Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Egész éjjel hatalmas zivatar volt, a levegő kitisztult, és most gyönyörű napsütés van. Öltözöm, és megyek a húgomékhoz. Itthon van az egyik unokaöcsém, jól megszeretgetem. Zsuzsim útban van Győr felé, remélem jól sikerül a versenye. Késő délután lesz a futama, remélem nem idegeli ki magát. A tanyán béke és nyugalom. Nem vettem titkosakat, úgysem kapok semmi jót. Teljesen leszoktam róla, pedig hajdanában kedvenc volt.

    Megyek szavazni.

    Zene (2:40-től)
     
    -Anyu-, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Már tiszta izgatott vagyok. :D
    [​IMG]
    Megtörtént az össze szerelés. :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.24
    -Anyu-, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...ahhoz képest hogy a világ legmagasabb embere azt hiszem 76-at hordott...télleg nem élsz nagylábon...;)

    Emese jó a zene :)
     
    -Anyu-, cili53, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Hááááááát..... lehetett volna picivel jobb is, de azért gratula.
    Köszi :)
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Sziasztok! :)

    Az eventet elkezdtem,de még csak felszaporítottam a növényeket,talán majd holnap kicsit többet termelek.
    Az előző eventet nem szerettem, nagyon nehezen tudtam végigvinni. :wuerg:

    Csütörtök nehéz nap volt,éjjel nem aludtam ismét a fájdalmak miatt,arra még rosszul is voltam. Elmentem dolgozni,vettem be B6 vitamint stb,jobb lett kicsit. Így elmentem délután talira volt munkatársakkal, este fél kilenc után értem haza. Írt egyik unokatesóm, hogy utazik haza péntek este szüleihez ( ő Pesten él,de egy falubeliek voltunk,szüleim keresztlánya ), ha szeretnék akkor mehetek vele. Hirtelen nem tudtam mi legyen,hogyan leszek másnap. Aztán megírtam neki a szitut , mondta ha mennék bármikor szólhatok napközben is. Végülis pénteken délbe szóltam, hogy okés, megyek. Hát/kar fájdalmam itt is fáj/ott is fáj...mindegy hol vagyok, de legalább a rosszullét elmúlt. Úgyhogy tegnap meló után haza, csomagolni, utazni Pécsre,onnan Bajára, ott tali uncsitesóval, majd 1-1,5 óra múlva már szüleimnél voltam. Most itt vagyok...boldogság. :inlove:
    Közben apumnak is odalett a dereka, jajgat szegénykém. Erre lányom is bevallotta, hogy szerda óta táppénzen volt és tegnap be kellett mennie a sürgősségire és most infúzión van a megyei kórházba vastagbélgyulladással. Ott szenved szegénykém. Biztos nem akarta mondani mert akkor tuti nem utazok... :cry:
    Nekem az ultrahang csak a szokásos bajokat mutatta, a fájdalmaimra nem mutatott okot. Házidoki mondta lehet idegbecsípődéstől van...de basszus már 3-4 hete és nem segít semmi. Jővő héten megyek vissza és valószínű kapok beutalót a neurológiára gerinc/ideg miatt. :oops:

    Szóval zajlik az élet és nem mindig jól...de majd utána...tuti minden okés lesz. :D
    -
    Megyek szavazni. :)
    -
    Kokó, Edina, Emese nagyon szépek az új képeitek! :inlove:
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Jajj! Azt hittem már túl vagy a fájdalmakon. Ez szörnyű. És így melózol? Köszi a dícsérést!
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  7. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Szia. Sajnos nem múlott el teljesen. A borda alatt már nem fáj, azt mondta az ultrahangos doki, hogy a gerinctől jöhet oda előre erős fájdalom...ezt nem gondoltam. Mivel a hátam is fáj...onnan megy a nyakamhoz és a karomba lehet idegbecsípődéstől vagy nemtom. Háziorvos írt fel gyógyszert ami idegbecsípődés utánra való, plusz izomlazítót, fájdalomcsillapítót,kenőcsöt...de nem jó mégsem. Néha mintha kezdene javulni,aztán meg rosszabbodik. Az alvás nem jó ,mert akárhogy fekszek fáj...a karomat se tudom hova rakni hogyan igazítani mert mintha le akarna szakadni. Párom vett csütörtökön ***** gélt,most azzal próbálkozom.
    Még ha megerőltettem volna, de semmi..épp akkoriban meló se volt,olvastam. Mondták a munkatársnők, hogy lehet nehéz volt a könyv xD
    Persze, hogy dolgozom. Bekenekedek,megiszom a fájdalomcsillapítót és talán csöppet jobb utána. Lehet pont a sok gyógyszer miatt készült már ki a gyomrom tegnapelőtt... :wuerg:
    Aztán lehet majd úgy elmúlik egyik pillanatról a másikra ahogyan jött. :)

    ****** Szia. Kérlek, konkrét patikaszerek nevét ne írjátok ki a Fórumra.
    Egyrészt azért, mert bizonyos mértékig reklámnak minősül, másrészt nem minden szer jó mindenkinek.
    Használjátok a bagolypostát, kérlek.
    Jobbulást kívánok.
    Köszönöm, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.24
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi,csak ugy viccböl csinaltam.
    Hüüüü,a gerinc fajdalmak nem igen jo,ismerem,lassan 20 eve szenvedek vele.Operalni akartak mar parszor,nyaknal es lent,de nem engedem,igy szenvedek.A sok fajdalom csillapitoktol a gyomrom idegeim minden kesz,jobbulast kivanok.****** szoktam szedni,de mar sok tipust probaltam.Van mikor befekszem a korhazba 2-3 hetig, napi infulziok es injekciok meg ki tudja miket adnak,2-3 honapig segit egy kicsit,mar ezzel kell elnem.:)

