Visszajelzés Neonfényes ólak 10. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Még nem kezdődött el a Neonfényes ólak 10. event. Majd csütörtökön 14 óra után próbáld meg.
     
    -kaktuszable-, -W-595-, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia vm68!:)
    Én vasárnap fejeztem be a fagyos föld kapálását ;), azóta mindenhol ólak vannak (kivéve a zuhatagost, ott fák vannak és néhány ládát adó dekor, a tölgyesen meg mamutok). Éjféltől meg 36-48 órás terményesek uralkodnak ;), a hollók meg a vadaskertekben szaporodnak rózsa és piros ólakban már amióta a pletykapadon szó esett róla. :D
     
  3. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Nagyon szépen köszönöm genka a válaszod. Végre helyre tettél,mert én azt a csíkot 21-nek könyveltem. Bekavarodtam!:(
    Azt tudom,hogy 6+6=12, de én most látom,hogy a szükséges szint a 21 és nem a csík. Ezt néztem be 4 szemmel is.:p
    Én az 1 sz.tápnál beraktam 132 db tenyésztést és abból 66 biztosan a Lúd. Most nyitom majd Boom-kor ki csak és elméletileg min. 66 távcsőnek jönni kell. Holló tenyésztés szerintem nincs benne 1 sem,mert jog nincs hozzá még.
    Ami van most a Pajtában, az:
    Apáca lúd 5x, Nagy Lillik 104x, Nyári lúd 21x, Kanadai liba 3x, és Lúd 1.194x.
    Albinó holló 1x, Mexikói holló 3x, Szürke holló 14x, Tolvaj 1x, és Holló 208x, de mind 2 állat kint van már!
    + Ami a cerelem hából jön majd.
    Ezzel a mennyiséggel szerintem nyugodtan várhatom Neonosodást!:wuerg:
    Szia mamarygen!
    Köszönet a szuper infóért.
    Én már kerestem Holló tenyésztést a Tölgyön és végig is másztam minden ágát,de nem találtam.
    Szóval akkor 17. rúnát keressem most. Ezt nem tudtam. Nagyon szuper! Megyek fát végig mászni akkor megint. Köszi
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.20
    Kuzdern, Szabi451, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  4. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Nem volt időm mindent elolvasni, így lemaradtam róla hogy mit kell termelni.
    Valamikor megszellőztettem az ólakat mert a tenyésztéshez valók meg vannak.
    Sőt valamikor a fejembe vettem a lúd tenyésztést , akkor le is termeltem közel 1 000 darabot.
    De 24 óránál tovább képtelen vagyok elviselni az ólakat a földön.
    A fák a gyengéim, nehezen de már növényeket is termelek a piacra. :D
    Arra utaltam hogy rengeteg fejlesztésem van, de csak a raktárban ülnek.
    De kell a neon, mert egyszer jó lesz valamire :D
    Csak olyat teszek ki ami egyszerre érik, meg bolondulok az össze-vissza időpontban érő ólaktól. :D
     
    Kuzdern, osztrak12, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  5. -Tercsi82-

    -Tercsi82- Utánpótlás-írogató

    Szép jó reggelt mindenkinek!
    Érdeklődni szeretnék hogy a narancs lúd ólat miért nem engedi letenni az alapra,nem csak ennél a farmomnál. Sajnos a másiknál is ugyan ez a helyzet.Köszi a választ.Egy régi motoros farmos.ID: 4569454
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.20
    maszilva, osztrak12 és genka53 kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Régi, nyeremény narancs ól lehet. Tedd ki üres területre, törléskor szétesik alapra és fejlesztésre, és a szokott módon tudod majd használni.
     
    maszilva, Kuzdern, Szabi451 és 7 más kedveli ezt.
  7. -kidmama-

    -kidmama- Junior szaki

    Szia! Tegyél ki egy sárga ólat a földre és utána próbáld a többi fejlesztést kirakni az alapra.
    Én is így jártam ahogy írod,és egy sárgát símán kiraktam és utána lehetett a többi fejlesztést kihelyezni.
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  8. -Tercsi82-

    -Tercsi82- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm sikerült!!!!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  9. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Remélem most is egy szupertáp kell a tenyésztéshez. Nekem nincs is annyi.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Erről most nincs hír. Nem hiszem. :( Luxus bájital lesz, de egy szupertáp nem! Én legalábbis nem tudok róla. :)
     
    Kuzdern, osztrak12, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  11. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Ha kettő kell, akkor bajban vagyok.
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Pedig annyi kell. :)
    A farmárudából is tudsz venni,ha van farmpengőd. :) Gazdakörik esetleg?
     
    Kuzdern, osztrak12, vicuska1955 és 4 más kedveli ezt.
  13. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sajnos az sincs.
     
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Alig várom már a neonosodást.700 szupitáppal várom,be ki van rakva 132 db állatom,többsége lúd.Abból van 2 ezren felül, hollóból pedig 1400 db.Gondolom elég is lesz,mivel a hollóknak sok tenyésztett állata is van már a pajtában..Imádom a tenyésztést.Igaz,hogy nincs nálam magas ugrás, mint ahogy másoknál olvasom, de ha 2-3 van annak is örülök.Tenyésztésre fel!
     
    vm68, Kuzdern, Szabi451 és 6 más kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    A Neonfényes ólak 10. eventje élő, online!

    Körültekintően indítsátok az eventet, azt kérjük!

    Figyeljetek a kezdésre, egy kilépés után, majd visszatérést követően kattintsátok az előre bekészített tenyésztések aratását!

    Sikeres neonos eventezést kívánunk a ludakkal és a hollókkal
    a Farmerama csapata
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  16. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Sziasztok! A liba már meg is van.szerencse hogy a multkor amikor 1 szupitápos tenyésztés volt beraktam 132 libatenyésztést,ezidáig várakoztak :) A Hollótenyésztés kiváltása estére meglesz,és akkor a hollót is csapatom ;) Sok sikert mindenkinek ;)
     
    Kuzdern, ildiko44, lukimi és 7 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    100 tenyésztés 112 távcsövet adott. Így kb. 10%-kal kell kevesebb tenyésztés a teljesítéshez.
     
    vm68, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  18. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    kész, felhő bekapcs...
     
    Kuzdern, ildiko44, lukimi és 5 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ilyen könnyű még egyetlen feladat sem volt.Felhő kiváltva.
     
    Kuzdern, Gio, lukimi és 5 más kedveli ezt.
  20. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    kész vagyok, felhő beüzemelve
     
    Kuzdern, lukimi, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.