Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a tippet, de egy híja van a dolognak :)
    Én 10 darabot kértem, légy szíves írjál hozzá még egyet :) Hátha... :)
     
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Bocsánat : A3
     
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megtennéd, hogy leírod újra egybe az egészet?
    Tippem: ..... Jóval könnyebb dolgunk lenne az értékelésnél, ha egyben látjuk a tippeket. A megértésedet köszönöm :)
     
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    rendben :C2 -B2- C3 -C4 -B5- E3- D4- D5- E2- A3
     
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot Topiklakók.!
    Hogy álltok az eventtel? Családozok, valóvilágozok, van mivel foglalkoznom, de hát ez nem is csevegő topik.

    Anyóca! Ha erre jársz, jó lenne egy karácsonyi képverseny, szerintem. Később nem lesz rá időnk, vagy rosszul gondolom? Mit szóltok?

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Örülök, hogy tetszenek a zenék. Kapáláshoz, szavazáshoz jó kis aláfestők. Nagyot nőttek a leánykák, de változatlanul nagyon aranyosak. Az új cicáról nincs képed?
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Tettem ki nálam is 7 db ládát, lehet ezt említettem már, de nem akarom vissza nézni. :) Nem panaszkodok..
     
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 2 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét! Jövök már írni, mert olvasni volt mit, amit megint bagolyban meg lehetett volna beszélni...:oops:
    Nagyon szívesen rendezek, viszont December 17.-én elutazunk, és csak Januárban leszek...;)
    Rózsaszálam!Édesek a csajok! Csak nőnek-nőnek mint a gombák...:inlove: Eventet most! fejeztem be...:wuerg:xD Hát nem kapkodtam el...
    Szavazok. A következő eventet kihagyom. Sokkk a dolgom.:)
     
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Akkor még előtte meg kéne csinálni. Olyan szép képek szoktak születni. Várjuk meg többiek véleményét.
     
    koko.54, jófarmerlány, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Feltételezem, hogy nem az én véleményemre vagytok kíváncsiak, de azért leírom. Készítettem már vagy 10 karácsonyi képet egyik szebb lett mint a másik. Nem sok kedvem van újat alkotni ebben a témában. Ami ötletem volt azt már megvalósítottam. Ellenben van egy tervem Luca napjával /dec. 13./ kapcsolatban amit meg szeretnék valósítani. Ezt fogom megcsinálni, akár kizáró ok lesz itt a topikban, akár nem. Legfeljebb nem pályázom, ha csak a karácsonyi téma él.
    Talán csinálok karácsonyit is, ha lesz olyan eventnövény ami megtetszik, de ez még a jövő zenéje.
    Szóval maradok a bosziknál :D
    PS: A 17. körüli időpont nem korai nekem, bár azért eléggé szoros. Kihagyom az eventet ami most következik és képet készítek helyette.
     
  10. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Szia!

    A tippem: A1 , A2, A4, A5, B1, B5, C3, E2, E3, E4 . :)
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, vettem :)
    Holnap megpróbálom kigyűjteni a kapott tippeket egy hozzászólásba, a könnyebb értékelés és áttekinthetőség kedvéért :)
     
    HéricsBáró, koko.54, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Az a baj, ha korán kezdünk Karácsonyi képeket készíteni, nem lesz szép,mert nem lesz havas tájunk, mert elég későn tették be tavaly is a havas tájat.:(
    Tavalyi időpont:
    Kezdés várható ideje: 2022. december 21. (szerda) 14:00 óra
    Befejezés várható ideje: 2023. január 25. (szerda) 14:00 óra

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.23
    koko.54, zsani_apja, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A torpedó játékra leadott tippek:

    Norbi: A-1--A-3--B-2--B-5--C-2--C-5--D-1--D-3--D-5--E-3 5 találat

    pecástündér: [​IMG]a-5 b-3 b-5 c-1 c-5 d-1 d-3 e-1 e-3 e-4 4 találat

    Cili: [​IMG]

    a-1 a-3 a-4 b-1 b-3 c-1 c-5 d-3 e-2 e-3 5 találat

    -Anyu-: A 1-2-3
    B 5
    C 1-2 4-5 5 találat
    D 2
    E 4


    jófarmerlány: A 3, 4 6 találat
    B 1
    , 4
    C --
    D 1, 4, 5
    E 1, 2, 4

    zsani_apja: [​IMG] a-2 a-3 a-4 c-2 c-3 d-3 d-5 e-1 e-5 5 találat

    Jancsika =héricsbáró: A 1-5 , B 1-5
    azaz: a-1 a-2 a-3 a-4 a-5 B-1 b-2 b-3 b-4 b-5 4 találat

    Szellőrózsa: C2 -B2- C3 -C4 -B5- E3- D4- D5- E2- A3 6 találat

    **Jeje**: A1 , A2, A4, A5, B1, B5, C3, E2, E3, E4 5 találat
    Remélem nem maradt ki senki sem :)
    Ha bármi eltérést látnátok kérlek benneteket szóljatok. Köszönöm :)
    Ha valaki még szeretne tippelni van rá majdnem 24 órája :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.23
    HéricsBáró, kasszás, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Csípős hideg van, és elfelejtettem kesztyűt húzni a sétámhoz. Ráfagyott a kezem a mankómra. Még mindig nem merek bot nélkül elmenni itthonról.
    Ezt a következő eventet is kihagyom. Hétvégére alvós vendégeim lesznek, és elég bonyinak tűnik. A kapományok meg...

