Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    De a tornádó az nem!Az orkán kabát jó volt az eső ellen,de jól bele is izzadtál,na az már nem esett olyan jól!Jó fogyókúrás ezköz!xD;):)
     
    genka53, Imi*, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A legújabb generáció a Z generáció tagjai, Ők már beleszülettek a digitális technológiák világába, amelyben számukra elképzelhetetlen élni mobiltelefonok, számítógépek és más digitális és kommunikációs eszközök használata nélkül.
    Van olyan ismerős ahol anno /8-10 éve/ kimondottan megtiltották a gyerekeknek a számítógép, internet használatát.
    Mondván, most a tanulás ideje van, az fontosabb.
    Kitűnő tanuló lánykáról beszélek. Mit gondoltok hová jelentkezett a szentem? Igen, informatikai szakra. Az első időszakban kudarc, kudarc hátán, igaz később már nem volt hátrány, illetve lemaradás.
    Szia Gabi!
    Nagyobb rendezvényeken, kirakodós vásárokon még mindig lehet kapni. A kacsa figurára műanyag tappancsok vannak helyezve. A flaszteren hasonlóan csattog a talpacskáival, mint a kacsa. ;)
    A széldzseki is hasonló volt a későbbiek során, anyaga szinte ugyanaz, csak a fazon változott és színesedett.:)
    Az orkánkabát legújabb formáját még most is lehet vásárolni, ami tényleg véd az esőtől, hogy a hatalmas mennyiségű, hirtelen lezúduló esőtől is véd-e, azt nem tudom.
    Már nem szeretek esőben sétálni, sőt szélben sem.:D
     
    genka53, aida2330, Imi* és 9 más kedveli ezt.
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Elzemari!:)
    Nagyon szépen köszönöm a jókívánságodat!:):)
    Igen, a szerelem egy csodálatos dolog, főleg ha már érti és érzi az ember.:):music:
    Örülök, ha jól ment és jó is volt a találkozó!:)
    Sokan voltatok, esetleg sok régi arc, vagy újabbak is csatlakoztak?:) Esetleg sztárfellépő emberkék nem voltak?:music:
     
    genka53, Imi*, Samborg és 6 más kedveli ezt.
  4. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Marim! Csak fel kell ülj a buszra/vonatra és bármikor szívesen látlak, ígéred már egy ideje... :music:
    Nyáron legyen? Vagy halasszuk őszre? Mondjatok időpontot, bármikor találkozhatunk. Rajtam nem múlik. Augusztusban nagy ünneplés lesz a városban.
    Röptessetek egy-egy időponttal baglyot! ;) Mit szóltok egy július 19-hez?
    (áh, akkor nyaraltok)
     
    genka53, Imi*, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!

    Mimikém!
    Melyik részen nem tudod leszedni? A fáknál, vagy a növényeknél?
    Még mindig jó megoldás ha elsősorban a raktárban nézünk körül. ;)
    Köszönjük szépen! Te még mindig egy angyal vagy!:inlove:
    A július nekem biztosan nem jó, ellenben egy szeptemberi még jó is lehet.
    Próbálok alkalmazkodni a többiekhez.
     
    Sali~*.*.*, genka53, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Bizony Sali, már nagyon szeretnélek látni! :inlove:
     
    genka53, Imi*, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  7. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Drága Mimi,
    szavadon foglak és valamelyik vonattal meglátogatlak.Megbeszéljük!!
     
    genka53, Imi*, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Várlak szeretettel!

