Visszajelzés Halloweeni Szörnyvadászat - 2022. október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 25.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kiwi

    Kiwi Törekvő

    Kedves Gazdák!
    Üdvözlünk a "Halloweeni Szörnyvadászat" event csevegőjében!

    [​IMG]
    • Az event kezdete (várhatóan): 2022. október 26. (szerda), 14:00 óra
    • Az event vége (várhatóan): 2022. november 01. (kedd), 14:00 óra
    • Az event jellege: Ültetős, felröppenős, malomban keverős, minijátékos
    • Az eventhez szükséges minimum szint: 3
    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük Nektek, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy, addig ne kezdjetek bele!

    A feladatok teljesítését senki ne hagyja az utolsó percekre, mert utólag senki számára nem tudjuk az eventet befejezni akkor sem, ha rendelkezett az event teljesítéséhez szükséges dolgokkal!

    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:


    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől! Erre külön topikok állnak rendelkezésre. Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik. Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani. Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend
     
    maszilva, ljanika6, Fätum és 14 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!
    A csevegő használható a bejegyzésekhez!
     
    -kaktuszable-, Gio, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Az eventismertető a megszokottól eltérő elrendezésű, mielőtt kérdezel, légy szíves, olvasd végig!

    Kedves Játékostársak!
    Nekem nagyon tetszik a minijáték, nem is bonyolult, biztosan belevágok! :) A felhő egyetlen szépséghibája számomra, aki naponta egyszer aratja őket, hogy 3 napos helyett nekem gyakran lesz 4 napos, de 4 naponta is szép ajándékokat lehet belőle bespájzolni, így igazából őszintén tudok neki örülni. A ládákat adók, főleg ilyen hasznos ládákat adók, a kedvenceim, hiszen 2,5 év játék után az ilyenekből pl. bőven összegyűlik annyi szupertápom, hogy a havi tenyésztős eventeket akkor is végigcsinálom erőlködés nélkül, ha nincsen egytápos és még marad is. (Ezt a kezdők kedvéért írtam.)

    Az egaz Szédültön és Főfarmon ültethető, s ahhoz, hogy a 49 minijátékot lejátsszuk, 47 malomterméket kell belőle előállítani, melyhez 22325 növény szükségeltetik és 1363 felröpi. A felhőig 41 játék szükséges, ehhez 39 malomterméket kell gyártanunk, ami 18525 egazt és 1131 felröpit jelent. Ezek átlagos mennyiségek, így én nem számítok nehézkességre a felröpik terén (tehát ez egy vélemény és nem tény), ettől még érdemes pl. előre hosszú érésű növénnyel készülni.

    A két rendelkezésre álló terület 1212-es hozamot produkál 1*1-es területen RACS-csal, tehát 18,5 kör szükséges a 49 játékig vagy a felhőig kicsit több, mint 15 kör a felszaporítás utántól.

    Az egaz vízzel és trágyával 04:19 alatt érik be, ez napi 4 aratást-vetést lehetővé tesz, tehát az event 6 napos ideje szokatlanul kényelmesnek mondható! Csak vízzel 04:48 a Szörnymenta érésideje, tehát akár a trágyázással is lehet spórolni és mégis megmarad a napi aratásszám. A felhőig kb. 4 nap alatt el lehet jutni sétatempóban, felszaporítással együtt!

    Élvezetes játékot kívánok mindannyiótoknak! :)

    A ládák, amiket a felhőtől kaphatunk, az alábbiakat tartalmazhatják - A X. számú pl. Bónuszládát is*:

    Boszorkányos holmik ládája M[​IMG]
    3 db : Sírkő, Rémtök, Vámpírparadicsom, Koponyafa, Kísértet, Vénusz légycsapója, Gülüszem, Horrorgaz, Lábgomba, Agyvelő, Harapós orchidea, Denevérvirág, Boszikorsó, Holdharmat, Izzópenészke, Bűzcsáp, Gombszem, Rácsos bűzcsáp, Izzó gomba, Vérpáfrány, Korallgomba, Pöttyös horrorka, Alkonyi árnyvirág, Fojtófű, Zseléfülgomba
    2 db : Polipcsáp, Boszorkányalma, Lidércfénygömb, Borzongató fűz levél, Medúzagyümölcs, Izzófalevél, Veres szem, Szarkofágkörte, Kriptamécses, Mályvacukor kísértet
    1 db : Sötétlő szentjánosbogár, Macskatündér, Trutyiszörny, Zombijuh, Teliholdas betakarításnövelő

