Visszajelzés Napfényes óltörténetek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.8.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Én is tudni szeretném;)

    Hirtelen azt hittem az event ad ilyen bőkezűenxD:p:wuerg: Aztán megviilágosodtam...:music:
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  2. anyakirály

    anyakirály Fórum-zöldfülű

    Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Nem értem hogy hol tudok a válaszható lépésen beadandó sort kíválasztani. Szeretném a 3-ik sort meg csinálni. További jó játékot mindenkinek.
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Karakterenként, kis állatok ikonja alatt látható sorból a jobb oldali ikonok azok, amiket majd 14 óra után - az event kezsését követően - kell kattintanod.

    Az egy szinthez, a 12 rubrikához például 4-szer kell majd kattintanod (4x3 lépésben) , hogy az az első szintű fejlesztése a kis állatnak meglegyen.
    A képen, amit itt látsz, például a piros nyil jelzi ezt a beadandót ...
    kéép.png
     
    -Holdfeny-. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Prémes vagyok azaz az altatásra értettem.o_O( kicsit pontatlan de itt is a lényeg a bónuszok alatti aratás.o_O)
    Ami lényegében kell az a farönk hangár és zoknik:)
    Persze klasszikusan altatás nélkül nem megy :)
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok, kedves Eventezők!

    A Napfényes óltörténetek event élő, játékban van már.

    Kérjük, 14:00 órakor lépjetek ki a játékból, majd térjetek vissza.

    Ellenőrizzétek a Hírek felületén, az eventórában az event megjelenését magatok farmján is!

    Ne feledjétek, a főfarmon és a baha ültetvényén lehet játszani a kis karakterekkel, fejleszteni őket.

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    maszilva, DevilMókus és .dina1. kedveli ezt.
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Többször átolvastam a táblázat nyereményeit, de az általad említett FA és Piccolo nem látható. Lehet, hogy vak vagyok?
     
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Óóóó, hát az nekem se. Folyton csp bajaim vannak. Nincs az a csp mennyiség, meg FA amit ne tudnék elkölteni xD Piacozni meg marhára utálok
    ok. De most menni fog szerintem :D
    Jaaa, ok. Azt hittem lemaradtam valami lényeges infóról :)

    NNNa, beindult az event. Megyek a piacra :D Jó játékot mindenkinek :)
     
    Zsike49 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az a Játékos, akit idéztél, nem a Napfényes óltörténetek eventről írt a csevegőben (sajnálatos módon).
    Más küldetéseket említett, ez okozhatott nálad bonyodalmat.
     
    ladislaw11, Lenczy és Fätum kedveli ezt.
  9. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm!!!! :)
     
  10. T76

    T76 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ennél a típusu eventnél többször előfordult már , hogy nem látszik a készletem mert játéktéren kívül esik a felugró ablak.
    Lehet ezen javitani vhogy?

    Köszönöm,
    Timi
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A beállítások menüben állíthatsz a kép nagyságán. (zoom érték)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elkezdtek növekedni az állatkák;) Terv nincs...
    Kíváncsi vagyok ma estig meddig jutok;)
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    No kérem, a >> terv << után (hogy csak az SZJP-ket veszem ki), a végrehajtás útja/módja: a farm szabadságon marad, és a Bahamarama termeli le az ahhoz szükséges eventnövényt, amihez a kezdő magokat már el is ültettem:
    - szörfinadeszka a gekkóhoz 1.944 db
    - játéklapátvirág a fókához 1.452 db
    - szörfinadeszka a sirályhoz 648 db.

    Estére kész leszek ezzel, - rekeszes, szupertrágyára ható gyorsító termékek és felhő használattal szupertrágyázva - így már éjjelre a Baha is visszarendezésre kerül. ;)
    Sok sikert mindenkinek! :D
     
    maszilva, Namiamano, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  14. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Elkezdtem én is, és végig is csinálom. Hogy miért? Igaz, hogy nem sokat ér, teljesen kihagyható, én mégis csinálom, mert .... csak úgy. Ilyen kedvem van. :)
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is neki álltam... most úgy gondolom a dekorokig csinálom... a horgászós zsetonért nem ültetek...:music:
     
  16. T76

    T76 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ. Kisebbre állítottam a zoom értéket csak így meg nagyon mini lett az egész. Mindegy, jobb mint a semmi :).
     
  17. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Nagyon szeretnék - ROZMÁR-t és Piros akác virágot - feladattal sajnos nem lehet elérni. Talán ajándékba küldene valaki! Köszönöm!!!
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  18. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Egyiket sem lehet küldeni, mert ha jól emlékszem 3 vagy 6 hónapnak kell eltelnie megszerzés után valahogy így van.
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Ez az event ad 6bahás -12 farmos legújabb talányos fát és 4-4 talányos ólat a végén.o_O
    Itt szerezhetsz kis szerencsével:)
    Egyébként csinálom az eventet pofon 1*:)
    100-100 növény érik a farmon, és majdnem ez az arány a bahán is (12 hilyán;))
    Este kimegy a hosszú mindkétt farmra- reggel jackekel aratom majd 2 kör rővid .és szinte kész isxD
    Szeretek horgászni (csak több ládikó lesz);)sok kis apróság és némi titkos esély..:)
    És hát az örök klaszikus:játszani jó;)xDxD
    .
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.22
    Rizstej és CoraQueen kedveli ezt.
  20. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    TALÁNYOS fa és ólhoz sajnos eddig nem volt szerencsém. Régen volt ajándék - csere lehetőség, most nem találom.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.