Visszajelzés Napfényes óltörténetek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.8.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm!

    A láda jónak tűnik... de ideális eset nem létezik... minden másnap aratva sem rossz, ha az ember talál neki helyet;)
     
    inanna11, peter1022, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    [​IMG]

    Igen aranyosak ezek az állatkák, csak kár, hogy sajnos nem igazán akaródzik végigcsinálnom ezt az eventet, pedig én nem szoktam kihagyni eventet.
    Próbáltam keresni olyan motivációt, ami miatt valamennyit mégis megcsinálok belőle, mert a pecázásnál mindkét felhő megvan már, tehát oda való zseton megszerzése már nem ösztönöz, mivel az eddig megszerzett órás helyek is adnak bőven pecajegyet. ;)
    Egyedül az SZJP maradt bent, mint amit érdemesnek találok kiszedni belőle, m
    ivel csinálom a szezon eventeket is.
    Végignéztem, hogy melyik állatnál hol szerepel a szezon jutalompont, és addig megcsinálom az eventet, utána már lazítás jön:

    - Gekkó 5. soron 405 SZJP szerepel, a 9. soron 70 db. Az 5. sorig elvánszorgok még érte, de tovább nem. ;)

    1.2 guanó2 mosómedvemaszk5 birka gyapjú5 szupertáp
    2.259 szemüvegkaktusz162 szörfiniadeszka173 rügyező kanál6 Kacsa Kata szupertrágyája
    3.2 angóragyapjú2 tehéntej2 bioragasztó12 szupertrágya
    4.259 szemüvegkaktusz162 szörfiniadeszka173 rügyező kanál6 party pörgetés
    5.2 bioragasztó2 angóragyapjú2 tehéntej405 szezon-jutalompont.

    - Homár, 1. szinten 405 SZJP (1000 db szőlőt megér), a következő adag: 70 db a 11. szinten van, így azt már kihagyom. :)

    1.200 jamszgyökér200 kaktusz250 szőlő405 szezon-jutalompont.

    - Fóka, 2. szinten 405 SZJP, némi fatermésért és event növényért megszerzem, meg a 3. szinten 2 db szezonzsetont, és elpihen a fóka. :)

    1.300 narancs300 olivabogyó300 körte4 szupertrágya
    2.173 rügyező kanál242 játéklapát-virág259 szemüvegkaktusz405 szezon-jutalompont.

    - Sirály, 3. szinten 405 SZJP, valamennyi farmos növény és némi event növény szükséges hozzá, a 10. szinten levő 70 SZJP már felejtős. ;)

    1.100 fehér liliom200 pitypang250 bab1 party pörgetés
    2.242 játéklapát-virág259 szemüvegkaktusz162 szörfiniadeszka3 szupertáp
    3.200 pitypang250 bab100 fehér liliom405 szezon-jutalompont.

    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! Aki meg nyaral, annak kellemes kikapcsolódást, pihenést kívánok! :D:inlove:
    Ja, a lényeg lemaradt: gazdaságosan megoldható a fenti verzió, mert nem kell hozzá se bónusz, se Jack, csak valamennyi szupertrágya, és kész is! :D

     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    PalMa, missuzy_53, lovardatanya és 24 más kedveli ezt.
  3. babszemjankó53

    babszemjankó53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    honnan lesz sirályunk? nekem még nincsen..
     
    peter1022 kedveli ezt.
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez csak egy játékbéli karakter, nem szerepel egyelőre a farmunkon.
     
  5. babszemjankó53

    babszemjankó53 Utánpótlás-írogató

    hogyan cseréjlek, ha még nincs a játékban?
     
    peter1022 kedveli ezt.
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, ne vezesd félre a játékostársaidat!
    Ez az állat egyelőre nem szerepel a farmon, csak egy karakter lesz a holnapi eventben, így természetesen nem cserélhető...
     
