Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Süt a nap. Szenteste vacsi a lányoméknál, 1. nap ebéd nálunk. A menü rozmaringos báránycomb, kapros raguleves, a desszert még nem tiszta. A párom diótoorta fan (volt, jajjjj!), nem tudom meg tudom-e csinálni, vagy belefulladok.
    Nem tudom mit kavarok, de úgy látom már megint nem küldtem el a hsz-emet. Mindegy, már nem aktuális.
    Evetelek. Az 1. mellékfeladat teliholdas részével vagyok meg. Nagyon sokáig fog tartani ez az event.
    Idehoztam Toma segítségét, könnyebb így elérni.

    Megyek szavazni.

    Hétvégi event
    Segítség GA-BI-O-Farm-tól

    Azt hiszem kihagyom.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.21
    -Anyu-, jófarmerlány, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. broza

    broza Fórumelemző

    Valahogy így?[​IMG] Vagy esetleg így?[​IMG] xD


    Én hiper-turbóra kapcsoltam, mert hétfőtől már nem érek rá.[​IMG] :wuerg: Bár nem biztos, hogy tudom veled tartani a tempót:
    [​IMG] xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.21
    -Anyu-, vízöntő, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Rózikám olyan jót nevettem xD...ha turbóra kapcsolsz akkor ne olyat használj járókának ami csak elől kétkerekes...vegyé 4 kerekű járókátxDavval próbáld meg..csak úgy repülsz....de hogy hogy azt nem tudom:D
    Szegény kiskutya a néni ha ráesik neki annyixD...remélem a bácsit megúszta a szegény jószág:music:mer ha a bácsi ráhuppant a szegény kutya..rá se gondolok:oops:. Szóval a két öreg nagy sportolásba fogott látom xDxDxD.
    Rózika hajrá hétfőtől nekem is kezdődik. Most meghúzódott a bal karom :( bevásároltam pedig felét lenn hagytam a garázsban...de mindent ballal csinálok..mától jobb kézzel eszemxD.
     
    -Anyu-, broza, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek !
     
    koko.54, Galadriel, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  5. broza

    broza Fórumelemző

    Ébresztő hétalvóóóók, hasatokra süt a naaaaap![​IMG] xD[​IMG]

    Felhő lezárva. fél év múlva ugyanitt:[​IMG] :wuerg:xD
    Tipikusan ez olyan ajándék, hogy kaptunk is, meg nem is.8)

    xDFék is kell a járókára....ha négy kereke lenne, hogy állnék meg?xD Mostantól akkor kétbalkezes lettél?xD Na jó, nem viccelek ezzel, biztos fáj szegénykém:(....elküldöm Neked dr. House-t[​IMG] xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.21
    Kuzdern, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hozok egy képet az otthonomból. :) Feleségem nyugdíjasok napközi otthonában dolgozik. Vagy valami hasonló a neve. :D Mindig csinálnak ajándékokat. Ez a legújabb szerzeményük. Mondhatnám, hogy ketten csináltuk, de én csak a képet csináltam róla. :D ;)
     
    -Anyu-, vízöntő, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  7. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    [​IMG]
    Event halad lassacskan,erteni is ertem mar,ugy hogy eddig minden rendi.:)
    Csinalom az uj eventet is,mindenkinek sok sikert.
    Rozika,en a masodikat valasztom,pont a testemhez passzol,egyszer fekszem es maradok ugyxD
     
    -Anyu-, vízöntő, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  8. broza

    broza Fórumelemző

    De imádom az ilyen szépségeket!:inlove: Bár csinálni nem szoktam, de karácsony idején mindig belebotlok valami gyönyörűségbe, amit muszáj azonnal, máris megvenni....lassan már nem tudom hova tenni a karácsonyi izéket, annyi van!xD:wuerg:
     
    -Anyu-, vízöntő, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nem csinálom a hétvégit. Elég ez a maratoni eventhegy. Talán ma kész leszek a farmos résszel, aztán jön egy kis pihii. A hétvégén nem tudok vele foglalkozni.

    Megyek szavazni.

    Nagyon ariiiii!
     
