Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event sikerült,egy kicsit huzos lett.
    Emese,köszi a infot,meg gondolkodom hogy csinaljam.Nalunk borus idönk van,de nem esik.
    Megyek szavazni.
     
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Jövök szavazni... Volt ma főzés, mosás, takarítás, séta, fagyi...Teraszon napozás. Gyönyörű idő volt...Most rákezdett a szél, meg jön az eső...
    Szezonost tegnap befejeztem.
    Cilikém! Ügyes vagy! Én most a hetet kihagyom, de jövőhéttől folytatás.
    Egyedül vagyok. Uram fent maradt...;) Egyébként ismerős jött, de elkel a segítség nekik.
    Én is kihagyom ezt az eventet... Inkább élvezem a szabadságom...:wuerg:xD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.23
    -gyöngy-581, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok eventet én csak a közepéig csináltam felhőig...a rövid ültetést nem. A holnapit én sem csinálom szerintem... állatok vannak a farmon és szédültön. Itt ma nagyon jó idő volt délutánra beborult..pár szem eső volt.
    Szavazok.
     
    -gyöngy-581, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Megint zivatar volt éjszaka, hatalmas csattogással, vízözönnel. Reggelre párás meleg lett. Azért megtettem a körömet, most várom a gyógytornászt. Még mindig szekrénypakolásban vagyok. Mindent átmosok, mert szekrényszagú. Egyszer csak a végére érek. Ezt az eventet kihagyom. Nem vonzanak az ajándékok, meg szerintem nincs is arányban a ráfordítással.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    De jó neked! Így könnyű, hogy a párod helytáll.
    Nekem is elég volt az első része.
     
    -gyöngy-581, cili53, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, Galadriel, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni...Már most meleg van, szellőztetek orrba-szájba...
    Szerettem. Sajnálom.:cry:
    Gyászol a világ: 83 éves korában elhunyt Tina Turner

    Szerző: JOY Online • Tegnap 21:15
    upload_2023-5-25_7-18-7.png
    [​IMG]
    Gyászol a világ: 83 éves korában elhunyt Tina Turner© Getty Images
    Tina Turner tizenkétszer kapott Grammy-díjat és többször jutalmazták Golden Globe-díjjal is 50 évig tartó sikeres karrierje során.
    Az énekesnő és színésznő a hetvenes években robbant be a zenei világba az Ike & Tina Turner nevű zenekar tagjaként.
    A nyolcvanas években aztán a rock and roll királynőjének is nevezett sztár megkezdte elképesztően sikeres szóló karrierjét, ami tele volt népszerű lemezekkel és nem egy kasszasiker filmmel.
    2013-ban, 73 évesen minden idők legidősebb címlaplánya lett, és még ebben az évben házasságot kötött Ervin Bachhal.
    A legenda halálát szóvivője jelentette be:
    „Tina Turner, a Rock ’n’ Roll királynője ma, 83 éves korában, hosszú betegség után békésen elhunyt a svájci Zürich melletti Küsnachtban lévő otthonában. Vele a világ egy zenei legendát és példaképet veszített el.”
    upload_2023-5-25_7-18-7.png upload_2023-5-25_7-18-7.png
     
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia....Nyugodjon Békében ! :(
    Szavaztam....aki legelősször észreveszi hogy új képet csináltam...jutalmat érdemel xDxD:inlove:;)
    Jó idő van...úgyhogy most ennyi...:)
     
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Tegnap elkezdtem az eventet, a 22-es pályán elakadtam / pedig nem volt nehéz/ és sajnos nem lehet tovább menni míg sikersen meg nem csinálod, hát ... nem szoktam feladni.... neki futottam vagy 4x aztán reggel sikerült.... a 39-es is okozott egy kis fejtörést, de kész:)

    [​IMG]

    Szia!

    Szavaztam:)

    Készülődik a nyár .... ügyes vagy, szép:)

    Sok sikert aki elkezdte az eventet:)
     
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    Nagyon szép, bár párás idő volt ma. Takarítás, szekrényezés, mosás, vasalás. torna, séta volt a mai program. Most ültem le tévézni, farmozni. Az eventet nem csinálom, aki csinálja hajrááááá!

