Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kidobott a rendszer. Azt írta, ha nem tetszik az event a fórumról is takarodj. :D
    Itt nyugaton is beborult, viszont nagyon nyomott a levegő. :(
    2. felvonás vége :D
     
    Utoljára szerkesztett: 20.6.26, 15:04
    koko.54, jófarmerlány, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  2. teomokus

    teomokus Fórumlakó

    Sziasztok!

    Nálunk is piros a figyelmeztetés. - Ami azt illeti, jól be is van borulva, közben pedig 38 fok van... :sleepy: Nyilván én is benevezek, valamelyik fincsi hűsítőre Farmerlányka! :)

    Csillaghullás megvolt, jó pihit kívánok Mindenkinek! :)
     
    koko.54, szellorozsa, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép, hűsítő álmokat mindenkinek!
    [​IMG]
     
    teomokus, SnéDóri, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szép jó reggelt fiúk lányok!
    Tegnap a strandolás letudva, esti koncert is pipa, aki szereti Rúzsa Magdit egyszer mennyen el megnézni, nekem bejön ;)
    A mai nap főzőcske és pihenés, süssön rátok a nap :DxD
     
  5. koko.54

    koko.54 Fórum parancsnoka

    Szep vasarnapot mindenkinek!
    Itt vagyok,igaz egy idö ota ritkan jelenkezem,bocsi.Remelem mindenki jol van,es kitartoan viseli ezt a pokoli meleget,nalunk is igen melegek vannak.Szellöcske jo sikerült a foci kep,en isw gondolkodtam hogy csinalok egyet,de nincs sok kedvem,de lenni több regi focis kepem lehet hogy cserelek
    teomukus,legy üdvözölve.
     
  6. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Mókuska!
    Mire van szükséged amit lehet küldeni napi ajándék szinten, ne legyél szégyenlős, és vissza fogott.:) Komoly.....
    ********
    Kokó is előkerült, végre rászánta magát hogy írjon, azért néha erőszakold meg magad ........ te fő indián nekem az maradszxD;)
    ********
    Apja!
    Nem is számoltál be a koncertről, azt kaptad amit vártál????,
    **********
    Vigyázzon mindenki magára ebben a hőségben
    vízöntő tündér vágott nem feliratos.png erre járt egy tündér, a legjobbakat mindenkinek:inlove:
     
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia mindenki. Megérkeztem én is. Három napig cseresznyét szedtünk a lányokkal, bár én leginkább a kisunokámmal foglalkoztam. Pénteken reggel leszedtük a meggyet is, kint van a fa az utcán, nem kockáztattam :) Fiatal fa egy kisebb vödörrel lett. Az első nap vagy 40 kiló cserkót szedtünk, a második nap kevesebbet mert megcsípte valami a lányom ujját, úgyhogy lavorban vittünk ki vizet és a kicsi strandolt. Nagyon sokat nevettünk :) Aztán tegnap még jött a lányom szedtünk és magoztunk. Lemértük, 13 kiló volt. Szerintem összesen közel lehetünk a 100 kilóhoz és még félig tele a fa. Úgyhogy ma jött a szomszéd is szedni. Belegondoltam, ha eladtam volna, nem is rossz üzlet. Szóval lóg a belem, itt is nagy a hőség, tegnap kicsit fújt a szél. Ma már benti körletmunkán vagyok :)
    Közben az eventeket csinálom, szerencsére a tortás is jól megy telefonnal fotózok.
    Mindenki vigyázzon magára igyatok sok vizet.
     
  8. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Az éjjel esett egy kis eső, de nem sok. Most jó nyomot a levegő, lehet megfulladni. Meleg, párás, ezt nem szeretem. Az utóbbi napokat családozással tőltöttam búcsújárás volt nálam. Nem győztem sütni a mivanitthon sütiket. a végére értem a mesélésnek, vége egy kis nyugi. A Danikám szerzett nekem egy csodajárgányt, na ezzel talán nem esek el. Az ugyanis tilos.
    [​IMG]
    A tortás eventtel kész vagyok. Végre egy event, amit azonnal tudtam csinálni, nem volt túl komplikált.

    Szavaztam. Koko, gyöngy, szellőrózsa nagyon szépek az új képek.

    Zene

    Mókuska! Érdeklődéssel várjuk az új képedet. ;)
    Köszi! Anikám te mindg olyan figyelmes vagy!

    Mindenkinek köszi a hűsítőket!

    Jó bulizást!
     

    Csatolt fájlok:

  9. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Szia Évikém, akarom mondani Szellőcske!;)
    Mese neked.
    vers1.PNG vers 2.PNG
    cserkó szedés szellőcskénekkép vágott.png e104a78ec751a423ed08464a4187f8ad.gif Azért nagyon ügyes vagy:inlove:

    ********
    Igazán ügyesek vagytok Szellőcskével együttxDNekem meg csurog a nyálam felénk elfagytak a gyümölcsösök, nagyon drága a gyümölcs 3000Ft-nál kezdődnek az árak kg- ként. rengeteget spóroltatok:inlove:
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, szerintem bőven azt kaptam, amire számítottam, sőt. Főleg a mi korunkban már, gondolok a zenekarra is. Ők paár évvel előttem is járnak szerintem. :) Az meg főleg jó volt, hogy lányommal voltam, fantasztikus három nap volt. Tücsköm hordta a védőitalt a számok között, felül voltunk, dohányozni lehetett, fantasztikus volt.
    Ahogy megérkeztünk Pestre, beszéltük, milyen jó lenne , de ezt már lehet leírtam. :D A lényeg, hogy egy étteremben kajáltunk Schwarzeneggerrel. Elment előttem bicóval, láttam, hogy ő is meglepődött, hogy találkoztunk. :D
    Tücsköm is jól érezte magát, sokat csavarogtunk, már amennyit lehet ennyi idő alatt. Volt 72 órás vonaljegyünk, de a napi 25.000 lépés így is megvolt.
    Szia!
    Ilyen nekem is volt kulcstartóba, de anyám ezt is eltüntette. :D Azt hiszem kék és piros valamilyen árnyalata volt, de nem emlékszem pontosan.
     
  11. teomokus

    teomokus Fórumlakó

    Sziasztok!

    Éjjel családi horgászat volt, szóval kinyúvadtam... - De szuper jó volt!:music: Ha megengeditek, holnap írnék bővebben.:);)
    Szép vasárnapot kívánok Mindenkinek! :)
    Csillaghullás megtörtént...:inlove:
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Végre Yamal is rúgott gólt. Jöhetnek a mekis poharak. :D
     
    Kuzdern, Galadriel, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Szellőcske, koko, jók lettek a focis képek, ügyesek vagytok! :D

    Mesike, az új "járgányodhoz" gratulálok, erről még én sem esnék le. ;):p

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    SnéDóri kedveli ezt.