Visszajelzés "Neon éj parádé" event csevegője - 2021. december

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Semmi gond, előfordul a kapkodásban, hogy elnézünk valamit.
    A lényeg, hogy megvannak a távcsöveid is.
     
    ildiko44, magdi06, maszilva és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nemrég értem haza, gyorsan leszedtem az egytápos bekészítést.
    Legjobbak:
    4 cápa = nyestcápa+ 2 tigriscápa :)
    4 pocok = pirosorrú pocok + DJ P-cok , ezt az eredményt 2x is sikerült összehozni :)

    Valamint 14 aranykockát kaptam.

    Gyorsan betettem a következő adagot.
    Itt már nem születtek ilyen kimagasló eredmények.
    Aranykockából is már csak 8 db jött.

    Event kész :D
     
    Nagyii58, magdi06, Mogyi és 4 más kedveli ezt.
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Sikerült tegnap legalább egy kört bepakolni az egytápos tenyésztésnél, nagyon nem ugrabugráltak,de nekem így is megfelel
    a két ól működik a piacon nagyon jó árakon adom a cuccost:pPróbálok még pockot gyártani, mert nagyon kevés pénzem lett
    hírtelen, kicsit nem figyeltem a költekezés meg megy magától úgy látszik:D:D:D
    Aki kész annak gratula aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    szellorozsa, hugi77.1, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  4. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Sziasztok! Az egyik farmon 40 távcsövet tettem be az eventbe. A következő pillanatban nem volt meg. Elindítottam újabb 80 tenyésztést. Köszi! Átmegyek a másik farmra, berakok 42 távcsövet az eventbe. A következő pillanatban nem volt meg. Köszi! Csinálom az eventet, amíg adottak a dolgok hozzá, de egyetlen petákot nem költök csomagokra, csak azért hogy eltűnjenek a beadott dolgok! Köszi!
     
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!


    Mikor indítottad a tenyésztéseket? Mennyi távcsövet hiányolsz pontosan?
    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok valamelyikét.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/technikai-kérdések.282/
    Majd ott írd le nekünk részletesen a problémádat. Hogy melyik farmodon mit is hiányolsz?
    Fontos, hogy a farmnevek mellett az ID számok is szerepeljenek. Mert anélkül nem tudunk segíteni.
    Köszönjük az együttműködést!
     
  6. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Most vettem észre lett Hajzselé gyáram!!! Mikor és miből nem tudom - de van!!! Örülök!
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A ma véget érő Kockázatos kihívás 2 event jobb oldalán, 16750 pontnál hajzselégyár a nyeremény.
     
    szellorozsa, maszilva, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    A farmmunkásokra én is mindig előfizetek, de van, hogy a tenyésztős része lejár nekem is. Ilyenkor pár munkáskuponnal oldom meg a dolgot. Nekem ez azért jó, mert valójában a tenyésztősdi csak akkor kell, amikor ritkán használom, egyébként tényleg mindegy, a meglévő bő 3000 órás munkásaim mellé pedig nem veszek még 1 havi adagot, csak, hogy a tenyésztés is menjen.
    Áldott adventet kívánok neked! :)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Hát ezen is túljutottam, mert keveset tudok a géphez jönni. Tegnap voltam a dokinál, mág 5 nap szigorú fekvés, gyull.csökkentő és minden ami ezzel jár, de már nagyon nehezen viselem. Még jó, hogy most csak naponta 1x kell jönnöm leszedni amit pótolnom kell és megy minden a maga útján...Már most ki se rakom a titokólakat és fákat, most erre sincs időm. Ügyesek legyetek és kellemes adventet. hiszen mindjárt itt a 2. vasárnap. Jócskán elmaradtak a karácsonyi vásárlásaim is, de interneten megpróbálom intézni, a telefonrólk is megy...Legyen szép napotok..:inlove:
     
    szellorozsa, -gyöngy-581, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Időm nem volt rá felkészülni, és késve is lezdtem az eventet (tegnap). Még 4 feladat van vissza, szupertápot még szereznem kell valahonnan, szerintem nem lesz elég. A neon ólak viszont kellenek. Vállvonogatós event, lehetett volna jobb is, de a játék jelenlegi állapotához képest nem rossz.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma rájöttem, hogy a felröpihez elég lett volna az egyik állattal tenyészteni. :D
     
    szellorozsa, Domos52, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  12. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én benéznék a Farmáruda kínálatába némi szupertápért.
    Nemrég indult újra a számláló.:)
     
    KicsiVid, Othep, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  13. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönöm, de természetesen kiszedtem már az árudából amit lehetett. ;)Még egy pici farmarany ment el tápra, de tudom, hogy innen-onnan össze lehet szedni mindent, farmaranyat is. Szóval szerencsére egy forintot nem kellett költeni.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.21
    KicsiVid kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    A frász jött rám is egy fél percre egy távcsőbeadásos feladat után, mert a távcsövek eltűntek de a feladat nem teljesült. Kicsit kattintgattam, és fél perc múlva már teljesültnek látszott a feladat.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm, hogy leírtad az ötletet, nagyon ügyesen megoldottad! :)

    Ezt a pár sort nem csak Neked szánom!
    Nagyon sajnálom, hogy megijesztett Téged a játék, de kérlek Benneteket, hogy lépjünk már túl azon az enyhén szólva is rosszindulatú feltételezésen, hogy a hibák azért vannak a játékban, hogy Nektek fizetnetek kelljen vagy fizettek, és majd eltűnik, amit vásároltatok...)
    (Már nem először olvasok ilyet...)

    Nagyon sokszor elmondtuk már, hogy a játék nem nyel, tűntet el semmit!
    Ha valaki olyasmit tapasztal, ami a farmterületeken való járkálással, játékból való ki- be lépkedéssel, frissítéssel, sütitörléssel esetleg böngészőváltással nem oldódik meg, farmnévvel és ID-számmal fáradjon valamelyik Segítségkérő topikba és majd teszünk róla, hogy megoldódjon a probléma!
    Köszönöm!
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    szuper neon, szuper event, szupertáp, szuper mennyiség :D
    [​IMG]
     
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A neon éj parádé event véget ért.
    A csevegő bezárja kapuit. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!


    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.