Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok !

    Ha van kedvetek játszani hirdetnék egy tippelőst!

    [​IMG]

    Mennyi TP hiányzik hogy elérjem a 236-os szintet ?

    Aki szeretne bárki tippelhet.
    A tippeket jövő hét szerdáig 26- ig várom.

    Eredményhirdetés : este :) szerda. :)

    Aki legjobban tippel annak felajánlok egy dekort a kedvencei közül.
    Eddigi Tippek:

    Apjok : 1.000.000.001
    Emese : 999 999 999
    Anyu: 1.876.955.660Tp
    Koko: 1.250.000.001
    Annácska: 777 777 777
    Pecástündér: 2 345 678 901
    Cili: 1.444.444.444
    Vízöntő: 1 987 654 321 tp
    Kuzdern: 877.877.877


    Mivel a múltkor irtatok arról kinek mi a kedvenc dekorja úgy nagyjából...vagy azért kedvence..hogy szép..vagy valamelyik állat..virág van rajta..
    Ezért gondoltam erre..már akkor is írtam rólla hogy legközelebbi tippelősömön ez lesz. Meg is van valamelyik oldalon ez a hozzá szólásotok...Annácska olyan jól szokott megtalálni dolgokat. Szóval majd megírom aki nyer milyen lehetőség van arra amit kér.
    A szivekkirálypálmáját pl. nem küldöm el persze... ha az a kedvence;).
    Biztos érthető vagyok ...Mondok egy példát: :D Annácska tuti azt fogja írni ha ő nyerne: André a hősszerelmes borzlovagxD:inlove:
    Ha van olyan vagy hasonló akkor kész :) Anyu pl. azt írta a szépeket szereti....azt hiszem...ami pillangós volt.
    Akkor tippeljetek..jó játékot .:)
    Erre esik már 1-2 órája :( Szép estét.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.22
  2. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavazatok kiosztva. Szellőcske nekem is a kedvencem a borzocska .
    Jó éjt és napocskás meleg vasárnapot mindenkinek !:)
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Tippem: 1.000.000.001
    Item: Monoklis tyúk

    Mivel a kedvencemet úgy sem tudnád elküldeni, így beérem a Szívek királypálmája itemmel. :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.22
    **jeje**, macskafarm, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Regen jartam itt,volt mit vissza olvasgatni de azert sikerült.A tenyesztesi event sikerült,vettem 5db uj talanyost de nem lett semmi erdekes.Ha nem is voltam itt,azert szavazast csinaltam,lattam az uj kepeket es jol sikerültek.
     
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...azért mindenki írja le mi a kedvence...ha nem is tudom küldeni ...:):D remélem nem FA-fára gondoltál ami télleg nincs. :oops:
    Akkor legalább ezt is tudom :)
    Szia ..jó hogy erre jártál...tessék többet ;).
    Jóéjt mindenkinek :)
     
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot

    Szürkeség van, de nincs hideg.Tegnap néztem az X-faktort, de rettenetesen sokáig tartott. Remélem tudok végre tápot keverni ennek vendigónak.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszönjük a játékot. A tippem: 999 999 999;):inlove:

    Jaj de jó, hogy előkerültél! Mesélj, mi újság felétek?
     
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét! Kicsit eltűntem, összejöttek a dolgok...:sleepy: Semmi komoly, csak dolog van vele.
    Csütörtöktől nem leszek 1 hétig, szerdán lesz anyum 76 éves, amolyan meglepi nyaralás lesz, még senki nem tud semmit...:wuerg:xD:eek:
    Szavazok. Tenyésztős rég kész, vettem 20! titkosat, de minek?!>:( Mindig csomagot szoktam, de most sajnáltam rá a sok FA-at, erre lett egy csomó NARANCS minden...:oops::sleepy: Többet nem veszek, majd meglesz a szezonosból...
    Jó volt olvasni mindenkit, Jeje babám járt erre régen, meg Rózi... Ő nagyon eltűnt...:sleepy:
    Jók legyetek! ;)

    Tippem: 1.876.955.660Tp. Csakhogy könnyű legyen számolni...:wuerg:xD:inlove: A kedvencem: Toronyóra aranylánccal...xD:inlove:
     
    **jeje**, macskafarm, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Csak ez az egy bónusz volt a célom. :) Cserenapra jó lesz. :D ;)
     
