Visszajelzés Mixmester - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Elég aratás előtt!
     
    Almaded kedveli ezt.
  2. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! Azt szeretném kérdezni , hogy a Jack ajándéka a teliholdas eventnövénynél adja a + két növényt ?
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Mixmester" teliholdas karakteretetős event élő, online!

    14 órakor legyetek szívesek kilépni a farmról, majd visszalépni egy frissítést követően.
    Ellenőrizzétek az event játékba kerülését a Hírek felületén, a játéktéren!

    Pontos és előkészített aratásokkal indítsátok a felröppenő érkezését, majd az eventnövény ültetését!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata

     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felreppenőre nem lesz gond;) 331 jött első körben;)
     
    inanna11, tandem6 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Adja.
     
    maszilva, DorkaMano, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Felhős támogatással 298 felröpi, a teliholdason csak terror tojás, a gombaerdőbe fele fák, fűvészkertek, másik fele terrortojás.
    A fák nem igazán adták jól a felröpit, úgyhogy a teliholdason megy az event, a gombaerdőbe jelenleg titánbuzogányt ültettem.
    A fák repültek a menübe. ;)
    Éréscsökkentő felhőket csak holnap reggel aktiválom.
    Sikeres eventezést mindenkinek :)
     
    maszilva, DorkaMano, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  7. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen !!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -BombadilToma- kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Én azt nem használom itt a teliholdas területen.Viszont 3 db Teliholdas betakaritás növelőt aktiváltam, és ezzel 8 db növényem lesz egy kockából. Ez a betakaritás növelő ugyan úgy működik mint a Jack!Elültettem a 15db magot,2X2-es területre.Hamarosan beérik / felhőt is aktiváltam/ sok sikert az eventhez.Még ezután fogok pörgetni,ha sikerül jó lesz, ha nem, akkor sem leszek bajban a növényekkel.Felröpire fel!!!
     
    Kuzdern, zsani_apja, zotya280303 és 2 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    De nem hat az eventnövényre.
     
    magdi06, nolina1965, zotya280303 és 7 más kedveli ezt.
  10. agikka

    agikka Járnitanuló

    Nem bizony!!!!!!
     
    magdi06, nolina1965 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Jöttem aláírni a jelenléti ívet. Túl vagyok ez első sokkon. xD A teliholdas farmon ólak voltak, a széleken fák, a gomba erdőben fák. 87 db mix kazetta lett. Hát...na jóóó, nem mondok előre semmit, nem ásom még el a tököket a sírjukba, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy fognak jönni a felröppenők. Remélem nem kell úgy vergődni majd, mint a bahás event alatt.
    A terv: letermelem amilyen gyorsan tudom az eventgazt, éjszakára megy le terror-tojás. Ez a leghosszabb rémtermék, a démoni bokrétának lesz hatása rá. Remélem a terror-tojásra felröppenők úgy jönnek majd mind cukros vízre a legyek :D Ha nem, akkor újra tervezés.
    Hát így :) Sok felröpit mindenkinek, hajrá :)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos nem hat, de vigaszul ott a gombaerdő ahol lehet szaporítani ezt azt;)
     
    zotya280303 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    12 órás fák gyatrábban adták nálam is a felröpit mint a növény. Kiírtottam őket én is.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Eventnővény 1x1 -ben 54db felrepit adott!
     
    magdi06, Sali~*.*, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem minden felröpire ható bónusz nélkül 82 röpi jött egy terület terror-tojásnövényből.
     
    Kuzdern, zotya280303, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok!
    Lehet, hogy nekem nem volt elég cukrom, de sajnos (minden felhőm aktív volt ami a felröpikre hathat) 106 felröpit kaptam a terror-tojásra, a gombaerdőben pedig fák voltak, ott pár darabbal több lett, ettől függetlenül a fákat én is kivettem, mivel nagy részük kriptamécses volt és az most már nem igazán lesz jó nekem és 6 órás növényre váltottam. Jelenleg van: 280 felröpim (egy kis kosár felröpije is benne van ebben a számban).
    Szóval nem tudom jó-e vagy sem, de jelenleg ennyiből gazdálkodom.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.22
    Kuzdern, zotya280303, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    12 paradicsom megeteve;) Még 279 felreppenőm van;)
    A végén még ma meg is etetem mindet;) Bár túletetni nem nagyon tervezem... mert eddig egy bónuszládát sem adtak az etetésért cserébe...:music:
     
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Az jó. Akkor ez már egy kis reménysugár.
    Sziaszia. Hát, majd bevetjük éjszakára a terror-tojást, hátha jó lesz. Tomának 82 jött egy területen minden nélkül, szóval van remény :)
     
    zotya280303, genka53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    Szia ! Ne kötözködni akarok,csak kérdezni szeretnék.12 paradicsom megetetve.=12*177=2124 növény.A játék másfél órával ezelőtt indult.Áruld el a titkodat,tanulni szeretnék Tőled.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A kerék ma kegyes volt;) Ennyi a titok...
     
    magdi06, peter1022 és inanna11 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.