    Felszereléses láda III.[​IMG]
    1 db szupertáp, 2 db szupertáp, 3 db szupertáp, 1 db party pörgetés, 3 db csillag
    1 db aranybanán, baha szint x 500 btp, farm szint x 500 csp, farm szint x 1.000 tp

    Felszereléses láda X[​IMG]
    200 TP x farmszint, 1.000 TP x farmszint, 100 CSP x farmszint , 5.000 CSP x farmszint, 1x Szupertrágya, 5x Szupertrágya, 1x Kacsa Kata szupertrágyája, 5x Kacsa Kata szupertrágyája, 1x Kacsa Kata turbótrágyája, 5x Kacsa Kata turbótrágyája, 1x Szupertáp, 5x Szupertáp, 1x Farmpengő, 5x Farmpengő, 2x Luxus bájital, 10x Luxus bájital, 1x Farmmunkás kupon (1 óra) ,1x Party Pörgetés, 1x Bónuszláda

    *forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.22
    maszilva, fakír1020, jucus1976 és 38 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztök, új minijáték ez jóóóóóóóó, de még kicsit fel kell dolgozni taktikailag, várom már nagyon :p:D;)
     
    fakír1020, ursa11, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Érdekes egy minijátékot kapunk:)
    A felhőig 43 játékot kell lejátszanunk, kezdéskor 2 kapunk, így 41 játékhoz szükséges
    Szörnymenta: 19.475
    Üres bájitalos üveg: 1189

    A teljes bal oldalhoz 49-2 játék szükséges
    Szörnymenta: 22.325
    Üres bájitalos üveg: 1363
    A jobb oldal teljesítéséhez szerintem a bal oldalon lejátszott pontszámok alapján derül ki, hogy ki-ki meddig tud eljutni:)
    A felhőig mindenképp érdemes megcsinálni, a ládák miatt.
    Főleg ennek a ládának tartalma hasznos, sokaknak nincs, sokan pedig nem élnek vele. Pedig 1-1 teliholdas eventnél, vagy új dolgok kiváltásához igen nagy segítség.
    Boszorkányos holmik ládája M - Teliholdas betakarítás növelő+2, ami minden teliholdas növényre, ólra, terményes ólra, fára hat 24 órán keresztül és még rekeszt sem foglal.
    Sikeres eventezést és pontgyűjtögetést mindenkinek.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.22
    furmint111, maszilva, Marika312 és 35 más kedveli ezt.
  6. zazuu.

    zazuu. Fórum-zöldfülű

    A főnyeremény Farmaranyfa! Addig azért nem lesz könnyű eljutni, mindent be kell vetni.
     
    aragorn*, csio70, ildiko44 és 10 más kedveli ezt.
  7. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Felcsillant a szemem a farmaranyfa nyereményen, kérdés azt mennyire lesz nehéz megszerezni :D
     
    csio70, ildiko44, stb_farmer és 10 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nagyon kíváncsi vagyok erre a minijátékra :)

    Hoztam egy linket ahol megnézhetitek a menetét mozgásban is:


    A számolást Gabinak köszönöm, Apjának biztos örömöt fog okozni az áhított FA fa megszerzése (én is megpróbálkozom vele természetesen) :)
     
    maszilva, Norella404, nika67 és 34 más kedveli ezt.
  9. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok tetszik ez az új minijáték kipróbálóm kiderül mennyire lesz nehéz.
     
    magdi06, Gio, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  10. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Nagyon tetszik a minijáték mechanikája. Remélem, a "szörnycsere" lehetőséggel sikerül sok-sok pontot gyűjteni.
    Az ajándékokért is érdemes lesz kapálni (33 és 40 sor!!!)
    A számolást köszönöm Alexandrának és Gabinak. De ahogy Gabi is írta, játék közben derül majd ki, mennyi minijátékra lesz szükségünk.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    csio70, magdi06, Zsuzsikan és 11 más kedveli ezt.
  11. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Jobb lett volna a teliholdas területre rakni az eventet. :mad: Egyébként jónak néz ki.
     
    marcsi152 kedveli ezt.
  12. Goran

    Goran Fórum hercege

    Nem találom a Megkevert útjelző tulajdonságait, a Repülő tárgy meglett.

