Visszajelzés Neonfényes ólak 9. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Számold hozzá a ládákat is, mert azokból is neon ólakat nyithatsz.
     
    vm68, Gio, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  2. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    + a ládákból 4-4
     
    vm68 és Éva0315 kedveli ezt.
  3. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Jól gondolom-e hogy 380 tenyésztés mindenképpen kell.
     
    Leho69 kedveli ezt.
  4. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Belevágok én is az event(ek)be,ahogy mindig mindegyikbe,a neon ólakat nagyon szeretem,tetszenek és jók a hozamaik is.A szokásos "csupasz" farmmal és raktárházakkal várom az eventet,majd dobok be nemsokára hosszú érésű növényeket is.A fáimat már ezer éve nem láttam kinnt,semmi kedvem visszarámolni őket 1-2 napra.A bahás területeimen kinnt vannak,ólakkal együtt,talán elég lesz jó pár röpihez.Szupitáp mennyiségem elég necces,de majd kialakul.
    o_O
    Akinek van ideje,nézze át a gazdakörit,hátha csurran-cseppen még bennt pár darab szupitáp,de érdemes a farmárudába is bekukkantani.Úgyis vannak olyan ajánlatok,amik utoljára vannak kinnt.
    Sikeres eventet kívánok mindenkinek!:)
     
    ildiko44, Gio, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  5. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Most nem értem állatonként egy neon ól és egy láda, Az ugyebár 8 neon ól. A sávból szintén 4 neon és 4 láda. Akkor ez nem 16?
     
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    A sávban fele dekor.
    [​IMG]
     
    ljanika6, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt. :)
    Tetszik az event, de a pávákkal meg kell küzdenem, a piacon nincs eladó, ha nem fog ugrani, akkor még tenyésztenem kell.:)
    Szia. A 4 feladatból kapunk a végén 4 neon ólat és közben kapunk 4 db Neon ólak ládáját. Az 8 db és ha megcsinálod a 24 feladatot a felhőig, ott kapsz még 4 db Neonparádé ládát, amiből szintén neon ól lesz.Az összesen 12 db.
     
    vazulneni8, almáspite48, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  8. nagyanyu54

    nagyanyu54 Járnitanuló

    Sziasztok! Ha most pakolom tele a tenyészterepet és holnap 14 óra után aratom le, érvényes lesz a boom?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, holnap 18 óráig tart a boom. Már én is bepakoltam, de csak holnap 14 óra után aratom.
     
    vm68, ljanika6, Gio és 5 más kedveli ezt.
  10. nagyanyu54

    nagyanyu54 Járnitanuló

    köszönöm
     
    Éva0315 és kukori80 kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hájj! vagy Zsír!

    Nna, akko megvan a sláger. Láda vagy ól vagy neon vagy mi? Mert még az haggyán, ho az ólban a neont kapcsolod fel nem az infrát a tápos csrkéknek, de hogy má' a ládában is fő kél kaccsolni a néont az má' túlzás kéröm. Minék a ládába néon. Vakegerek laknak benne?

    Nem.. Maximum annyi kellhet.
    Az már nem is fog ugrani. Mind gyalogkakukk lesz belőle.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.19
    Domos52, Éva0315, denisadina és 3 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D Az enyémek ugrani fognak, mert be vannak idomítva. Vagy nem. :D
     
    Domos52, ildiko44, Lillapilla73 és 6 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De há' hónap lehet őket hergelni luxussal is 14 órától. Addig csak pöffeszkednek, nem ugrálnak.
     
    Domos52, Gio, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  14. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Köszi a jótanácsot. Így szoktam én is előre be pakolni a kupiba, így aztán rengeteg a bájital nálam is. Igaziból arra gondoltam, hogy a dolgozó gazdáknak nem igazán jó ez a bumm, mert ha haza érnek a munkából, biztosan fontosabb dolguk is akad, mint egyből rohanni a farmra.....bár én képes vagyok erre....:) :) Maga a tenyésztés hamar megy, remélem minden jól alakul. Sikeres tenyésztést, jó pihit kívánok holnapig! :)
     
    ildiko44, Gio és libuskafarm kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Tetszik, amit olvastam az event kiírásban. ;):)
    Jó lesz ez az event, a 12 neon óljával! :inlove::inlove::inlove:
    Mindhárom farmon bepakoltam a szexikuckókat, szigorúan 33-at fajtánként, aztán utána meglátom, hogy mennyit távcsövet kapok. Tudom, hogy a mai tenyészház indítás miatt ezért az első körben kisebb ugrásokra lehet számítani, de majd kapnak lehetőséget rá a második és a harmadik körben, amíg összejön a 380 távcső.:) A Boom alatt akár be is fejezhető az event, mert szupertápom is van bőven, és annyi tenyészállat is van a pajta sarkában, amennyit be kell adni. ;):):D:inlove:
    Hajrá! Mindenkinek hatalmas ugrásokat kívánok! :inlove::inlove::inlove:
     
  16. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Köszi ezt néztem be :)
     
    Imi* kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem. A matrica után az első 4 db az kitehető , azt kell rárakni a felhőre.
    [​IMG]
     
    ildiko44, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  18. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    ki is töröltem a hozzászólásom :)
     
    Sanyat és genka53 kedveli ezt.
  19. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Ezt nagyon szépen köszönöm Én is! ;):D
     
  20. repeta59

    repeta59 Junior szaki

    Az event leírásában csak épp azt nem látom, mit kell beadni. Helyette van négy kép a neonállatokról... >:(:wuerg:xD:(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.