  7. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Bocsi töröltem, mert azt hittem van, azóta megnéztem és tényleg. :)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  8. babszemjankó53

    babszemjankó53 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm
     
    peter1022 és Enike** kedveli ezt.
  9. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Engem is megtévesztett a dolog, félrevezetésről szó sincs! Csak pozitívan! A segítő szándék vezérelt és rögtön töröltem is!
     
    farmerogirl, PZoli64, peter1022 és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    674...:p de 18 hiányzik:wuerg:


    A dekoroknak számá sem tudom... de nem ám pont ezek hiányozzanak:pxDxDxD szóval megcsinálom;)
    A kulcsszó az egyenlőre?:p
     
  11. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    A vizi kalandok mindkét felhősora beüzemelve, tehát ezt az eventet szerencsére kihagyom. Nincs kedvem számolgatni tervezni ilyenkor nyáron, amúgy is eléggé bonyulult egy event már ami a számolást tervezést illeti. Marad idő pajtát tölteni. Remélem a jövőben minnél ritkábban lesz ilyen event, felhő nincs, a nyeremények mondjuk, hogy jók, de nem annyira ütősek, hogy megérje azt a sok tervezgetést.
     
    lovardatanya, varga1234, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia mindenki. Olvasgatva benneteket és az event leírását én is úgy döntöttem hogy kihagyom. Se időm se kedvem, talán kicsit sok volt a jóból :) De aztán olvastam Genkát és lehet hogy jutok ameddig jutok alapon elkezdem. Holnap estig megálmodom. Időm kb semmi, dolgozok, vizsgázok, hétvégén családi programok, szóval én is örülök hogy akár ki is hagyható. Kizárólag a szezonpont motivál. Mindenkinek jó játékot a döntésétöl függetlenül.
     
    lovardatanya, ildiko44, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  13. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Szeretem az eventeket! A nyeremények olyanok,amilyenek. Nem tervezek, csak termelek,lehet ezért nem haladok a gazdakörikkel?:D
     
    PZoli64, peter1022, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lépésekként is vannak jó ajándékok;) Érdemes belekezdeni;)
     
  15. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Szomszikám! Megint csak egy rugóra jár az agyunk ;)én is kihagyom, mert semmit sem ad ez az event
    ami érték lehetne nekem. Inkább én is pajta töltéssel foglalkozok.:D
    Aki elkezdi annak sok sikert kívánok!:inlove:
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pajtát is jó töltögetni;) A lényeg, hogy kedved teljen bele;)
    Játszani jó:inlove:
     
    lovardatanya, ildiko44, peter1022 és 5 más kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ahogy végigolvastam mindent arra jutottam én is, hogy szabira megyek :) Nem kell ez az event.
    Viszont tartok attól, hogy kicsit így mellőzni fogom a farmot, ami igazából nem is baj. Majd hosszúakat rakok reggel-este, kell az is.

    Kinyitottam most a romantika II ládáim, fogalmam sincs mióta gyűjtöm, mert csak akkor nyitok ládát, ha valami ilyesféle kíváncsiság van.
    357 ládából lett 445 ződ, 124 sztáp, 96 luxus, 60 fp, 170 zokni és 86 Kata.
    Pl. teliholdas valamelyikből 10ezer van, Trágyás III ból (amit nagyon szeretek) 4300, szóval szeretek gyűjtögetni :D Lassan érik már egy kollektív nyitás is :)

    Ja még annyi, 2 naponta 1 láda nem fog túlzottan hiányozni. Sokallom a beadandót, nem szeretem ürítgetni a pajtát hülyeségekért, nem szeretem a hosszú idejű cuccokat, szóval ha mérlegre teszem, inkább tényleg nem.
    Az eventnövényekből is egy kicsit most elég.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No ... a végén még én is elgondolkozom azon mi legyen az eventtel...:music: Egynlőre azt gondolom neki állok... de holnapig ez még simán változhat:p
     
    inanna11, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én még csak most léptem be. Örülök, hogy nincs felrüppenő,nem kell előkészülni hozzá. Nem a legjobb játék ez, de belekezdek és végig csinálom.Hamar készen lesz,utána a magam kedvére ültetgetek .
     
    peter1022 kedveli ezt.
  20. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Ez a felhő nélküli event lehet hogy felejtős lesz részemről, a dobozom már így is tele van bónuszt adó kitehetőkkel. Sok sikert a belekezdőknek.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.