    Salikám! Már mindig a raktárban kezdek, Te vagy nekem az iránytű.
     
    genka53, Imi*, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  9. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Úgy szervezkedjetek hogy addigra járóképes lehessek. Június 18-tól kideríthetetlen okból rettenetesen fáj a járás. Három hete fekszem. Már annyit javult, hogy rövid ideig fel tudok ülni és 20 lépésig terhelhető vagyok. Egy hétig kijárt a nővér szúrni. A háziorvos javaslatára két hét után elmentem a sürgősségire. Kár volt. Megállapította a doki hogy nincs eltörve a lábam amit addig is tudtam. Azt gondoltam a fájdalmat tudja csillapítani. Ez a mozgás két napra újra ágyhoz kötött. Semmit nem csinált velem. Mondta egy hét múlva ha nem javul menjek a balesetire. Na ma volt az a nap. Megint megcsavargatták a lábam. Utána már kinyújtani is alig bírtam. Elküldött a doki CT-re. 20.-án kontrollra kellene mennem Pestre. Azt mondta az fontos, menjek mindenképpen. Mondtam, ha tudnék. Csináljon valamit. Majd ha kész a CT. A kertben már lassan magasabb a gaz mint én. Nem bírom ezt a semmittevést főleg hogy még fáj is.
     
    mimi, genka53, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot kívánok Mindenkinek!
    Mit hallok? Mit hallok? Kedves Fehérváriak? Mi történt nálatok a múlthéten? Mindenki jól van?
    Mimikém!
    Ugye, hogy érdemes ott kezdeni és csak azt gyártani amire éppen szükség van?:)
    Mikor hallottam, hogy mekkora jég hullott felétek, mindjárt rátok gondoltam. Nálad is okozott kárt a vihar, jég?
    Szia Viki!
    Mielőbbi gyógyulást, felépülést kívánok neked! Most csak magaddal törődj, semmi nem lehet fontosabb a gyógyulásodnál.
    Eszembe jutott valami, csörrrrrrrrr.:)
     
    mimi, genka53, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Tudom jelen helyzetben, ahogy az egészségügy áll, hülyén hangzik, de ha nincs ki elvigyen kocsival, akkor szólj a háziorvosnak,
    hogy kérjen betegszállítót.
    Kell hogy csináljanak valamit, hisz az ember munkaévei alatt, azért fizette a TB.
    Mielőbbi jobbulást és főleg hogy tudd meg mi is okozza a járásképtelenségedet.
     
    mimi, genka53, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    Elhoztalak ide, itt kötetlenül lehet beszélgetni, persze a fórum szabályait betartva.
    Teljesen elölről kezdted a játékot? Amiért ide hoztalak: tudok segíteni valamiben ami a haladásod segítené?
     
    mimi, genka53, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  13. Dinohusi

    Dinohusi Utánpótlás-írogató

    Igen teljesen elölről kezdtem. Nagyon köszönöm a segítségnyújtást, szerencsére facebookon már egy ottani csoporttag szinte mindent elmagyarázott és megértettem. Viszont ha lesz valami akkor írok ide vagy neked. Köszi mégegyszer. :D
     
    genka53, jófarmerlány, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ugyan nem tudom, hogy melyik szinten vagy most, de RACS-csal szívesen támogatlak.
     
    mimi, genka53, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  15. Dinohusi

    Dinohusi Utánpótlás-írogató

    78 vagyok, eléggé lehet fejlődni és azt szívesen fogadom. :)
    Ez a játékosnevem ami itt fórumon.
     
    genka53, jófarmerlány, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  16. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Dinohusi!:)
    Üdvözlet az Oázis végtelen nyugalmában!:):music:

    Sziasztok kedves Barátaim!:)
    Gondoltam benézek felétek és körül kíváncsiskodom kivel mi újság.:music:
    Hogy vagytok a VV-ben és hogy haladnak a szorgos gazdák, minden rendbe a gazdaságok tájékán?
    Eventtel ti hogy álltok?:music:
    Hogy bírjátok, ezt a jós kis nyárias időt?:D:music:
     