    ****** Szia. Kérlek, konkrét gyógyszerek nevét ne írjátok ki a Fórumra.
    Egyrészt azért, mert bizonyos mértékig reklámnak minősül, másrészt nem minden gyógyszer jó mindenkinek.
    Használjátok a bagolypostát, kérlek.
    Jobbulást kívánok.
    Köszönöm, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.24
    -Anyu-, szellorozsa, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  9. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórumprofi


    Szia!:)
    Együtt érzek.
    Voltam hasonló helyzetben sok éve, 7 csigolyaszűkület 3 mm, idegbecsípődés, sugárzott több fele, a falat vakartam. Injekció kúrát is kaptam.
    Sok gyógyszert a gyomornak se tesz jót. ha javasolnak injekció kúrát célzottan, az beválhat jobban.


    Jobbulást és a családodnak is.


    Szia
    Elnézést. Törlöm


    ****** Szia. Kérlek, konkrét patikaszerek nevét ne írjátok ki a Fórumra.
    Egyrészt azért, mert bizonyos mértékig reklámnak minősül, másrészt nem minden jó mindenkinek.
    Használjátok a bagolypostát, kérlek.


    Köszönöm, Othep
     
    Utoljára szerkesztett: 19.5.24
    -Anyu-, szellorozsa, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Minden betegnek mielöbbi gyógyulást kívánok!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, szellorozsa, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Borult idő van, de nincs hideg. Gyerekek jönnek haza, már Győrben vannak. Tegnap a húgomnál hesszeltem, ma jönnek az unokaöcsémék.... Megyek főzök valamit. Csirkepöri biztos lesz, meg borsóleves idei borsóból. Szép pünkösdölést nektek!

    Megyek szavazni.

    Zene


    Valami gerincészt nem kéne meglátogatni? Írhatna egy beutálót az ortopédiára a házidokid. Nem jó, hogy ennyi gyógyszert nyelsz. Gyógyulj gyorsan.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.24
  12. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:)

    Nagyon szép kellemes napos az idő 21 °C:)
    Ma nem kell főznöm , grillezünk de nem csak húst sajtot és zöldségeket is:)

    Az eventet megcsináltam a tenyésztőst is:)


    Szia Tündi:)

    Csak ámulok milyen ügyes vagy, nagyon jóóóóóóó:)

    Szia Norbi:)

    Nagyon szép helyre mentek , nagyon rég voltam, talán egy sulis kiránduláson.....
    Remélem jó az idő:)

    Szia Julcsi:)

    Együttérzek veled kb 3 hete egyik éjjel arra ébredtem hogy a jobb oldalam a bordám alatt nagyon fáj ,de annyira......... hogy el kellett mennem a háziorvoshoz ...azt mondta idegbecsípődés és elég hosszadalmas.....kaptam egy szteroidos kenőcsöt és gyógyszert....nagyon sokat javultam .....még kenem, de gyógyszer már nem kell:)


    Megyek szavazni:)

    [​IMG]
     
  13. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Szép estét!

    Mindenkinek köszönöm,biztos jobban leszek már,ennyi segítséget kaptam. :D
    -
    Othep,bocsánat. Figyelünk majd. :)

    Szia!
    Köszönjük, ez nagyon jó lett! :inlove:
    -
    Szavaztam!
    Lehetne egyszer szigetes képversenyt is csinálni, annyi szép dolog van a szigeten is. :)
    -
    Az eventet ma befejeztem. :D
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..látom kicsit legyengült a csapat :( Mindenkinek jobbulást...fiamnak is volt becsípődése...nekem meg ez -az fáj :)nhezen lehet ebből az akármiből kilépni...kisebb fiamank is homloka meg ilyen megfázás.
    Szerintem a klima is okoz ilyet..jajj de nem szerettem sosem...:oops: szerintem lehet többet árt mint használ..nahh mindegy..
    Event úgy áll hogy csak ültetés volt eddig...kb. 18 ezer növényem van..lassan adagatni kell majd...nem kapkodom el.
    Jövő héten jönnek remélem a konyhások...Az idő is olyan izé...:wuerg:Két napja majd megfagytam holnapra meg 29 fok.
    De jégesőt is mond...szóval változatos mindeno_O:music: Szavazok...
    Emese szuper volt a nóta...a kis énekes kis cuki volt...:)
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  16. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Séfek séfe vagy vacsoracsata? Na majd figyelem mind kettőt. :D :p
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon kellemes idő van. Tegnap délután unokaöcsiztem, bár nagyon nehezen boldogulok a kiskamasszal. A bajsza alatt óg-móg, nem tudom mi baja van, mindig megpukkad valamin.... nem egyszerű eset. Ma még kell egy kicsit főzőcskéznem, bár lehet holnapra hagyom. Holnap végre megyek uh-ra is, alig 2 hónapja kértem az időpontot. A tanyán béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene


    Nagyon jó ötlet.
    Nem irígyellek ezzel a kupival, de majd csak készen lesztek már.
    Szerintem a felújításról van szó. ;)
     
    -Anyu-, **jeje**, apja_72 és 4 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gondoltam, de szeretek mosolyt csalni a kis arcára. :) Ne csak a döbbenet legyen. :D
     
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Jajj nagyon kedves vagy.:D
     
    -Anyu-, **jeje**, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Még itt keleten nyugis az idő, zivatarmentes...event letudva, nyugi van ;)
    Hétvégén gyermeknap, nem el felejteni...remélem nyitnak a strandok is...xD
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.