Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a kedves szavaidat, nagyon jól esetek. A mai napom nem sikerült valami fényesre, jól esett a lelkemnek az együttérzésed, köszönöm szépen:inlove:
     
    cili53, jófarmerlány, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Teljesen jól játszottad. Erre gondoltam, sajna el kellett mennem. Elütöttük volna az időt, amíg a béketárgyalások zajlottak. :D
     
    cili53, jófarmerlány, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ok ez világos, de én arra lettem volna kíváncsi, hogy mégis mikor lesz vége a játéknak?
     
    cili53, jófarmerlány, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Ne búsúlj Gyöngy, nekem az előző "átállásnál" 1000 szavazatom ment a levesbe és ki tudja, ha majd most teszek fel új képet, a mostani is hasonlóan jár, mert én "béna" vagyok az ilyen tranzakciókban. Hiába is van felírva egy papírra, mindíg elszúrom valahol! Szóval, fel a fejjel!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.9.23
    cili53, -Anyu-, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon szeretem idő van. Tegnap Zsuzsink ugrott be. Képzeljétek, nem volt éhes! Úgy látszik a paradicsomos káposzta nem kedvenc. ;) Mindjár jön a futár, hoz egy kis ezt-azt, fagyikát.... Főznöm is kell, karfiol leves lesz, rántott laskagombával és zöldbabfőzelékkel, vagy nem tudom még mihez lesz kedvemmel. A tenyésztőssel várom a 10 órát, hogy kipakoljam a kupit, meg bepakoljak...

    Megyek szavazni, majd 10 óra után.

    Zene:

    Annám! Pontosan azt csináld, ami le van írva. Ha nem látod a megnyomandó gombot, ctrl + mínusz jel nyomásával kicsinyítsd le a lapot.
     
    cili53, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  6. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    [​IMG]

    Szia. Hát az jó messze van tőlünk. Megnéztem,több mint 400 km. :D

    Szia. Köszönöm szépen Anna!:inlove:
    Nem láttam eddig ilyen dekort. Akkor még nem tértem vissza a játékba,nem csoda ha nem ismertem. :D
    Egyébként nagyon hasonlít a pöttyös gombára...béka is van,felhő is van...:D
    -
    Az eventet elkezdtem,van 27 detektíveszközöm és még egyet sem játszottam a minijátékkal:wuerg:xD
    Lassan indulunk megint kirándulni...úgyhogy még mindig nem tudok nekiállni,pedig pörgettem most reggel egy 100%-os termésbónuszt xD
    Pécsen van egy tó, a Malomvölgyi tó. Oda megyünk kicsit piknikezni,gyönyörű hely. Lehet körbesétálni a tavat,vannak akik oda járnak futni...de bicajozni is lehet.Gyerekeim biciklizni szoktak ott.:)
    Kilátó is van,én eléggé tériszonyos vagyok...de már 2x felmerészkedtem xD
    *************************
    U.i: Szavaztam. Nagyon szépek az új képek is!:inlove:
    -
    Gyöngy,ne aggódj a pontok miatt,túl nagy jelentősége egyenlőre nincsen. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.9.23
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Halihó!
    Kész a heti tenyésztős.

    Kokó.54! Nagyon szép lettél.

    Jó piknikezést! Nehogy találkozzatok Maci Lacival, tudod a "pikenik kosáááár".
     
    Utoljára szerkesztett: 9.9.23
  8. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    tak[/QUOTE]

    A tenyésztés letudva,
    boszi.gif Csak erre jártam,Üdv: Mindenkinek!
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    tik[/OUOTE]

    A tenyésztés letudva,
    [/QUOTE]
    , letudva a tenyésztés. :D
     
  10. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    , letudva a tenyésztés. :D[/QUOTE]
    Tik tak tik -tak az óra pontosan járj utadra csin álj j.jpg :)
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Nem tudok belépni, nem tudok tenyészteni!:mad:
    Szavazok, ha engedi... Én már előre látó vagyok, azért nem eventelek, mert telis tele van hibával a játék...:oops:-.-
    Nagyon szép képeket csináltatok! :inlove:
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Most uzsonnázik a gyalogság biztos, hamar learattam. :D Este úgy is Tankcsapda lesz, ellazulhatok. ;)
     
  14. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia apja, nálam csak és kizárólag a napraforgók vannak, és addig fognak pörörögni még szotyik nem lesznek belőlük. Ennyit az aratásomról.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Én már elengedtem ezt az egészet. :) Egyre jobban agyalok a felosztáson. Sárga tehenészetet te is kapsz tőlem, ha arra az elhatározásra jutok. 13- at legalább. :D
     
  16. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia apja, ne agyalj nagyon sokan akik együtt kezdtük 13 éve abbahagyták, a sütikémet sem látom, hogy fent lenne, de califaxot/régen fifi/ őt sem látom, pedig kb. 230 körül jártak, és sajna én lehagytam őket.Emléklesz még a titanikra, napsugárra stb.Ne hagyj faképnél te is.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Persze, hogy emlékszek mindenkire. :) Barátlistát közben szoktam görgetni, még a régi farmom is látom, pedig paár év eltelt azóta. :D
    Sokan lemorzsolódtam, de már régebben is. Ugye a problémák már akkor kezdődtek, azóta csak halmozódnak. Az üres halmaz az a halmaz, amelynek nincs eleme. :D
    Reméljük azért oda nem jut a játék. :)
     
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Ne mérgelődj. Már lutri, hogy eventenként hányszor áll le a játék.
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Na, majd megtippeltetjük egyszer. ;)
     
    -Anyu-, cili53, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.