  9. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Mar egy hete igen szep idönk van,ma is voltunk delutan setalgatni,sajna kave es süti nem volt,minden vendeglö zarva.Na de azert idehaza potoltuk:)szeretek ilyenkor setalgatni,a napocskanak nincs mar ereje de,a tajak szepsege potolja.Szep estet mindenkinek.
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm szépen Annácska :inlove:
    Rendben :)
    Szia....hát az meg már mi???:music: monoklis tyúk??:Da monoklit elbírom képzelni...de nem tyúkon.xD Hát pálmával úgy vagyok...hogy el van ültetve ..és csak tavasszal lehet átültetnixD.
    Szia én tegnap beállitottam mindkettőt a Az X-faktort ..meg a a táncos Start :) mer ember valami meccset nézett..alig vártam bealudjon ;)...és rávettem a táncra..és már régebbóta tartott így nem kelett a sok reklámot néznem..pörgettem akkor.
    Most meg Forma-1 -et néz...az egyik fiam is itthon van most...úgyhogy megy a motorzúgás:eek:.
    Szia biztos szép meglepi lesz anyukádnak..Isten éltesse sokáig !
    Matekból erős vagyok:Dnem lesz gond a számolással...vagy 2 hete jött egy futár ....8600 ft. vagy nem tudom pontosan mennyit kelett fizetni...
    addig meddig variáltam meg ő is...hogy ennyit akkor adok..de ennyit vissza meg de akkor jó lesz stb...hogy délután kiszámoltam..végül 40 ft. borravalót adtam neki..de olyan boldogan ment elxD...szerintem többre gondolta.
    Hát kedves Anyu aranyláncom van...még egyszer vettem egy zsibvásáronxD...már csak egy toronyórát kell szerezzek..de meg lesz;). Amúgy meg Anyu..mostanában te is ritkábban jársz mint régen:eek:...majd jön a tél és jobban ráérsz.
    Sajnálom a titkosat hogy ilyen gyér lett:oops:. nahh bealudt az ember ..csatorna váltás...:) Szép estét :)
    Most látom a túloldalon még Apjok ...meg Kokó írt....Apjok látod sikerül kerekre kihozni a dolgokat...majd egyszer sikerül a TP is :) nullára..
    A séta nagyon jó Kokó ilyen szép időben..miért volt zárva minden...a járvány miatt..itt ünnep volt azért..
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.22
    **jeje**, macskafarm, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:) /Tegnap is, csak elfelejtettem ideírni.:(/
    Vettem 10 db "Buran" titkosólat, 8 db-ot kitettem és lett 1 db Párducmacskám, + 6 narancs és 1 sárga ólam, szóval örültem.:DxD
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, macskafarm, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot

    Süt a nap,az emberlányának még a kedve is más. Még kicsit melegszik, aztán lehet kinyitni az ablakot.

    Megyek szavazni

    Zene:


    Édesanyádnak nagy-nagy gratula, és érezzétek jól magatokat.
    Ezért szeretem az őszt. Nincs dögmeleg, és színek!
    Mázlista! De legalább neked sikerült. Gratula! Én már ólat nem veszek. Annyi szemetem van, hogy átláthatatlan. Ezzel a vonattal sem mentem semmire, pár szemétért kaphatnék egy másik szemetet.:p
     
  13. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Termelgetek nyugiba a teliholdason,szeretnem kihozni a ladat a gazdaköriböl.
    A multkori tenyesztes,igy zartam.
    [​IMG]
    Szia!
    Haaaaat, sok kis vendeglök mar ki sem nyitnak,szomoru de ez van.
    Szia!
    Gratulalok,en is vettem de nem sikerült,mint mindig.
    Szia!
    Igazad van,de minden evszaknak megvannak a szepsege.
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az sem baj, ha Sztárnyuszi lesz a tyúkból! :D
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... ezt kinek írtad??:eek:a Mikulásnak ;)xD
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  16. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Itt lehet valasztani.
    [​IMG]
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, Édesanyádnak nagyon boldog szülinapot kívánok, egy nagy-nagy maci öleléssel. ünnepeljetek jól! :)
    upload_2022-10-24_22-51-21.gif
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Szia!
    Nekem ezek nincsenek, így a döntés a te kezedben van. ;)
    Szia!
    Írhatnám, hogy az első hozzászólónak, de így is van. :D :)
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot

    Nincs hideg, de szürkeség van. Event lesz, még agyalok, hogy csinálom-e. A felhő nem egy nagy durranás.

    Event
    Segítség GA-BI-O-Farmtól

    Zene:

    Beraktam a szavazóba a játékot.
     
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  20. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Bekukkantottam hozzátok!:)
    Hoztam nektek mindkettőt!:)
    Nem vagyok a mikulás , de ha lesz cserenap mikulásra szívesen elküldöm!:)


    [​IMG]
    [​IMG]

    Szép délutánt mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.22
    **jeje**, macskafarm, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.