Visszajelzés Mozivarázslat csevegője - 2019. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szupertrágya az a zöld csepp...:wuerg::wuerg:
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! A zöld-csepp az a sz-trágya;)
     
    bubafejgingo, marcsi152, czutika és 4 más kedveli ezt.
  3. Puszika1966

    Puszika1966 Junior szaki

    40 ház papagájt betettem a kupiba, ebből 36 adott 2 filmet...a hiúzból csak a fele...én a 7. piacon vagyok ha minden igaz
     
    jutka190226, -W-595-, Puszpang és 3 más kedveli ezt.
  4. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia! Nekem a növények viszonylag hamar kész lettek,a pörgetett bónuszoknak köszönhetően,a felszállókat nullázással oldottam meg a nemesített krókusszal. Szerencsére így már tegnap be is fejeztem.Kitartás!
     
    nagymami2, jutka190226, bocsinet és 5 más kedveli ezt.
  5. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia! :DD
    zöld csepp= szupertrágya a növényekre
    (nem tudom mikor lett elnevezve így, de nekem is kellett pár perc anno,mire beazonosítottam)
    Szerintem így már tudod:)
    Sok sikert az eventhez

    Mégis még csak zsani apja, s nem nagyapja vagy:DDD
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.20
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én azóta szedek béres cseppet. :D
     
  7. betonkocka

    betonkocka Járnitanuló

    Hello, pl. a mai Rackós nyeremény is az volt, 25 db. Szóval szupertrágya, ha így ismerősebb.

    :)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem bírtam magammal. :D Szedtem ki ládából pár pörgetést és lett egy most számomra kedvenc:

    [​IMG]
    Holnap úgy is szabin leszek. ;)
     
  9. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Szia!

    Hát szerintem a zöldcsepp az a szupertrágya :) Még én sem hallottam így hívni, de találó. Igen azzal menne, de borzasztó smucig vagyok.
    Tényleg most már olyan eventek vannak csak, amit "simán" nem lehet megcsinálni? Én bizony sajnálom a zöldcseppjeimet, pedig már 30e van belőlük. Magam sem tudom, mire várok, hova akarom elszórni.
    Köszi a választ! :)
     
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Már csak felröpi kell, ha jól számoltam az e.növény megvan, most ültettem narancssárga árvácskát, holnap délelőtt nem leszek farm közelben, így majd megint valami hosszabb érésűt ültetek és remélem meg lesznek a vetítők.
     
    maszilva, jutka190226, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  11. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok! az event alatt nem is lesz baby-boom? Nem találkoztam eddig erre vonatkozó infóval.
     
    DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  12. betonkocka

    betonkocka Járnitanuló

    Epekedve várom, hogy valahogy küldd el nekem ajándékba, Ígérem rendkívüli sebességgel tudom elherdálni! :)
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem. Miért lenne? Nem tenyésztős event. Persze rendkívüli Boom-ot bármikor bedobhatnak, de ehhez az eventhez nincs szükség tenyésztésre.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ahogy látom a moziba lehetne árulni a zöld cseppet is! :D

    ez most csak úgy... ;)
     
    furmint111, czutika és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Köszi... csak azért gondoltam, mert az is ad felröpit és máskor is volt már ilyen és akkor volt. (vagy nem?)
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Elhatároztam, reggel még egy 3-4 PP- t beszerzek valahonnét. :D ;)
     
    furmint111, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia, sziasztok !
    Ez pont az az event volt, amit csak ,, simán,, meglehetett csinálni.
    Én nagy zöld csepp herdáló vagyok, de itt nem volt rá szükség.
    A második napon jött 2 plusz termés bónusz, akkor kicsit megpörgettem a dolgot, de utána, kényelmesen kész lettem.
    Felhőt már aktiváltam.
    596 felröpim van jelenleg, ami még növekszik a hosszú érésü növényekkel.
     
    furmint111, czutika, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  18. betonkocka

    betonkocka Járnitanuló

    Hello, én a parti pöriket nem használtam, viszont sima pörit több százat elnyomtam (az összeset a ládáimból) na ezek aztán adták a szokásos semmire sem jó dolgokat nagyobbrészt, ami az eventhez kellett volna, pár zöld cseppen kívül semmit. Amin meglepődtem, hogy lett két igencsak kívánatos csúszdám, hónapok óta nem volt ilyen szerencsém sima pörgetéssel....
    1 Panni van a tölgyön, meg pár ide vonatkozó felhősor, ami vagy hat vagy nem hat, mert 24-ben vannak 1szer aratva, +RACS.
    61 óra van hátra, holnap (ma, egy gyors alvás után, valamint kellene a RACS-t is benyomni reggel) megvagyok a gazokkal:
    13500/12944 (+1 kör kell még)
    9600/7410 (ez megy reggelig) (+2 kör kell még)
    1980/1218 (a maradék zöld cseppek a felröppenő problémássá válása esetére tartalékolva)

    Mindösszesen időben kész szeretnék lenni, meg ha nem muszály szupertrágyát többet nem kellene használnom ....
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.20
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ajánlom a ládikókat o_O bár mindjárt jönnek az űrlények nem várod meg?;)
     
    furmint111 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Őket nem szeretem. Amúgy elég lesz szerintem a tegnap szerzett bónusz. ahogy számolgatom, lehet ma megérkezek napjainkba. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.