    -Anyu-, vízöntő, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  10. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok,
    Jót kacagtam itt a gép előtt az írásaitokon.
    Én is csinálgatom ezt a maratoni eventet, de én a sportolást
    meghagyom a fiataloknak.A hétvégi eventeket is elkezdtem.Jó pihenést
    a hétvégén, mert aztán jön a hajrá a konyhába.
     
    koko.54, -Anyu-, vízöntő és 4 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Rózikám de friss voltál már kész a felhőd...fél év mi az....hipsz hopsz itt a nyárxD.
    Már sokat javult a karom...van ilyen Nyíregyházi balzsamom...be masszíroztam azért már alakult. dr. House-nak megakadt a torkán egy almacsutka...kűggyed majd kezelésbe veszemxD;).
    Ez a járókás dolog itt nállunk is téma volt a férjemmel minap..mert mondta hogy a sógornak kellene venni...azt mondja ami két kerekű..és tolni kell. Mondom neki az nem 4 kerekű? Azt mondja és azt hogy tolná...mondom igaz ...avval elgurulna8). Mondtam hogy akkor én a 4 kerekűt ilyen bevásárló kocsival tévesztettem amivel tolják az idősek a cuccot a boltból. Hát innen volt Rózikám a 4 kerekű ötletem:D. De látom ez nem igazán sikeres terápia;).
    Ezt a hétvégi eventet nem csinálom pedig épppen bele férne..3 piccoló jó lenne..de nem csinálom:oops:.
    Ez a másik event még mindig csak a teliholdon jár..kell még vagy 3 ezer ide is. Kellene valami gyorsítás..mert még 2 terep vár.
     
    koko.54, -Anyu-, vízöntő és 4 más kedveli ezt.
  12. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!

    Tegnap este apukám örökre elaludt. Én pedig eltűnök a fórumról és bebújok a kis csigaházamba. Játékba belépek, de csak mértékkel. A teendő rengeteg és egyedül vagyok rá.

    Ezúton kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

    Olvasni lehet néha jövök, most is olvastalak benneteket, csak a tetszikelés elmaradt. Pedig igen vidáman vagytok, pláne Rózi és Koko, amit most picit irigylek.
    Vigyázzatok magatokra!

    Dóri
     
    koko.54, foresttom, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ki ne találd, hogy nem csinálod...Vasárnap este 22 óra a zárása a hétvégi eventnek;)
    Bőven belefér még fél gázzal is...3 "Piccolo" a tét...tessék rá aludni egyet...Jó Éjt...:D
     
    koko.54, -Anyu-, vízöntő és 4 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Szavaztam.:)
    Dórikám, fogadd őszinte részvétem, nyugodjék békében édesapád!
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, -Anyu-, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia:)..nahh jó van elültettem a 10 magot...remélem megleszek...felröpi is meg lesz...hát akartam én különben de lehet kelett egy kis lökés ...ha nem leszek meg vele.. nem foglak leszidni igérem xD:oops:. Köszönöm a biztatást :)
    Jóéjszakát mindenkinek.

    Dórika.. nagyon sajnálom..nyugodjon békében édesapád:(. Biztos nehéz időszak ez neked :(
     
    koko.54, -Anyu-, vízöntő és 5 más kedveli ezt.
  16. yucee

    yucee Fórumszaki

    Köszönöm szépen Nektek!
     
    koko.54, broza, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon szépen süt a nap. Ma szülinapozunk. Megpróbálok mosolyogni, hogy ne rontsam el a kedvét senkinek. Majd előre jól kibőgöm magam. A szigetet bevetettem, majd csak halad. Ez a féléves felhő kiakasztott. Meg se érem , hogy learassam....

    Megyek szavazni.

    Örülök, hogy javul a karod. Kéz nélkül nehéz varázsolni a konyhában. Lehet este kavarok egyet ezzel a hetivel... Az a tologató bizony 4 kerekű, és van rajta fék. Úgy hívják, hogy rollátor, és a szakorvos felírhatja. A járókát is. Ha felírják 13 ezer Ft körül van, egyébként 40.. Jó kis lalkotmány, mert ha elfárad a tologató, akkor lefékezi és rácsücsül pihenni.
    Dórikám! Fogadd együttérzésemet. Egy szülő elvesztése mindig nagy fájdalom, de sajnos hozzátartozik az élethez. Vigasztaljon, hogy szép halála volt, és emlékezz a szép, együtt töltött időre. Szívedben mindig veled lesz, mesélj róla sokat a gyermekeidnek, így emléke tovább él.
    [​IMG]
     
    koko.54, broza, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  18. yucee

    yucee Fórumszaki

    Köszönöm.
     
    koko.54, broza, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép 7 végét! Sziasztok. Újra Balcsizunk...:) Még 1-2 dolgot pakolunk, összerakunk, szépítgetünk...Szép napos idő van, csak erősen fúj a szél...
    Először belekavarodtam az eventbe, de aztán megoldottam...Nem tudtam, hogy kell tovább lépni...o_OKicsit bezsúfolták az eventeket, de próbálom mindet megcsinálni...:p Piccoló gyűjtés van...;)


    Édes Dórikám! Sok erőt, kitartást neked, főleg így Karácsony idejére...
    Őszinte részvétem!:cry:
    [​IMG] Szavazok...
     
    koko.54, broza, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  20. yucee

    yucee Fórumszaki

    Köszönöm szépen!
     
    koko.54, Galadriel, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.