    Repülő tárgy
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 1700 TP / BTP kihelyezéstől függően + 5 Farmarany
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő és Kísértetjárta kúria)
    Learatható: 10-szer
     
    Gio, Kuzdern, ladislaw11 és 6 más kedveli ezt.
  13. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia!
    Most olvastam az új terményesről, gazdakörikről. Ott is lesz tennivaló még bőven.
    A minijátékra már kitaláltam egy taktikát: úgy próbálok meg cserélni, hogy "zárt" alakzatot kapjak, mert nem mindegy, hogy 10 vagy 20 pont egy szörnyecske.
     
    stb_farmer, genka53, Gio és 9 más kedveli ezt.
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    2020-ban csomagos ajánlatban lehetett hozzájutni:
    Tingli-tangli farmarany ajánlat keretében.

    Bővebben: Mini-Event - Tingli-tangli farmarany ajánlat - 2020. június | Farmerama HU

    Név
    ............................
    Kép
    .....................
    SzintÉrési
    idő
    (óra)
    MéretTP/BTP
    kihelyezéstől
    függően
    Egyéb tulajdonságKitehető
    Megkevert útjelző (+)[​IMG]3.20:001x25.5002 party pörgetés
    10 alkalommal
    Farmos és
    szigeti területekre
    (kísértetjárta
    kúriába nem)
    Megkevert útjelző[​IMG]3.20:001x25.500nincsFarmos és
    szigeti területekre
    (kísértetjárta
    kúriába nem)
    felhőkre
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Köszönöm az összefoglalód. :) Olyasmit emeltél ki, amit én nem, pedig rendszeresen használom a betakarításnövelőt, sosem porosodik a pajtában, amint rémes event van, már megy is felhasználásra.
    Véleményem szerint a felhőig összesen 41 játék kell, tehát csak 39 malomtermék.

    Szia! :)
    Ismeretlen játékról nem lehet mit mondani, így a korábbi, ritka, FA-fa szerzés lehetőségeiből eventek idején, kiindulva írom: ezt nem szokták megkönnyíteni. zazuu.-nak szerintem ebben igaza van. Persze majd meglátjuk.
     
    stb_farmer, Gio, ladislaw11 és 8 más kedveli ezt.
  16. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!:inlove:

    A farmaranyfa csábító,:D...de azért meg kell dolgozni érte!!!:p
    A kosarakat nem szoktam nézegetni és nem görgettem tovább, de hiányoltam az utána következő oldal információit,-.-.... a vége is fontos, mert másfajta az event ismertető!!!;)
    Jó szörny vadászatot mindenkinek!!:inlove:
     
    stb_farmer, Gio, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [​IMG] A felhőig 43 játékot kell lejátszani, kezdésnek kapunk 2, akkor 41 játéknyi gazt kell letermelni amihez szörnymentából 19.475,
    üres bájitalos üvegből pedig 1189
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A táblázat szerint viszont csak 41. Hátha kapunk hivatalos választ az ellentmondásra.
    [​IMG]
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igen, mondjuk én az event felület képéből indultam ki, leginkább az szokott mérvadó lenni, de majd kiderül.:)
    Végül is 2 játéknyi gaz nem fog földhözvágni senkit;)
     
    fakír1020, Fätum, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)

    Azt hiszem tökéletesen igazad van és jó az okfejtésed is. Az eventes felület képe feltételezhetően jó, jobb, mint a táblázat amiben a hibalehetőség bőven benne van. Én is onnét indultam/indulok ki :) és stabilabbnak hiszem, de nem dől össze a világ, ha mégis többet kéne ültetni..D
     
    Kukackukac, fakír1020, stb_farmer és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.