Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nálunk eddig sütött a nap, most kezd borulni. Nagyon jól sikerült a szülinap. A torta isteni finom lett, hiába ügyes kislny a Zsuzsóka. csokis-gesztenyés-áfonyás. Finom is volt, szép is volt. Mindjárt tornaórám lesz. Izgulok, el lehet kezdeni terhelni a lábam....
    Termelgetek szép nyugiban. Jól esik csak úgy farmozni, mindenféle kényszer nélkül.

    Gyógyuljatok gyorsan!

    Szavazás majd, ha lehet.

    Zene:



    A családban én szoktam kocsonyázni de most elmarad. Fájós lábbal nem tudok szambázni...
    Csak akkor szoktam rakni bele, ha nem kapok szép körmöt. A csülöktől magában nem alvad meg.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.22
    yucee, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A szavazó oldal javításra került, viszont a javítással költöztetésre is került az oldal.

    Mostantól itt érhető el a weboldal: https://farmgazdak.hu/farmkepszavazas/

    Tudnivalók:
    • A javítással ment minden a kukába. Felhasználófiókok, képek, szavazatok. Minden. Annak érdekében hogy ne legyen újból probléma, az adatok nem lettek visszatöltve. Akinek szüksége lenne a korábban feltöltött képére, jelezze a (WF)Glopers farmnéven.
    • Újból kell regisztrálni, és újból fel kell tölteni egy farmképet.
    • A regisztráció menete: bejelentkezés gombra kattintva, jobb oldalt a regisztrációnál meg kell adni felhasználónevet és e-mailt. Érkezni fog egy email, az emailban lévő első linkre kattintva meg kell adni egy jelszót. Ezt követően már be is tudunk jelentkezni.
    • Bejelentkezést követően ugyan úgy működik minden, mint eddig: a feltöltött farmképekre naponta lehet szavazni.
    Más lett a weboldal megjelenése is, de ez már az egységes irányvonalat követi (a helytárhoz és a kvíztárhoz hasonlóan).

    Tudom, újból kell regisztrálni, fel kell tölteni ismételten a képeket... és nyűg... de ez van, sajnos így volt megoldható, sajnálom.

    Öcsinek a farmképe feltöltésre került.
     
    yucee, **jeje**, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Köszönjük szépen! Sikeresen regisztráltam, feltöltöttem, szavaztam Öcsinkre!;)
     
    yucee, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Végre ez is megjött. :) Lehetne ajánlatba a szívek királyos pálmája is. :)
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét

    Szavaztam!

    Gyerekek regisztráljatok, és töltsetek fel képeket mindannyiunk örömére.
    Köszönjük a munkádat.
     
    yucee, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nagyjából olvasgattam..de nyomom az ágyat...nekem is pozitiv lett...nyelni nem tudok mert 2 10ft-os nagyság a torkomon..
    3 szemes antibiotikumot kaptam remélem használ...és lázas vagyok szerintem amióta élek nekem 37.4 től nem volt több.
    Jó sütés főzést..gyönyörű karácsonyt.. most kicsit hanyagolom az aji küldést. Köszönöm a jókívnságokat.

    Sziasztok megint.... feltöltöttem én is a képet és két példányba töltötte fel... lehet azért mert ezelőtt is 2 volt ezzel a névvel...AZEGYIKET TÖRÖLNI KELLENE ...csak nem tudom hogy. Már megoldódott. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jobbulást...vigyázzatok magatokra...
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönjük szépen.
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!:)
    Szavaztam. A szépség linket cseréljétek ki. Drágasszág! A tiedről akartam szavazni, de az oldal már nem él...
    Betegeknek jobbulást, mi is beleestünk, na nem a covidba, valami influenzába, az uram nagyon szenved, én még tartom magam...
    Pedig futkosnom kell még a héten, úgyhogy kúra van...:wuerg::oops::sleepy:
    Holnapi event!
    Jók legyetek.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nálunk hideg van, de süt a nap. Átrendeztem a tanyát az eventhez. Jó bonyolult. Olyan fura, hogy most nem toporgok a konyhában. A lánykám süt-főz helyettem is.