    Szavaztam. Szellőcske nagyon aranyos lett az új képed. A eperstandot már el is felejtettem olyan régen volt, pedig milyen szép.

    Zene („A veséim áldozatai annak, hogy nem vettem észre, a magas vérnyomásomat hagyományos gyógyszerekkel kellett volna kezelnem” – írta tavasz elején Turner.):


    Jajjjj, nagyon sajnálom. Neki (is) kijárt volna az örökélet.
    Nagyon ügyi vagy. Nem szeretem ezt a minijátékot, pont az időkorlát miatt. Nyomaszt az időkorlát.
     
    -gyöngy-581, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet csak elkezdtem,lesz ami lesz,szep lassan nyugisan.
    Szellöcske,az uj kep szepre sikerült:)sok sikert a event csinaloknak,hajra:)
    Most eret be a lada es ezt kaptam.:)

    [​IMG]
    Lassan gyülemlik:)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.5.23
    cili53, Galadriel, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szellőcske, nagyon jó lett az "Epres" farmod.;)
    János, nagy-nagy gratula a FA fához!xD
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -gyöngy-581, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! :)
    A felső képről átrakatom neked Sámánnal a négy mellé. :D ;)
     
    jófarmerlány, cili53, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Párás meleg van. Még mindig pakolászok. Annyi ringy-rongy összegyűlik, néha muszáj selejtezni. Ma maradékot eszek, holnap főzök valami finomat. Zöldborsóra pályáztam, de 1850 Ft kilója az igazinak! Horror. A tanyán nyugi van, néha még a völgyet is művelem, 14. szinten vagyok, de nem tudom hogyan kerültem ide, mert csak kapirgálok, ha eszembe jut.

    Megyek szavazni.

    Zene (már mind a ketten az angyalok karát erősítik, sajnos):


    Gratula! Mindig mázlista vagy. Szép ez a sorozat.
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    borkimeres.gif 13d84df1537886f1d9f6a377ef7f2d2b554f3fe6.gif 2018-10-22_PYO_Piege-hamster.gif 735afbf45312454fffe71ae602afafc65373c549.gif centurionyeregben.gif d789b681bc1a02210fd20bed7f36b3f04f847cc6.gif wheatfield.gif dekor.gif diszfa.gif Ma nosztalgiáztam játékban, és a grafikát figyeltem, mennyi aranyos kép, eddig nem is voltam elfoglalva velük, ill: mindig csak a gyors katt, ennyi időn keresztül, van itt azért rendesen munka mindenki részéről, ( nem sorolom ne hogy valakiket kihagyjak) néha nem ártana kicsit lassítani, és észre venni a jót, és szépet.
    Hozzatok képeket, akár a kedvenc ólatokról, fáitokról, dekorjaitokról. Ne az érték domináljon, a szépség, a mozgás,a színek, stb...
    Nagyon szép hétvégét kívánok, mindenkinek, Sziasztok!
     
    szellorozsa, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó éjszakát kívánok mindenkinek :)
     
    szellorozsa, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kellemes idő van. A leves már fő, jó kis csint-csont leves. Aztán csirkecicit rántok sült újkrumplival, tzatzikiva. Csinálok még tejszínes rakott csirkemellet is. Majd rájárok, vagy lefagyasztom. Délután családozás. A tanyán béke és nyugalom. Élvezem.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Szép dekorokat hoztál. Nekem is tele a raktár, azt sem tudom melyik mi.... és türelmem sincs válogatni.
    :p:inlove:
     
    cili53, szellorozsa, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mennyit találtam, amihez még külön van a fejlesztés. Kettőt hozok mutatóba. ;)
     
    cili53, szellorozsa, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Anyutól szeretném kérdezni, ha már a dekorok így és itt szóba kerültek, hogy a képén ez a dekor mi ? Nekem ilyen nincsen és még nem

    is láttam ilyent :) [​IMG] A hárfás, kagylós dekorra gondolok. Nagyon tetszik:inlove::D:inlove:
     
    -Anyu-, cili53, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.