Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszönöm, aranyos vagy.

    Ne csinálj semmit! Teljesen jó minden, én látom. Takaríts egyet a masinádon.
    Nagyon szépike őszike.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.23
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Marikánknak nagyon boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
    *****
    Cilike, semmi gond az új képeddel, nem "bénáztál" el semmit, szépen látszik és szuper lett.:);)
    Az én új képem is készül már, holnapra lesz készen, drukkoljatok, hogy szépen be is tudjam illeszteni! :D
    *****
    Mesike köszönjük az új eventleírást!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  3. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia Gyöngy:)

    Köszönöm szépen , most már én is látom hogy sikerült a feltöltés:)

    Szia Emese!

    Köszönöm:)
    Feltöltés után takarítottam8) frissítettem8):( ..... és mégse történt meg a csere...most már látom én is:):p

    Szia:)

    Igen 1-es piac, köszönöm a 10-et:)
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Emese,cili53,-gyöngy-581,nagyon szepre sikerültek a kepek.Holnap csinalom az eventet,a tenyesztessel varok,egy kicsit sporolos vagyok.
     
    **jeje**, -Anyu-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kellemes idő van. Tegnap délután mondjuk simán megfőttem, amíg orvosoztam. Ne arassátok a Szántót!

    Marikám! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!


    Megyek szavazni.
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Három darabot kellett törölnöm. :( Napi ajándékba jöhet majd... :D ;)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -gyöngy-581, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Mivel a topik zárva, bekopogunk ide. ;)
    Szia!

    Képzeld soha nem vonzott a nublonos, már írtam többször is. Este viszont meglepődtem, ahogy oda keveredtem. Azt hiszem találtam egy új célt. Bár mekkora számot kilehetne hozni ebből is, persze kellő odafigyeléssel és nyugalommal. :D ;)
     
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök megnézem a csoda őszi képeket. Eventet elkezdtem, végre nem 100 ezres event növény kell. És még a játék is megy...

    Marika! Kissé megkésve nagyon boldog névnapot kívánok!:inlove:
    [​IMG] Elég kellemes az idő, de jövőhétre újra 30 fok lesz. Szeretem a meleg, napos őszt, de nem nyári meleggel...:p
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szép idő van, kicsi szelecske fújdogál. Ma takarítás-főzés.... Zöldbabfőzelék, csirkepaprikással. Délután tortázunk. Szerintem ma kész leszek az eventtel.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    ******
    Kész vagyok.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.23
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Nagyon finom szilvát vett feleségem. Hatalmas nagyok, kicsit savanykás, de finom. Megettem 6 darabot. Igaz 12 felet ettem, de kitett hatot. :D ;)
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kicsit lehűlt a levegő de nem bánom. Mászkálós napom lesz. Várom a bummot, majd csak akkor tenyésztek. Kellene valami csalit is csinálni... A tegnapi tortázás nagyon jó volt, isteni csoki mouse tortát ettünk.

    Megyek szavazni.

    Zene (is):


    Sajna én most bevásároltam, kifejezetten savanyú volt. Leves lett belőle.
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Vasárnap megkóstolom a húsleveshez. :D Islert szoktam enni hozzá, mondjuk az barack lekvárral van töltve. ;)
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!, Sziasztok!
    Nem fájdul meg a gyomrotok a az isler és húsleves és a szilva kombótól? Már ahogy olvasom attól fáj az enyém :D
    Nekem a húsleveshez a rántott husi illik, azzal szeretem enni, meg bármi körítés, de a párolt zöldséggel és hasábbal a legjobb :D


    Érzésem szerint a hétvégén lehet egy tápos, talán ma olvasunk róla ismertetőt, Merilin is valami hasonlót jósolt, kíváncsi leszek rá, hogy jól értettem-e. Tehát ne kapkodjátok el e tenyésztést, ha spórolni szeretnétek.

    Köszönöm mindenkinek a az ajit, igyekszem viszonozni :):inlove::inlove:
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Rántott húst szoktam enni a leves után. Islert a levessel eszem. :D Semmi baj nincs a gyomrommal. ;)
    Remélem nullázni is tudok az egytápossal. Bízom benne, hogy úgy jönnek a felhők, mondjuk soha nem nézem. Amikor szerencsém van, akkor örülök. :)
    Szia!
    Ma sok minden kavarog bennem. Délután temetésre megyek. :(
    Egy barátom úgy gondolta, hogy jobb lesz neki lógva. Nem egy szép mondat, de nem szoktam szépíteni a dolgokat. Remélem ezt fater is megmondta neki. :D
    Reggel elvittem gyerekeket, bementem boltba, azóta csak zenét hallgatok és jár az agyam minden fele. Annyi mindent akartam még csinálni, de talán össze kapom magam. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.23
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  17. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Event kész!
    Szavazok... Köszönöm szépen a szomszéd ajikat!:inlove: Viszonzom.;)
    Sajnálom.:cry:Nem is tudom, azt mondják ők gyávák, mert feladnak mindent, szerintem bátrak, mert meg merik tenni...:oops::cry:
     
    koko.54, **jeje**, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Hazaértem, és gyorsan lezavartam a tenyésztést. Innentől nyugi van.
    Egy halál mindig értemetlen. Sajnálom a barátodat, és fogadd együttérzésem. A családját is sajnálom, nekik lehet a legrosszabb.
    Állítólag felismerhető jelei vannak a szándéknak. Kár, hogy nem igazán ismerjük fel, és így nem tudunk idejében segíteni. Tanítani kéne valahogy.
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 2 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Köszi mindenkinek!
    Annyit fűznék hozzá, hogy nem mostanában láttam ennyi embert ilyen rendezvényen. :(
    Lassan 40 éve, hogy elkezdtem bejárni a városba bulizni. Most azt a generációt össze hozta, annyi jó emlék előjött belőlem. Több ismerőssel is váltottam paár szót, olyan volt, mintha el sem tellett volna ez a több évtized.

    ***

    Megint elcsábultam. Nem is ismertem ezt a zenekart. :D
     
    koko.54, -Anyu-, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...nahh én szilvából simán 20-at is megeszek..de ezek kissebbek...besztercei..abból főztem lekvárt is.
    Szia igen szerintem is inkább bátrak...most már annyirra nem szigorúan itéli el az egyház sem.
    Szia én is belekezdek a tenyésztésbe...a másik event felénél tart...:sleepy:
    Igen vannak jelei....szerintem a közvetlen hozzátartozó eléggé kizárt hogy ne vegye észre..de ez az én véleményem. Van aki később újból...:(nahh hagyjuk ezt a dolgot igen kényes dolog nehéz erről írni...:(
    Szia vissza néztem milyen buli? Tankcsapda? ..igen ilyenkor jó találkozni régi ismerősökkel.
    Ilyen bandám nekem is van az Őszi képen is...arik...ők még a régi bőrbe bujt barik ;)a mostaniak nem tetszenek borotvahabos babosak 8)-.-.
     
    koko.54, -Anyu-, Galadriel és 3 más kedveli ezt.