    Imi*, mimi, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Szia Palika!
    Jól tetted, hogy benéztél, már hiányoltalak.
    Nálam éppen a Gyopáros a jelenlegi fő tevékenység meghatározója. Az eventtel már másnap végeztem, azóta a Hangajuh táp hozzávalóit ültetem. Figyelem a mamutok érési idejét, arathatóságát, jól összehangolva a felhőkkel szép mennyiséget produkálnak.;)
    Az igazság az, hogy amíg annyi idős voltam mint most te, úgy emlékezem, hogy sokkal jobban bírtam a hőséget, kimondottan szerettem a nyarakat. Bár az igazsághoz tartozik, hogy nem emlékszem, hogy egyáltalán megviselt volna a meleg. Pedig akkor még a klíma sem volt elterjedt.
    Veletek minden ok? Sikerült már albérletet találnotok? Nyaraláson túlvagytok, vagy még ezután tervezitek?
    Te, hogy haladsz az eventtel? Röpik repkednek? Gyopárra már bejelentkeztél?
     
    -Palika17-, Imi*, Sali~*.*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Meg lehet csinálni ezt az eventet segédanyagok nélkül csatnival?
    A Gyopároson a faanyagokért nem győzöm kidobálni a termést pedig az átalakító is telepakolva és a megrendelőket is kiszolgálom ami a gyümölcsöt és a növényeket illeti. A felröppenőkkel már van egy kis gond. A szintemnek megfelelően minden lehetőség bővítve van. Nem jól van ez összerakva. Kicsit kezdem már megelégelni a szezonokat is. Itt a nyár, a családok is inkább a szabadban vannak nem a gép mellett. Sajnos én még mindig csak totyorogni tudok, azt se sokáig. Hogy miért nem írják ki az5 infúziót ami lehet segítene nem tudom. Nem az orvosnak fáj ami nekem már betöltött 5 hete.
     
    Imi* és mimi kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Toma mindenre kiterjedő, precíz levezetése.
    #12
    Kedd 22:00-ig tart az event. Idő már nincs sok, de extrákkal, jó pörgetésekkel akár 1 nap is le lehet zavarni.
    Ha megszerzed a felhőt, akkor a felhőre valókat, akár cserenap is be lehet szerezni, mivel most kettőt ad a feladat.
    A felhőt itt éred el.
    Koala

    [​IMG]

    [​IMG]
    Azt írod a Gyopáron nem győzöd kidobálni a terméseket. A jelvények gyártásával, hogy állsz?
    Vigyázz magadra, tedd azt, ami most neked a legjobb. A játék megvár, de ha úgy érzed játszani szeretnél, tedd azt.:)
     
    Imi*, Sali~*.*.*, mimi és 2 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem szerettem volna az aktuális fórumot szétoffolni, ezért itt szeretnék válaszolni.
    Tudom, hogy mindenkinek úszik minden! Az előforduló hiba nem a Bp. hibája, támadás érte a játékot.
    A hiba után panaszáradat volt a jellemző. Itt nem a reggeli "álmos fejjel" learatok, rohanok dolgozni stb. volt a probléma.
    Egy-két hsz-el feljebb lehetett olvasni, hogy dolgoznak a problémán.
    Nem állt szándékomba senkit megbántani. Ám "alig tért magához a játék" máris kérdések tömkelege, pedig csak egy kis megértés, türelem, tájékozódás kellett volna.
    Biztos vagyok abban, hogy lesz kompenzáció.
    Szeretném kérdezni Tőled, ha annyi az információ amit a moderátorok kommunikálnak a játékosok felé, akkor mit kellene még tenniük? Ahogy lesz újabb információ biztosan közzéteszik.
    Most egyik játékos társunk frappáns hsz-t idézném: JUCUS

    ...." most, hogy a hsz-ed olvastam, az jutott az eszembe: mi lesz, ha végleg megszűnik a Farmerama? Csak úgy, egyik pillanatról a másikra. Mert lássuk be: semmi sem tart örökké, plusz bármikor dönthet úgy a tulaj. :) Egyszerűen nem értem az értetlenkedést, a követelőzést, a hozzáállást. .................... Csak hát a döglött oroszlánba nem rúgunk bele, pláne, ha még szeretjük is:inlove:."
    Még valami: Kinek nem inge, ne vegye magára!
     
    Imi*, mimi, Sali~*.*.* és 5 más kedveli ezt.