Visszajelzés Mosómedvék akcióban - tenyésztős event csevegője - 2022. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Kicsit csalódtam, mert a mosómacikat nem lehetett tenyészteni,de remélem majd lehet későbbxD
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    .Jutka62., cirmi54, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia lesz:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-537#post-1239399

    és valószínűleg boom is lesz mellé vasárnap:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ható-eseményekről.18079/page-538#post-1239447
     
  3. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Kérdésem lenne...hova dobálhatom be az emblémákat a tenyésztési eventben?Mert az eventórán nincs nekem,a híreknél sem találom.Több ikon van az órán,mindet megnyitottam,egyik sem a mosómacis event?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ide[​IMG] , itt nem találod akkor a főfarmon a tenyészterep mellett jobbra fent is van egy ikon ahová tudsz kattintani.

    Végeztem az eventtel, kiszürkült a vásárlási lehetőség:[​IMG]
     
    .Jutka62., Éva0315, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  5. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sajnos hiába lépek ki-be,már az emblémák a pajtában vannak.Csak éppen nincs az eventórán meg a tenyésztési telep mellett nekem semmi.Nem tudom bedobálni a cuccost.Szomorú vagyok,írok a segítség topikba.
     
  6. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Pletyka van róla, hogy lesz, de azóta már megkaptad a választ, gondolom olvastad!
    Én kivárom, idő mint a tenger!
     
    Éva0315 és Japhrimel75 kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nálam se volt sehol, hiába volt a frissítés ki-be lépés nem volt sehol.
    Aztán átjöttem Unity-be itt már a főfarmon a kupi mellett ott a fekete macska és az event óránál is megjelent a tenyésztős event.
     
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok!
    Nálam is aktiválásra készen áll a felhő, az újdonságok a menüben.
    Sok sikert kívánok mindenkinek! Ugráljanak azok az állatkák minél magasabbra!:)
     
  9. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész,felhő beüzemelve. Nálam nem ugráltak nagyokat az állatok de meg is értem őket.Alig vannak túl az év végi bulin még ki sem pihenték magukat rendesen. Majd a kövi eventnél aktívabbak lesznek talán.
     
  10. incimami

    incimami Fórum bárója

    Event kész. nálam se voltak ugrálós kedvükbe, Majd legközelebb.
    Sok sikert mindenkinek,A felhő aktiv.
     
    kutyaszálló, cirmi54, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Háromszor futtattam le a takarítóprogit és semmi gondom nem volt a klienssel takarítás után.
     
    incimami, Éva0315, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Most én nem puceváltam, csak eventkezdés előtt, de átmentem Unity-be és ott minden gond nélkül megvolt, már azóta el is felejtettem a tenyésztős eventet.:) Bár csak a másik menne ilyen gyorsan;)
     
    jófarmerlány, incimami, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én sajnos kénytelen voltam miután a tenyésztésre ható felhőimet nem tudtam aktiválni, az egész paszuly szürke volt mintha nem is lett volna egy felhőm sem, de a takarítás megoldotta a gondot, aktiváltam a felhőket, aztán már gyorsan ment minden :) lenulláztam a kért jelvényeket leadtam és vége lett az eventnek :)
     
    jófarmerlány, incimami, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudtam nullázni a tenyésztésnél, mindig megdöbbenek, amikor egyből beérik. :D Soha nem szokom már meg. Ez olyan élmény nekem, mint ha egy Piccolóból kettő FAfa fejlődne ki. o_O ;)
     
  15. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Mégis hogyan? De mint egy hülye gyereknek magyarázd légyszi :)
     
    incimami, Éva0315, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  17. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Hmnnn..., persze..., de akkor miért kérdeznélek téged?
    Sokkal egyszerűbb eleovasni egy személyreszóló "megoldást"* a problémámra, mint elolvasni, és megismerni a játékot:) bocsi
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha éhes vagy , nem halat kell fogni neked , hanem megtanítani horgászni , hogy utána ne legyél éhes . :inlove:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Személyre szóló magyarázatot szeretnél?
    Tőlem megkapod: Beléptem a paszulyra ahol aktiválni szerettem volna a felhőket amik a tenyésztésre hatnak (gyorsítanak és tp-t növelnek. A Toma által hozott bónusztáblázatból le tudod olvasni, hogy milyen felhőket indítottam, nem untatlak vele)) Sajnos az egész szürke volt, kiléptem, elcammogtam takarítani ráküldtem a takarítóprogramot, majd újra a farm, már jó, látom a felhőket.. egyenként visszarakosgattam az előtte leszedett dekorokat, és indítottam. Indítottam a tenyésztést segítő dekorokat is. A bónuszok közé betettem egy rózsaszín zselét és arattam az egy tápos alatt bent hagyott harmadolt állatokat, majd a többi még hiányzó tenyészállatot ami jelvényt ad letenyésztettem és beadtam a feladatba.
    Bocs, de az olvasás tudományát én is rád bízom, mert hátha kihagyok valamit. A lényeg az, hogy az időrövidítő felhők + rózsaszín zselé +bájital nullára viszik le a tenyésztés idejét és ez nagyon meglepő Apjának is és nekem is.
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Jelen esetben a kettő egybeesik, azért hoztam a linket. Az ott lévő összes bónuszt összeadod, kijön a 100%. Apja hsz-ából az derült ki, hogy aligha tudja, milyen felhőket aktivált, és a dolog nem tervezett. Én sem tudom, meg kellett néznem a bónuszlexikonban. És mivel nincs variációs lehetőség, az összes ottani bónuszt aktiválni kell, ennél egyszerűbben nem lehetne elmagyarázni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.