Visszajelzés Neon tengerparti buli - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 13.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Teljesen jó. :) Nekem is mindig ezt mondta fater és papa is. Már régóta belátom, hogy igazuk volt. ;) Jövő héten szabin leszek végre, megyünk a Balatonra és egyéb program is van. Ezt a neonost biztos, hogy megtudom csinálni. Az sem lesz baj, ha nekem neon skorpiólakom lesz. :D Másikkal már bajba leszek, mert az elmúlt évekből nem maradt jó emlék, de azért nekilátok.
     
    Rizstej, inanna11, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    No kérem, holnap 14:00 -kor kezdődik a Szuper akciós nap (egy tápos tenyésztés), Baby Boom, FP tenyésztés stb., és természetesen a tenyésztős event a Neon tengerparti buli, DE én ennek ellenére először bedobom a medvét a pecázósba, mert az csak egy kattintás, viszont azzal már elindítom az első csaliláda vekkerét, s utána ráérek molyolni a tenyésztőssel. Az se lesz hosszú folyamat, hiszen az eventhez csak a kellékek miatt kell tenyészteni, hogy meglegyen a
    300 db Jedi kard (világító rúd) felröppenő.:)
    Sikeres tenyésztést, jó nagy ugrásokat kívánok! :inlove:
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most azon gondolkozom, milyen medvét akarsz bedobni:music: Aztán rájöttem;) Én is így fogok tenni;)
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :D
    Tökéletes taktika: berakni, aratni aztán meglátjuk mit kapunk ebből áll a tenyésztés
    Szia!
    Nem rossz a sorrend, de kimaradtak a felhők élesítése (tenyésztői ág) minden felhője ami hat időre, tp-re (sajnos az ugrásokra még nincs más mint a luxus bájital :D
    ez is csak egy kattintás + 1 rózsaszínzselé a rekeszbe, hogy tényleg gyors legyen a tenyésztés (nálam nulla lesz az idő, lenullázom a tenyésztést a felhők segítségével)

    Tenyésztésre ható bónuszok
    Hol?TPTermésIdő
    TenyészterepKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    A link a bónuszlexikonból származik.
    Jó nyaralást és jó pihenést kívánok :D:inlove::D
    *************************************************************
    Nagyon vártam a szalamandra neon ólját és most örülök, mert megfelel a várakozásomnak pont valami ilyesmire számítottam az ól Tp-jét illetőleg :)
    Remélem elég sok ólam lesz belőle, mert már hónapok óta készülök rá az egytáposok alatt. Szóval építeni is szeretnék a már meglévő aranyállataim segítségével és remélem befut hozzá még pár most is. Tehát nem csak az eventet viszem végig :), hanem felcsapok reményeim szerint barkácsmesternek is ::)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.7.22
    jutka190226, Rizstej, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Néha nálam is előfordul a 0 perces tenyésztés...:music: de csak véletlenül;)
    Nálam megfelel az 5 perces is;) így is le lehet tudni hamar a tenyésztést;) egy tápossal még olcsó is lesz!
     
    jutka190226, Andzsi1971, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Igaz, a felhők aktiválása az első lépés.
    Nálam az természetes, az az induló mozzanat a farmra lépés után, azért nem is írtam. ;)
    De ha a szokásos nagy aratás előtt reggel véletlenül mégis lekapom az összeset, akkor sincs gáz, mert a rózsaszín zselével így is percek alatt megvan
    egy-egy kör.
    Ott vagyunk már?! :D
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ott lehetnénk...:music: Csak ne legyen hibás az indulás8)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megnéztem a terepet és tényleg skorpiók vannak szolgálatban. :D Nem baj, így izgalmasabb. ;) Lehet lesz egyikből egy szalamandra teknős. :D
     
    jutka190226, Rizstej, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy őrült farm... itt bármi megtörténhet:pxDxDxD

    Nálam üres a kupi...:wuerg: majd beterelem eventkezdéskor;)
     
    jutka190226, ildiko44 és zsani_apja kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Mivel ugye a legutóbbbi tenyésztéskor nem kaptunk fülest arról, hogy mi lenne a következő tenyésztésben, így minden van a tenyészterepen... csak szalamandra nem. No sebaj :) Az event így is jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.7.22
    mini76mini kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kapni azért kaptunk fülest, csak van, aki félrehall. :D Itt van pl. apja. Lehet a fülemre is kell szemüveget csináltatnom. :D
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Én időnként teljesen süket vagyok:wuerg:
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Kedves Modik! Nem ehhez az event-hez kapcsolódik, de mégiscsak egy eventhez. Kérem, had maradjon az írásom. Ajándékküldés: az ember lánya küldözget ezt-azt kis farmokról. Gyorsan leokéztam mindent, mielőtt rendesen elolvastam. Valakitől kaptam egy piccolo -t, és sajnos nem tudom, ki volt az a kedves gazda/gazdasszony. Ha valaki magára ismer, kérem, hogy írjon: JUCUS111 a postacím. Legalább tudjam és megköszönhessem. :inlove:

    Javítva: bónuszláda helyett piccolo. Azért írtam ide, mert itt sokan olvasnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.7.22
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! A kapott ajándékok szomszéd lista tetején lévő ajándékdobozra kattintva megnézhetőek;)
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Jobb oldalon, ha kinyitod, a kék kis ajándék dobozra kattints, ahogy ajándékot küldenél. Ott látni fogod, kitől, mit kaptál. :)

    [​IMG]
     
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igen, tudom, köszi, de ez nem ma volt. Talán 2 nappal ezelőtt. Csak ma értem ide:)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ erre nem tudok javasolni semmit:( De talán valamelyik Modi erre jár és segít;)
    De talán írj a supportnak... ott könnyebben körbeírod mikor mi történt...:music: Szerintem segíteni fognak:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én 06.30.- ig vissza tudok léptetni, alul. Gondolom, nálad is működik. :)
     
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Nem csak a mai napot tárolja a rendszer, hanem jó pár, előző napot is a jobb oldali, kék ládika.
    Az ablak alján levő nyilacskával tudsz előző napokat is megnézni
     
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Hát, én addig mentem vissza akkor a topikba, amennyiszer csak tudtam. Többen is kérdezték, senki nem kapott választ. Pár napja voltam megint arra, akkor tudtam meg, hogy mit tenyésztünk. :) Nem gond amúgy, tele a pajta, mert kihagytam most az eventekből egyet-kettőt, szóval nem lesz bonyolult megoldani a tenyésztést sem.
     
    jutka190226 és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.