Visszajelzés Neonfényes ólak 11. event-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsófikertje

    Zsófikertje Fórum-zöldfülű

    Nekem megy de nem csodásan:inlove:
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  2. RegiHU2011

    RegiHU2011 Járnitanuló

    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  3. editka55

    editka55 Utánpótlás-írogató

    A hiúzt nem kaptam meg !Így nincs meg a felhőm ! A többi OK !
    ;)
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Segítségkérő topikba írj légy szíves a farmneved és az ID számod megadásával.
    Vélhetően kitetted valahová a megszerzett dekort, ezért nem találod!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm, így megtaláltam, jók vagytok. Régi farmos vagyok a nagyokon, de nem volt rá szükségem ,ezért nem találtam eddig.
     
    DevilMókus, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    sziasztok !
    lehet hogy volt már róla szó, de most számolgattam egy kicsit, és a tenyésztésen folyamatosan veszítünk. Valami okos elmondaná, hogy miért van ez így? Mi így az értelme? Ez egyedül az alapállatról, az első szintre nem igaz
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Milyen értelembe érted a vesztést? piaci ár ? o_Opajtaérték ?o_O
    Például az alapállatról első szintre az piaci árba mindig veszteség Mondjuk nyúlo_O20000 / db a sima ,50000 a barna o_O
    és a barnához ugye 4 sima kell.:music:Inkább a felette levő szint igazságosabb:music:, de kiugró érték különbségek mindig vannak van olyan elég gyakori hogy az alacsonyabb rangú a drágább:music:
    Igen gyakori hogy az asztalos elefánt drágább mint a repülőo_O
    Pajta értékben többé kevésbé leköveti az érték a szinteket:)
    Az tény hogy boom nélkül minden 4 alsóbb szintű többet ér mint 1 felette levő.:music:pajta értékbeno_O
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.20
    Mica67, Sárika555, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Kész az event . :D Csak a papagáj ól érésidő rövidítő felhő miatt csináltam meg . :inlove: Mennyi lehet már az ideje ? :p
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Virágfestés dekorok nélkül, de minden mással 16-17 percig vihető le az ideje.
     
    DevilMókus, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. beata_girl88

    beata_girl88 Utánpótlás-írogató

    A felhosor ha megvan hol jelenik meg vagy hogy ferek hozza?
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Balra van egy felhősor ikon .
    Arra rákattintasz .
    Legördül egy sáv .
    Legalul van egy szürke felhő ikon Befejezetlen sorok néven , amiben az üres felhők vannak .
     
  12. -zuza16-

    -zuza16- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Teljesítettem az összes feladatot, mégsem jelenik meg a felhősor. Mi lehet az oka?
     
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia -zuza16-!
    Ha valóban mindent beadtál, amit az event kért, akkor a haladási sor végén meg kellett, hogy kapjad a felhősort.
    A felhősorodat vagy a Befejezetlen soroknál Befejezetlen sorok.PNG tudod könnyen megtalálni, vagy a minden sort válaszd, és a keresőbe kezdd el beírni, hogy Neonfényes és kiadja az összes ilyen típusú felhőt, azok között kell legyen ez az új, Neonfényes ólak felhősor 11 felhő.
    Ha még így sem találod, akkor nagy valószínűséggel nem fejezted be a feladatot.
    Ezt a segítségkérő topikban jelezd, és akkor egy arra jogosult kolléga megnézi a farmodon amennyiben megadod a farmnevedet és az ID számodat.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    11. számú Neonfényes ólak event véget ért.

    Az event során háromszor is kihasználhattuk a Baby Boom adta plusz tenyészállat szerzési lehetőséget,
    mint ahogy részünk lehetett tenyésztéssel a farmpengő szerzésben és a luxus bájitalos tenyésztésben is
    ez alatt az időszak alatt.

    Remélhetően mindenki kellően élt a lehetőségeivel és elégedetten zárta az eventet.

    További sikeres és örömteli játékot kívánunk mindenkinek!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.