Visszajelzés Népmesék event csevegője - 2020. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok! Én is jól állok az eventekkel, ha mát több területen megy event növény, bevetek valami termésnövelőt én is, mert mikor ha nem ilyenkor:) , holnap kész akarok lenni mindennel, mert utána kert és család!
    A Növénybevételi bónusz 24 órás és 100%, az pont jó lesz, van 3 db!

    De van egy olyanom is, hogy Növénybetakarítási bónusz 24 óra és +3 db. Ezt nem találtam a bónusz táblázatban, - feltehetően vaksi vagyok megint- , kérdésem, hogy ez is hat az eventnövényre?

    Köszi és jó játékot mindenkinek!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    A fabatka módszer a következő:

    A váza ikon alatt kiválasztod az elhasználódó típust,, beírod a keresőbe a "szabad" szót, kiadja szabad pörgetéseid ikonját.
    Klikk a "használom" szóra, majd klikk a pörgetés nyilára.
    Ha számol mínuszba egyet, nyomj egy "esc" billentyűt, majd kezdődik minden elölről.
    Akkor is nyomhatsz esc" billentyűt, ha már megmozdult a kerék.
    A lepörgetett mennyiség után ellenőrzöd, mit kaptál.
     
    fabatka, MamaMeseKertje, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Itt van Bea leírása
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Igen, hat.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    A nagy rohanásban hozok egy pillanatnyit.. ;)
    [​IMG]
     
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Igyekeztem a 11-est elérni mindegyiknél és utána látom,hogy van továbbxD:p:p:p
    Sikerültek a mai napon azok is,mert volt annyi plussz mindegyik növénykéből , hogy öszzevariáltam a beadásokat:D
    Jó sokat kellet gondolkoznom,hogy a hármasokkal menve hogyan ültessem a négy növényt,de legalább forogtak a tekervények8)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Ez az event utolsó két területes macskagyökére megy.:)A kalózos is kész és most már a szezonba se adok le.:)
    Jöhet a Pajta töltés.:)
    Jó játékot mindemkinek.:)
    Ui még 1* nagy köszönet Rékának a számításért.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.20
  8. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A kukoricából és a macsakagyökérből, már elég lesz 1-1 kör, ez éjszaka szépen meglesz. Utána jöhet a másik 2 növény. Nekem nem lett volna meg az event ha néha éjszaka felébredéskor :D nem jut eszembe hogy ültessek gyorsan egyet.

    Annyi leglább könnyebség volt, hogy az érésidőket össze lehetett hangolni ;)
    Kis nyeményeket meg se néztem, uh az meglepi lesz miket kapok :D
     
  9. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Én Toma táblázata alapján próbáltam meg az eventet (köszi Toma), ami jól is indult, de mivel nem tudtam tartani az aratási időket minden esetben, még csak a szamárfarok és a kukorica van meg. Mos érik a macskagyökér, meg egy kör kutyafű is, estére meg is lesz a macskagyökér, a kutyafű meg legkésőbb holnap reggelre, ami még egyáltalán nem késő! Még egyetlen beadást sem csináltam, először meg kell lenni a hozzávalóknak, mert félek, h végképpen belekeverednék:)
     
  10. hofeher2

    hofeher2 Utánpótlás-írogató

    Utólsó aratás van vissza mind3 kertembe és kész minden event mehet a malom ellátása és a gazdakörik folytatása.
     
  11. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Kész lettem mindennel: Otthonülők, Tavaszi szezon, Kalóztanya 1. és persze a Népmesék.
    Elhasználtam 1 Növénybevételi bónuszt (100%) , hozzá a szezonból is a növénybónuszt.
    Mivel időnként kihagytam 1-1 évet (2019 is ilyen volt), van mit pótolnom a gazdakörökben.

    Jó játékot mindenkinek!
     
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Minden állatka teljesen kifejlett,event letudva.Csak a felszaporításnál használtam szupertrágyát és kacsakatát,semmiféle más bónuszt nem használtam.Kényelmesem betudtam fejezni,pedig még idő van ,mint a tenger.
    Aki kész gratulálok ,aki még csinálja:kitartást kívánok .
     
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Kész! Ezúttal menet közben nem adtam be semmit. Ha ennyi felé kell figyelnem, nekem jobb, ha letermelem a szükséges mennyiséget, és azután csinálom az eventet. Ennek is vannak előnyei: jó volt látni, ahogy fejlődnek a kis állatok, és a közbülső fejlettségi szinteket is meg tudtam örökíteni. Terveket nem követtem, mert tudom, hogy mindig közbejön valami, megpróbáltam saját erőből összehangolni a termelést. A végén persze elszámoltam, és a kutyajófűből kellett 25 darab 2x2-es területen mindennel megszórva egy utolsó kört kivárnom. Még az elején volt nekem is egy 6 órás +1 bónusz, de mást nem használtam. És nem ültem egész nap a gép előtt...
    Száz szónak is egy a vége, nekem tetszett ez az event!!! :inlove::music::D

    Ilyen lett a 4. szint után:
    [​IMG]
    És ilyen a 8. szint után:
    [​IMG]
     
    -katalinjani-, rozo52, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  14. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Ebben a rohanásban mindig elfelejtkezem a nyereményekről, mert az event a lényeg, azaz az odavezető út. Persze azért a nyeremény is motivál, megpróbáltam összeszedni, hátha nem csak nekem marad ki mindig. Persze, attól függ, ki mit csinált és milyen szakaszig, illetve kinek mi volt a főnyereményekből a fontos.
    1, Fejleszteni a Világítótornyot és a szezonkupát.
    2, Aktiválni a Mese event felhősorát
    3, A szezonból nyert viaszbogyó és imádkozó sáska kitétele (nekem még nem volt)

    Kitehető az Otthonülők event Fényfesztivál kitehetője. (nagy TP-s) és a Kalóztanya Hencegőjének fejlesztése.
    Mivel én nem vagyok TP gyűjtő és a szintek sem érdekelnek, remélem az első majd cserélhető lesz valamikor, ezért nem teszem ki most. A második biztos nem lesz cserélhető ugye? Azt sem teszem ki, mert csak TP-s, és nem is ad sokat, ahogy látom.

    Ha valami nagy butaságot írtam, korrekciózzatok, jelezzetek.
    Köszi és sziasztok!
     
    DevilMókus és Éva0315 kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! BIMBALABIMBAMM (harangzúgás)! Az összes mostanában futó event pipa! A szezonban is eljutottam a 32. sorig! Nem volt termésbónuszom sem és nem is kellett állandóan a gép előtt ülni. Én ennek örülök és most jöhet a pajta töltögetése!
    Mindenkinek hasonló szerencsét kívánok!
     
  16. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Sziasztok! Tanácstalan vagyok, kaptam szezonzsetont. Ezt hol és mire lehet használni?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    Felhő-höz mindent telejesíteni kell? Lehet kihagyni mint pld 5 karika, nem lesz elég a növény
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Sziasztok! Hiába keresem sehol nem látom a szezon boltot. Segítenétek? Köszönöm.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A szezon ablakában keresd. Jobbra a felső szakaszban.

    szezonbolt.png
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.