Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia, újra!

    Elnézésedet kérem, de kliensben nem tudunk ellenőrzést végezni.:( Böngészőben csak akkor, ha engedélyezed, hogy elpörgessünk nálad egy pörgetést, de ezt magad is kipróbálhatod.
    Azt tudom javasolni, hogy töröld és telepítsd újra a klienst. Mindenképp távolítsd el a Programok közül, a letöltés mappából és a Lomtárból is a régi programot. Az újratelepítés előtt egy Ccleaneres takarítást is meg kellene ejtened. Az is fontos, hogy csak egyszer legyen letöltve a Kliens, érdemes átnézni a programoknál, hogy Szalma Pali feje nem bukkan-e fel többször is.
    Köszönöm a türelmedet és a megértésedet.
     
    Sali~*.*, staramajka és Dolphin kedveli ezt.
  2. staramajka

    staramajka Junior szaki

    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm a jóindulatú tanácsokat, de nálam alap a "tiszta" gép.
    Hál'Isten megoldódott, kétszeri újraindítás után már működik. Én azt gyanítom, hogy a BP akkor töltött le éppen valamit, amikor én felküldtem hozzájuk a kilépési (Esc) infót, és összeakadás történt.
    Köszi, és nektek is jó játékot! :)
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Luminary kedveli ezt.
  3. interlala

    interlala Fórumlakó

    Szép estét
    A segítségeteket moderátorok, a segítségeteket, nos van olyan saját raktáram, azon belül dekorációknál ajándék ládák, van egy olyan láda hogy partipőrgetések, azt sajnos nem tudom ki nyitni, rákantitok és semmi, majd eltűnik. Légyszi nézzétek, meg hátha tudtok neki valamit csinálni, köszönöm, ID: 20489972. interlala
     
  4. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A problémádat elvittem ellenőrzésre. Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, válaszadásig türelmed és megértésedet kérem.
    Köszönöm!
     
    Swartsch, Luminary és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. interlala

    interlala Fórumlakó

    Köszönöm a gyors választ, szép estét, addig egy ládát sem nyitok ki.
     
  6. Dundika69

    Dundika69 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Befejeztem a Karneválkirálynő eventet, szerettem volna a Felhősort kirakni, de a "Ritmus és banánra" azt mondja, hogy "Sajnos ez a dekoráció nincs az eszköztárádban". Kinyitottam a raktárt, ott 2 db is van. Köszönöm a segítséget (ID: 6272386).
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU



    Szia.

    Ez egy +-os dekor.
    Csak akkor tehető felhőre, ha már elfogyott róla a plusz ajándék.
    Tedd ki egy üres területre, szüreteld le 11x, a láda adományáért.
    Ezután töröld, és a menüből (Láda / Váza ikon) már felrakhatod a felhőre.

    Itt olvashatsz ezekről a fajta dekorokról, bővebben:
    Meghatározott számban aratható, speciális dekorok
     
    Dolphin, genka53, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  8. Dundika69

    Dundika69 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen, szép napot !
     
    aida2330, Sali~*.* és Othep kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján nincs ilyen láda a raktáradban.
    Ilyen ládát legutóbb 2024-01-22-én 16:46:18 órakor bontottál ki.
     
    Dolphin, -ágianyu33-, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. Lillapilla73

    Lillapilla73 Junior szaki

    Sziasztok, szia Othep, csinálom a tenyésztős eventet, és valami miatt a középső házat nem tudom kijelölni. Esetleg rá tudsz nézni, hátha valamit nem veszek észre és azért nem megy. Nagyon köszönöm!! Lilla
    upload_2024-2-17_23-44-41.png
    végül mégis sikerült, szóval köszönöm, most mégsem kérek segtséget! jó éjt :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.24
    Othep és SparrowC kedveli ezt.
  11. rezsder

    rezsder Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.
     
  12. balu

    balu Aktív író

    Üdv.! Olyan kérdésem lenne, hogy ha tenyésztésnél egy állatot betettem tenyésztésre azt ha elindult nem lehet visszavonni?
     
  13. zsütter

    zsütter Aktív író

    Szia.
    De vissza lehet vonni, jobb oldalon az Áttekintésnél van egy piros X, de csak az Állatokat kapod vissza, a Szupertáp elveszik.
     
    balu, Othep és Swartsch kedveli ezt.
  14. balu

    balu Aktív író

    Köszi!
     
    zsütter és Othep kedveli ezt.
  15. babi358

    babi358 Fórummogul

    Sziasztok! lehet nem írok újdonságot, nálam áll a konfetti szóró játék ,ha tudtok róla ,bocsi. ID:13085312 Köszi!!!
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem észleltem gondot, többeket is megkérdeztem, kipróbáltam játékot.
    Kliensben minden rendben és böngészőben is.
    Amit esetleg javasolhatok, hogy minijátékozás idejére vedd le a Beállításokban a grafikai minőséget a legalacsonyabbra, kapcsold ki az animációt.
    Kipróbálhatod ilyenkor a szokásos teendőket:
    Böngészőre vagy kliensre váltás, hátha ott jobban megy.
    Esetleg egy router pihentetést, ha a nettel van gond.
    (Először a gépet kapcsoljuk ki, majd a router, néhány perc pihenő után először a routert, majd a gépet kapcsoljuk vissza).
     
    -ágianyu33-, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Halihó! Véletlenül egyszerre kinyitottam kb. 4600 trágyás ládát, így az évek alatt összegyűjtött trágyáim a semmibe vesztek. Tudtok segíteni benne? ID1515654 Előre is köszönöm. sziasztok
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az már veszett fejsze nyele. Láttad mennyit nyitsz. A többi sajnos elveszett. :(
     
  19. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Meg csináltam a karneválkirálynőt de nem kaptam meg a felhőre kirakót Segíts kérlek
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha teljesen kész vagy, akkor 2 db is kell hogy a birtokodban legyen. Egyiket a 35. a másikat a 60. lejátszott játék után kaptuk.Ez +-os dekor, tehát előtte ki kell tenni.Ha lejár , akkor teheted a felhőre, addig nem.
    A bahamás menüdben keresd. A váza alatt.
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.