    Event
    Segítség, GA-BI-O-Farmtól



    Kedves Gyöngy! Olyan képet csinálsz, amilyet akarsz, akkor amikor akarsz.

    Köszi kis figyelmes.

    Akkor két lehetőség van: Kérem válasszatok!
    • Lezavarjuk 17-e előtt a karácsonyi versenyt, tudván, hogy nem lesz havas tájunk. -- bár, ha jól emlékszem csak a széleken van tél --,
    • vagy csak januárban csinálunk versenyt, ha -Anyu- hazajött.
     
    koko.54, -Anyu-, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Aranyos vagy, köszönöm szépen az engedélyt. Élni is fogok vele. Mindezt amit leírtam csak azért osztottam meg veletek-veled, mert kérdezted a véleményünket, én pedig leírtam. ;):D:D
     
    HéricsBáró, koko.54, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...hát nem semmi dalt hoztál megint...a Klip valami fenomális volt..nem nagyon szokott minden klip tetszeni ...de ez nagyon ottvót:D..meg a csaj meg hapsi is.
    Jelentem beüzemeltem a táblás Felhőt...csak nézem a malomba kosarat...:eek:...hogy ez mán új event..én ezt még most fejeztem be...lehet már valaki az újat is befejezte??....nahh hát én kicsit Patós Pálra vettem figurát.
    Már 2 óra hosszáig esett a hó nagy pelyhekben...nagyon szép..most állt el...lehet 5 cm is esett...na készülök..viszem a kiscsajoknak az adventi nyitogatóst...holnap elseje...ma meg András napocska..fiam.. párom...este meg megyek könytárba előadásra...eddig takarítás volt. Majd este szavazok most sietek.
    Én nem csinálom most az eventet..bármit küldhettek csak édes legyen...xD;)
     
    koko.54, -Anyu-, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, zsani_apja, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  18. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    Gyorsan beugrottam írni megint pár sort.

    -Emesém,nekem most nem alkalmas a képkészítés...de attól nyugodtan megtartható egy verseny. :)

    A laptopommal nem tudtam az utóbbi időben normálisan működni farmon,folyamat belassult,lefagyott.
    Most is idesurrantam párom gépéhez belépni farmra. Ezzel is van mikor lassabb ,de az enyémhez képest ezerszer jobb.
    Most reggelre be is csomagoltam és párom elvitte újratelepíteni,ssd-t tetetni bele stb. Ezt kapom karira. :D

    Közben elmúlt hétvégén voltak nálam a gyerekek és a héten is futkostam meló után Pécsre mert fiam befeküdt a kórházba pár napra,kivizsgálásra. Tegnap már haza is engedték. :)

    -
    Adventi naptárat nyitogassátok!!!

    Én most reggel ilyet kaptam a páromtól: :D:inlove:
    upload_2023-12-1_5-22-37.jpeg
     
    koko.54, -gyöngy-581, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...jajj de jó hogy szóltál nem is tudtam a naptárról...köszönjük:inlove: Nekem nyusziba volt ilyen kis csengős nagyon finom.

    Nekem megfelel ha 17-ig tartjuk meg a képversenyt...de ha szeretnéd te is akkor megvárunk:)...ahogy a többieknek jó.
    Eza havas táj kiszámíthatatlan tavaly is elég későn jött és hamar ment.
    Mindenesetre én nem eventezek és megcsinálom most a képet..maj jó lesz jövőre is..;)
     
    **jeje**, koko.54, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!

    [​IMG] Jövök szavazni. Eventet nem csinálom, hajrá aki belefog...
    Szijja Babám! Mi van a "kisfiaddal"??? Remélem semmi komoly?:oops:
    Édes ez a Lind maci... Én is szokok ilyet kapni...:inlove:
    Hogy ha esetleg van valaki aki szeretne rendezni, szívesen átadom, mert nagyon sok intézni valóm van, nem nagyon fér bele az időmbe most egy képverseny...:sleepy:
    Tegnap olyan gyönyörű hóesés volt...
    [​IMG] :)
    Sokáig hófehér volt minden, aztán jött ez az ónos eső...és beszürkült, meg locspocs mindenhol...:(-.-Igazán lehetne igazi tél!:p
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.23
    **jeje**, Kuzdern, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.