Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijja apukám! Majdenem jó, csak a kettes torpedót bővítsd háromasra...;)
    A C-5 még hiányzik, és tökéletes!:p:inlove:
     
    cili53, jófarmerlány, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    Tojás levest főztem, sülthusikát, meg sült krumplit sütöttem, káposzta salival. Csináltam egy pár üveg kapros-fokhagymás paprikakrémet.
    A cigit nekem Tüdő Gyula segített letenni, azóta sem gyújtottam rá. Az elején kijártam az erkélyre cigit fogdosni. A top lesz jövőre is. Ne sajnáld.

    Szabad érintkeznie a hajóknak?o_O
    Csak 9-t jelöltél, nem 10-t.
     
    cili53, alex0824, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szabadni szabad az eredeti játékszabályok szerint, de a feladványban itt most nem nem érintkeznek.
    Légy szíves jelöljél be még egyet, mert 10 tippet kértem, Te pedig csak 9-et jelöltél, így érvénytelen lesz az összes.
     
    cili53, alex0824, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Kokokám, mielöbbi teljes gyógyulást kívánok!
    A TOP-ot ne sajnáld, reméljük jövőre is lesz.;)
    A cigit meg főleg ne,, meglátod mennyivel könnyebb lesz nélküle élni!!:p

    Gyöngyöm, hozom én is a Torpedó tippelésem:
    A 3, 4
    B 1, 4
    C --
    D 1, 4, 5
    E 1, 2, 4

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, alex0824, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is 42 éve dohányzok. A leszokás legfőbb oka az ára lenne. :D De annyira szeretek cigizni, hogy ezt kizárom. :)
    Szorítok neked, hogy sikerüljön elhagynod. Sok példát tudnák hozni pro & kontra... Apósom már lassan 20 éve került kórházba, azóta nem dohányzik. Fater is cigizett sokat. Ő olyan volt, hogy délután mondta, hogy többet nem gyújt rá és évekig tartotta is. :D Ezt sokszor eljátszotta. Nagyon nagy akarat ereje volt.
    Gyógyulj meg, kitartást kívánok!
     
    aida2330, cili53, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Vettem a frissítést köszi szépen a jó tippeket! :D
     
    cili53, alex0824, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Hideg szürkeség van. Délután a hugommal megyünk csámborogni. Körülnézek kicsit. A tanyámon béke és nyugalom van.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Héricsbáró tippjei miatt kérdeztem.
     
    koko.54, cili53, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha nem érintkezhetnek , akkor sztornó . :cry:
     
    koko.54, alex0824, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika:)
    Nem, nem érintkeznek sehol sem Ez már az eredeti játékiírásban is szerepelt: itt . Szó volt még róla a #3196 és #3197. hsz-ben is.
    A tipped érvénytelen, de mivel olyan furcsa válaszokat adtál nem szóltam a hibáról...o_O. Ha komolyan szeretnél játszani, kérlek vedd komolyan a szabályokat is és adjál új érvényes tippet.
    Szia!
    Értettem a kérdést, ezért kérdeztem vissza már amikor olvastam a tippet.
     
    koko.54, cili53, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ok
    Akkor hagy figyelmen kívül engemet . :inlove:
     
    koko.54, alex0824, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnálom:cry: Adtam javítási lehetőséget, éljél vele, ha szeretnél..:inlove:
     
    koko.54, jófarmerlány, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    ÉN felül akarom a 2 sort :inlove: De nem lehet :cry:
     
    koko.54, alex0824, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  13. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Nem azért, hogy védjem Jancsikát, de lehetnek érvényes pontok az Ő tippjében is, bár telitalálata nem lehet. ( Bár a 10 pontos tipp miatt ez másnak se lehet) Attól, hogy, hogy a feladványban nem érintkezhetnek egymással az objektumok, a válaszában bejelölt pontok közül lehet, ami jó helyen van. Jobban megnézve, akár 6 pontot is elérhet a 10-ből. :)
    Persze a Te döntésed, de szerintem simán elfogadható.... ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.23
    koko.54, cili53, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Alextől kértem tanácsot, ő is azt mondta, hogy érvényes Jancsika tippje, tehát Jancsika is játékban marad a tippjével együtt, bár ezt ő maga sem vette komolyan ahogy én ezt érzem...:music:
    Köszi mindkettőtöknek a véleményét és segítségét :)
     
    koko.54, cili53, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  15. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Köszi... korrekt... ❤️
     
    koko.54, cili53, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...no ez nem jó hír :((tessék abba hagyni a dohányzást...gondolom nem én mondom elősször:). meg lehet ilyen párás őszi időben még jobban kijön ez. Tessék komolyan venni a dolgokat...majd jövőre benne leszel így a Top 100-ban :) ha kimaradtak a cuccok.
    tetted le gyorsan....:) tudod mire írtam....:)

    Látom nagy őrület van a hajók elsüllyesztésében..maj én is írok már tippeket...:)
     
    koko.54, cili53, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szerintem akkor változtass a kiíráson is.
     
    szellorozsa, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, koko.54, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sokat gondolkodtam a javaslatodon.
    Arra a végkövetkeztetésre jutottam, hogy a kiíráson nem változtatok. A kiírás pontos, korrekt és mindenre kiterjedő, úgy jó ahogy van.
    A KRESZ szabályokat sem írják át csak azért, mert van a közlekedők között olyan aki nem tartja be azokat. Én adtam egy tanácsot, nevezhetjük infónak is amit vagy figyelembe vesz és akkor jobb eredményt érhet el, vagy nem használja semmire.. ez már a játékos önálló döntése, nem a játékszabályé. Ott marad, az info, mert segíteni szerettem volna vele, hogy nem érintkeznek sehol sem.
    *********

    közben eldöntöttem a karácsonyi menüt is:
    Szenteste pontyhalászlé rántott húsi, rántott sajt, rántott hal majonézes burgonyával.
    1. nap kacsacomb párolt vöröskápsztával pirított krumplival
    2. nap Bakonyi borda nokedlival ubisalival esetleg töltött káposzta főtt csülökkel héjában sült krumplival majd a család dönt a kettő között :)
    és persze az elmaradhatatlan bejgli, aprósütik, torta.

    Mindenkinek szép álmokat kívánok: [​IMG]
     
    szellorozsa, koko.54, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Bár a kiírás nem foglalkozott azzal, hogy a tippeket miként lehet elhelyezni, de ez szabad döntés, amit lehet mérlegelni vagy csak vaktában elhelyezni össze vissza a táblán. Gondoltuk ezt nem kell kiemelni. Inkább csak az kavart meg bennünket, hogy a leírásban le lett írva, hogy a 4 objektum nem érintkezik egymással. Ez pedig azt jelenti, hogy két teljes sor tippnél, csak max 6 találatot lehet elérni legjobb esetben is. Így semmilyen formában nem lehet 10 helyes tipp. Úgy gondoltuk, hogy mindenki a 10 helyes tippre fog pályázni. Jancsika meglepett bennünket.
    :D
    Mondanám, hogy komolytalanul veszed a játékot, de ugye ez csak játék.
    Még az is lehet, hogy lesz 6 találatod és holtversenyben leszel. Szoktál olyan dolgokat csinálni amire azt mondom elsőre, hogy marhaság, aztán meglepsz mindenkit az eredménnyel.
    :D
     
    szellorozsa, koko.54, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.