeniki

    Hegeniki Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Szia: A gyopárosvölgyben nem találom a napraforgó dombot. Egyáltalán létezik?
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Napraforgódomb nem a Gyopároson található, hanem a Farmon a nagy térképen jobb lent. A Napraforgó domb első területe akkor lesz elérhető számodra, ha a Gyopárvölgyben elérted a 25. szintet, aztán további szintlépésekkel újabb területek nyílnak majd meg előtted.
    Itt olvashatsz erről a területről bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napraforgódomb.25001/
    Megértésedet köszönöm!
     
    semmirevaló és Swartsch kedveli ezt.
  8. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Köszönöm
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. Hegeniki

    Hegeniki Utánpótlás-írogató

    Azon gondolkoztam, hogy lehet e az előugró ablakot ami kézi szedésnél folyamatosan kint van, valahogy kisebbé tenne. Talán akkor le lehet szedni olyan dolgokat is, amit szinte folyamatosan eltakar.
    Azért kisebbre, mert tudom azt nem lehet "eltüntetni".
    Dolphin-nak meg köszönöm a segítségét.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felugró ablakok mérete nem változtatható. A képernyőméretet tudod módosítani CTRL és + vagy CTRL és - gombokkal, illetve a CTRL és egérgörgő segítségével.
    A segítséget szívesen, máskor is.
     
  11. agyenge

    agyenge Fórum-zöldfülű

    Szép napot mindenkinek. Lehet hogy nem jó helyre írom kérdésem,de körülményesen tudtam ide a Fórumra is bejutni. Felugrott egy olyan szöveg hogy karanténba helyezik a játékot,mert vírus veszély áll fenn. Attól a perctől nem tudok belépni,és tanácstalan vagyok hogy ilyenkor mi a teendő? Köszönöm szépen előre is ha valaki tudna nekem segíteni.
     
  12. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Engedélyezned kell, hogy kivételt tegyen a vírusirtód a Farmerámával. Korábban az Avast, idén legtöbbször az AVG jelzett be a Kliens éves frissítése után. Érdemes letörölni a klienst a letöltő központból, Programok közül és a Lomtárból is. Ezután egy CCleaneres takarítás után telepítsd újra a Klienst, ha még nem tetted meg. Ha már a frissítés után vagy, akkor az engedélyezés marad.
    Itt olvashatsz róla korábbi hozzászólást -BombadilToma-tól:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Általános-témák-alfórumból-archivált-kérdések-és-válaszok.10460/page-2610#post-1317036
    Sok sikert!
     
    Swartsch, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. agyenge

    agyenge Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a segítséget. Megpróbálom,talán sikerül.
     
    Luminary kedveli ezt.
  14. Linzer72

    Linzer72 Junior szaki

    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy melyik felhősor ad még egy Tüntető malacot!
    Előre is köszönet
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Változó levelek felhősor
    [​IMG]

    • Lezárási idő: 44:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • farm szint x 1.400 TP
      • baha szint x 1.400 BTP
      • Nagyobb hozam az óljaidnál: Tüntető malac. Bónusz: +1. Hatóidő: 6:00 óra.
      • Több TP vagy BTP a jutalmazó tárgyaknál. Bónusz: 120%. Hatóidő: 6:00 óra.
    • Részben tematikus felhősor: meghatározott dekor elemek és 1 db 1x2-es dekor helyezhető rá (Őszi sárkányröptetés, Olvasgatós nyugalom)
     
    kigyo51, Luminary, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  16. avonbanya

    avonbanya Járnitanuló

    Szép napot imádom a gyűjtő albumot de sajnos nagyon zsúfolt esetleg lehetne plusz oldalakat kérni bele?
     

    Csatolt fájlok:

  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egy kicsit megkésve, de ajánlom számodra a Bónuszlexikont: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/
    (Használni viszont sose késő :) )
    Segít az ilyen jellegű kérdésekben.
    Mentsd el a linket a könyvjelzők közé, hogy könnyebben megtaláld.
     
  19. kigyo51

    kigyo51 Törekvő

    Szép napot!
    Szeretném megkérdezni, hogy melyik felhősor adja a "Farmaranyos ládát" amiből kibontva farmaranyat kapok? Nekem van ilyenem, de több mint 400 felhősorom van, átbogarásztam, de valahogy elkerülte a figyelmemet.
     
  20. -wolf69-

    -wolf69- Fórum-zöldfülű

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.6.24