    Majd délután tudok csak szavazni. Töltsetek fel képeket legyetek szívesek!

    Event
    Segítség, Syljatól.

    Zene:


    Gyógyuljatok gyorsan. Pihenjetek sokat, ezt ki kell feküdni.
    Beütött a filoxéra? Gyógyuljatok ti is gyorsan. Nincs idő betegeskedni! Akinek van képe ott cseréltem a linket. Köszi, hogy szóltál.
     
    yucee, **jeje**, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Egy kisebb könnyítés, változás: mostantól 17 óránként lehet szavazni. Ennek azaz előnye, hogy ha pl. ma szavaztok 16:00 órakor, akkor holnap már 09:00 órakor tudtok szavazni. Gyorsítótárat érdemes törölni a szavazás előtt.

    Szép napot kívánok mindenkinek!
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Hurráááááá! Köszönjük.

    [​IMG]
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A topicban lévő hozzászólások archiválásra kerültek.
    A topic archívumát mostantól >>ITT<< érhetitek el.

    Ebben az archívumban találhatjátok meg a 2022. december előtt ebben a témában íródott hozzászólásokat.

    A topic zavartalanul működik tovább.

    Kellemes időtöltést kívánunk a továbbiakban is!
     
    cili53, zsani_apja, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Kedves Swallow! Köszönjük a munkádat, és külön köszönjük, hogy a topik elejét megtartottad. Szép estét
     
    cili53, yucee, zsani_apja és 7 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Megnézem a szavazót... Nem tudom eventezek-e... Még megálmodom..;) Ma is futkosok... Szép napot.
    Annám! 2x töltötted fel a képet... Az elsőre szavaztam.:)
     
    cili53, yucee, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...én is szavaztam mindegyikre...szépek...kicsivel jobban vagyok...de fél óra..aztán dőlés ...mint a fenyő :)
    Eventet nem csinálom..pedig jók a felhők. Nem kérek felröpit.
    Napiba jó lesz a rettenthetetlen...vagy a másik mindegy.
    Kellemes készülődést karácsonyra..Anyu nagyon szép képet hoztál..remélem ti is gyógyulgattok..az ember már sokkal jobban van....de majd zárkózom remélem én is.
     
    koko.54, cili53, yucee és 6 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ronda, borult idő van. Tornáztam, sétáltam. A teliholdason kezdtem az eventet. Szépen tatásan kapálgatok.

    Betegek! Gyógyuljatok!

    Szavaztam. Én csak 1 db Annácska képet találtam.

    Zene:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.22
    cili53, zsani_apja, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  18. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Elsősorban jobbulást a betegnek,lábadozóknak.
    Nálunk mosta jó idő van +3,5 c van ! Epis kutyikám már szombat este meg érezte a meleg frontot.
    Hamar túl jutottunk a rosszulléten ,de engem is megvisel a meleg front.
    Eventezek ! Szavaztam ,képet majd holnap teszek fel most érnek a dolgok ! Meg lehet javítani is fogok rajta. Jó éjt mindenkinek !
     
    koko.54, cili53, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  19. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt és szép napot mindenkinek! :)
    [​IMG]
    *******************************
    Jobbulást kívánok a betegeknek! :)
    -
    Szellőcske,bocsi toltam a gömbdíszt,de akkor leállok.xD
    -
    Jujj...most olvastam,hogy 3 hétvégés küldetés lesz. Komolyan megáll az eszem! Készítenek nekünk három eventből álló Karácsonyi eventet,erre még pluszban 3 hétvégi event.Pont ez hiányzott,hogy megint bontani a maradék területet is...:wuerg:o_O
    Biztos nem fogom az egész pihenő időmet és ünnepeket a farmon tölteni.-.-
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.22
    koko.54, cili53, yucee és 6 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szép idő van. Takarítunk, mélyhűtót rendeztünk. Süteményt a lányom hoz, holnap fadíszítés. A hétvégi eventeket kihagyom, a való világ fontosabb.

    Eventek.

    Szavazok majd.

    Zene:
     
    koko.54, cili53, yucee és 6 más kedveli ezt.